Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-ok -powiedziałam. Zrobiłam sobie drinka podchodząc do barku , w końcu mieli wakacje. Usiadłam sobie na kanapie no i czekaliśmy na Carle i Davida.
-chyba tak szybko się od siebie nie odkleją -powiedziałam i zaśmiałam się.
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

-Calkiem możliwe.. - powiedział śmiejąc się..
-Trzeba in dać trochę czasu...- dodał z rozbawieniem. Też sobie zrobił drinka.. Siadł sobie koło Dani i miział ją po udach..
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-w takim razie czekamy -powiedziałam i pocałowałam jego usta żarliwie
-uwielbiam tą naszą relację -powiedziałam i napiłam się drinka
-ten sex na imprezie też był boski -spojrzałam w jego oczy
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

Uśmiechnął się na jej słowa..
-Wiesz.. zawsze możemy to wszystko powtórzyć...- powiedział miło i pocalowal ja sobie..
-Nie mam problemu z wielokątami...- wyszczerzył się..
-Wiec.. jeśli uda nam się wyrwać Carle znowu to chętnie.. z resztą.. Davida też.. - dodał z uśmiechem.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

David Hudson pisze: 17 lut 2023, 21:00 Poczuł to mocno..jej mocne skurcze....usmiehcnal sie i nie przestawal alej w nia wchodzic mocno az po kilku chwlach dosłownie sam doszedł nie umiejac sie juz powstrzymac os ogromu pryzjemnosci.ZAlall jej cipke z gardlowym jezkiem a potem padl na plecy dyszac glosn
Carla uśmiechnęła się tylko pod nosem i wtuliła się w niego jak tak położył się obok niej..
-Uwielbiam Cię David..- Mruknęła, miziajav jego klatę paluszkiem.. liznęła jego sutek.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-ja ciebie tez Małą.. mam nadzieje, że nie tlyko uwielbias zmojego fiuta - zasmial sie.
-To co? Sybk prysznic..grzeczny i sie oganriamy i co?Idiemy gdzies razem coz jesc czy jakie plany?Jak myslisz? - bjal ja i mizial palszkami po ramieniu
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-Ahhh on ma też swoje względy.. ale ty jesteś na pierwszym miejscu..- powiedziała z uśmiechem. Podniosła głowę i spojrzała w jego oczy z uśmiechem. Pocałowała go czule..
-Yhm, tak, szybki prysznic to na pewno..- uśmiechnęła się.. A potem znajdziemy tamtych napaleńców i można coś zjeść.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-No ja mam nadzieje..bo nie lubie jak wszystko sie kreci wokol niego tylko - zaśmial się .Odwzajemnil pocalunek.
-No to chodź..a jak beda za bardzo jeszze zajeci to smai idziemy jesc..umieram z glodu jak jz tak o tym wspomnialas - zasmial sie a potem stali i poslzi do lazienki
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

-Jasen kochanie, chodź pod prysznic..- powiedziała I poszli oboje do łazienki, pod prysznicem było jeszcze gorąco od pocałunków i macanek, ale w sumie szybko się umyli j poubierali, poszli do reszty, by zabrać ich na obiad.
-No hej, kochani.. jak tam pierwsze chwilę? Idziemy coś zjeść?
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Siadł se gdzieś tam na kanapie na cheile kiedy tam czekali na tamta dwójkę.nich tam Carla ich ogarnie czy idą czy nie z nimi
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Tamci na tarasie se leżą i w sumie na nich czekają. Wiec Carla z Davidem podeszli do Dani i Jera
-Hej kochani, idziemy coś zjeść? - zapytała miło Carla, pewnie przyciągnęła Davida że sobą, trzymajac go sobie za rączkę.
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

-jak najbardziej jestem za -powiedziałam do Carli. Zebrali się wszyscy no i poszli do restauracji na jedzonko.
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Wrócili do hotelu
-jakie plany teraz?-spytałam i spojrzałam na towarzystwo. Podeszłam do barku zrobiłam sobie drinka w końcu były wakacje.
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

-Drinki, basen...- powiedział i pomachał brwiami.. podszedł do niej i zrobił wszystkim drinki i rozdał reszcie towarzystwa..
-Teraz Panie się rozbierają i hop do basenu...- wyszczerzył się do nich..
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Wzięła drinka od Jera..
-Wiesz że ja nie mam z tym problemu...- wyszczerzyła się do chłopaka, w końcu ona z nagością za pan brat.. spojrzała na Dani..
-Co ty na to, laska? - zapytała z rozbawieniem. Podeszła do przyjaciółki i pocałowała jej usteczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotel Fort Young”