Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Spojrzałem na nią i uśmiechnąłem sie lekko.Nachyliłem sie i mocno, zachłannie pocałowałem jej usta lekko je przygryzając.Zwolniłem tępo ruchów jednak teraz wykonywałem pojedyncze, mocne i stanowcze ruchy chcąc wejśc w nią jak najgłębiej..
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek i sama zaczęłam go całować co chwilę pojękując dłonie zacisnęłam na jego plecach powoli zatracając się w naszym stosunku zapomniałam że jesteśmy w dyskotece i ktoś może zacząć się dobijać do drzwi liczyła się tylko ta chwila
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Może i ktoś się dobijał, nie wiem, nie słuchałem co się dzieje gdziekolwiek poza tym miejscem.Bylem cholernie napalony i tylko to się teraz liczyło.W pewnym momencie chwyciłem Alex za biodra i zdjąłem z blatu odwracając ją do siebie tyłem tak aby się teraz oparła o blat.Nachyliłem sie leko nad nia i wszedłem wnia od tyłu od razu szybko sie poruszając i głośno pojękując z rozkoszy
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ścisnęłam mocno blat o który oparł mnie Michael głośno oddychałam i pojękiwałam serce waliło mi jak oszalałe jego ruchy doprowadzały mnie do szaleństwa spoglądałam w lustro w nasze odbicia
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Chwyciłem dłonia jej włosy leko ciągnąc jej głowę w swją steonę.Kiedy była wystarczająco blisko zacząłem całowac jej usta.Cały czas wchodziłem w nią czując, że jestem już coraz bliżej finału
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Ja też czułam że niedługo dojdę gdy przyciągnąl mnie do siebie odwzajemniałam jego pocałunki i sama zaczęłam go zażarcie całować czułam jak po moim ciele spływa pot
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Oddychałem ciężko, wolna dłonią ściskałem mocno pośladek Alex.Po niedługim czasie czułem, że już nie wytrzymam i przyspieszywszy jeszcze ruchy w końcu poczułem, że dochodze wydobywając z siebie jęki rozkoszy
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Chwilę po Michaelu i ja doszłam po chwili odwróciłam się w jego stronę ujęłam w dłonie jego twarz i pocałowałam namiętnie jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Odwzajemniłem jej pocałunek po czym spojrzałem na nia i usmiechnałem sie.Podciągnałem bokserki i spodnie.Założyłem koszule po czym nachwyliłem sie nad zlewem aby przemyć twarz zimną wodą i ochłonąć trochę.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Też się ubrałam a że Michael podarł majtki wrzuciłam je do kosza...-wracam na imprezę?s-pytałam stając za nim
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Zakreciłam wodę, wytarłem twarz papierowym ręcznikiem i odwróciłem się w jej stronę.-A chcesz jeszcze potańczyć czy coś? - spytałem kierując sie w stronę drzwi
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jeśli chcesz możesz iść ja sobie poradzę-powiedziałam widząc że nie jest zadowolony z tego co się stało
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Zatrzymałem sie przy drzwiach i odwróciłem w jej stronę.Przez chwile przyglądałem się.-Wiem, że sobie poradzisz.jesteś dużą i sprytna dziewczynką Alex - uśmiechnąłem sie kącikowo.-Jednak nie o to chodzi.Jeśli chcesz jeszcze zostać w klubie i potańczyć czy posiedzieć i coś wypić to z chęcią zostanę.Myślałem jednak, że może wolisz przejść sie na spacer i ochłonąć trochę lub...cóż może po prostu chcesz być teraz sama i masz mnie już na dziś dość -dodałem wciąż na nia patrząc.
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-możemy się iść przejść i nie mam Cię dosyć-powiedziałam uśmiechając się do niego...-a świeże powietrze dobrze nam zrobi
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Okey.Ciesze się - kiwnąłem głowa po czym otworzyłem drzwi i wyszliśmy mijając przy okazji kilka dziewczyn czekających w kolejce do toalety.Uśmiechnąłem sie pod nosem słysząc jak coś tam do nas krzyczą po czym poszliśmy od razu do wyjścia
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”