Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Wrócili w 4 do ich apartamentu, na co Carla od progu znowu pocałowała Dani namiętnie i z języczkiem.. Przyciągnęła do siebie Davida i zaraz pocałowała jego równie namiętnie.. Ich ciała były mokre, włosy lepkie, a nagle atmosfera zrobiła się bardzo gorąca..
Spojrzała w oczy Davida i zaraz przysunęła się do Jera i pocałowała jego. Jej serce już waliło jak szalone i coraz bardziej kręciła ją ta Imprezka.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-No wies.z.pakiet calkiem ciekawy..cho ty nie wiem po co w nim - zazartowal David do jera a potem ach...
-Jak tak daej pojdzie to nie wiem czy my w te wakacje z pookoju bedziemy wychodzi - mruknal i pocalowal Dani.Z jezyczkiem i namietnie.A po chwili zszel poclaunkami na jej piersi..w koncu juz od dawna laski nie mialy stnaikow na sobie.
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Mi też się coraz bardziej podobała ta imprezka. Odwzajemniłam pocałunek Davida, a po chwili westchnęłam czując jak pieści moje piersi. Z każdą chwilą robiło się goręcej. Dobrałam się do kąpielówek Davida, zaczęłam pieścić jego kutasa ręką
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

Uśmiechnął się jak akcja w pokoju od razu się zagęściła. Spojrzał na Dani z Davidem i pokręcił głową z rozbawieniem, że tak od razu się do siebie dorwali. Sam przyciągnął do siebie Carle i pocałował ja namiętnie, ta laska też mu się podobała bardzo. Przejechał dłońmi po jej cyckach i ścisnął je, a zaraz już pieścił jej sutki językiem, podgryzając je i ssąc, jego kutas reagował już mocno.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Carla uśmiechnęła się na zachowanie Jeremyego, przynajmniej nie została sama.. ale i tak zbliżyli się do tamtej dwójki i jak chłopaki zajmowali się ich cyckami to przelizala się z Dani dość konkretnie. Sama z każdą sekunda stawała się coraz bardziej nakręcona i mokra od tego wszystkiego. Zjechała dłonią w swoje majtki i zaczęła sama się piescic..
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

-Oj..no wiesz co...samej nie wolno.... - powidzial David do Carli i sam wsunal swoja reke w jej matki masujac jej cipke.Calowal sie jednak Z Dani chwile po czym druga reke wsunal i w jej majtki pueszczac je obie ;p
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Odwzajemniałam pocałunki Carli byłam coraz bardziej nakręcona. David jeszcze bosko pieścił moje piersi, sutki sterczały mi coraz bardziej. Po chwili poczułam jego rękę w swoich majtkach, głośno jęknęłam było mi cudownie. Przyciągnęłam do siebie twarz Jereymego i pocałowałam łapczywie jego usta. Ręką masowałam kutasa Davida. Czułam , że jestem nakręcona i chcę się pieprzyć
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

Odwzajemnił pocałunek Dani i uśmiechnął się figlarnie, oj widział już jaka jest napalona, spojrzał w jej oczy i strzelił jej klapsa..
-Wypnij się, słodka.. - mruknął do niej i jak to zrobiła to zagościł w jej cipce od tyłu.. Co chwilę strzelał jej klapsy w pośladki i ostro ją posuwał.
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Carla uśmiechnęła się, jak Jeremy wziął Dani, cholernie nakręcało ją to patrzenie na nich, przyciągnęła do siebie Davida i pocałowała jego usta zaborczo, po czym pociągnęła go na łóżko obok tamtych. Pocałowała Dani ostro, a potem się ułożyła na plecach.
-Weź mnie.. -mruknęła do swojego "męża" i przyciągnęła go na siebie.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Oj ta..ich mama prywatna orgietka.Choelrnie podniecajace blo widziec jak sie tamci za*czeli pieprzyc...spojrzla an swoja "żonke" i poclaowla ja a po chwili zagłebił swojeja pałe w jej mokrej cipce.
-Oh taakk... - strzelil jej klapsa w cycka a potem ujal mocno za biodra i posuwal szybko[
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Byłam nieźle nakręcona na tą sytuację. Jęknęłam kiedy wszedł we mnie. Pocałowałam Carlę, a po chwili zaczęłam masować jej guziczek kiedy David ją brał. Czułam jak Jery mnie posuwa, jęczałam z rozkoszy. Było mi cholernie dobrze. Moje ciało drżało z rozkoszy, którą mi dawał.
-idealnie właśnie tak Jer-jęczałam. Przyciągnęłam do siebie Davida i przelizałam się z nim. Moja cipka coraz mocniej zaciskała się na kutasie Jeremyego. Czułam jak po moich udał siekły moje soczki. Moja skóra błyszczała od potu. Masowałam guziczek Carli
-dobrze Ci ?-spytałam i spojrzałam na przyjaciółkę nakręcona totalnie. Wiedziałam, że za chwilę będę szczytowała.
Awatar użytkownika
25 lat
180 cm
UTH
student
singiel
brak
Anglia

Post

Boski to był widok, one obie.. Poczuł orgazm Dani na swoim kutasie, więc jeszcze zmaltretował jej łechtaczkę dłonią.. A potem usłyszał orgazm Carli, uśmiechnął się pod nosem. podniósł Dani do góry i ustawił laski w pozycji 69, Dani na górze, Carla na dole.. Spojrzał na kumpla i blondyne..
-Zamiana? - zaproponował Davidowi i tak też zrobili, Jer znalazł się nad cipką Carli i wsunął w nią swojego wielkiego chuja. Przyciągnął twarz Dani do cipki Carli, by pieściła jej łechtaczkę.
-Ooo ja pierdole, tak.. - wydyszał nakręcony..
Awatar użytkownika
21 lat
166 cm
Uniwersytet
studentka
singielka
brak
Madrytu

Post

Nie musiała pytać, czy jej dobrze, bo zaraz i Carla szczytowała głośno to wszystkim oznajmiając, zacisnęła się na chuju Davida z szerokim uśmiechem na ustach..
-Ooo fuck, uwielbiam to.. - zadrżała, a potem zmiana pozycji.. Zawyła kiedy Jer w nią wszedł a potem mocno przyciągnęła do siebie cipkę Dani i zassała jej łechtaczkę, gdy posuwał ją David, ale to wszystko było nakręcające i gorące. Delikatnie wsuwała paluszki w tyłeczek przyjaciółki.
Awatar użytkownika
28 lat
190 cm
Escape/wszędzie
DJ/'złota rączka'
singiel
brak
Charleston

Post

Oj tak..tego sie nei spodziewal ze takie cuda tu ebda na tmy wyjeździe.Ale nie mial na co anrekac..wrec zprzeciwnie...pieprzyl mocno goraca cipke Dani wchodzac z nia od tylu skoro ona byla na górze wzgledme Carli.Strzelil jaj mocnego klapsa a pote mocno trzymal za biodra wchdozc w nia po same jaja.od czasu doc zasu wychodzil z jej cipy by dach cuja w usta Carli
Awatar użytkownika
21 lat
160 cm
brak
Studentka dietetyki/blogerka
singielka
brak
Meksyk

Post

Jęczałam coraz głośniej, czułam jak David rozpycha się swoim kutasem w mojej mokrej cipce. Ssałam łechtaczkę Carli było mi cholernie dobrze, moje ciało drżało. Byłam coraz bliżej kolejnego orgazmu. Patrzyłam jak kutas Jeremyego zanurza się w cipce przyjaciółki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotel Fort Young”