Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wszystkim..swoim byciem - powiedział.
-No to jemy..bo szkoda zmarnowac calego dnia w domku chocby nie wiem jak był fajny - powiedział Ian.
-Smacznego - i zabrał sie za jedzenie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po śniadaniu , ubrali się i wyszli z domu. Nie pamiętam gdzie mieli iść ale tam poszli xD
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

Po pysznym restauracyjnym obiadku wrócili do domku.
-Eh..ale było fajnie..takie wyjazdy ra zna iles sie przydadzą.A jak juz bedzie cipło i bedizmey miec swoj domek to juz wgl ebdzie fajnie.Wiec wies.z.musimy go kupic gdzies..w miar eblisko by mozna bylo czesto korzystac - dodał ian rozbierajac sie.
-To co chcesz porobic słońce teraz? - podszedł do niej obejmujac jaw pasie jak i ona se tam juz rozebrała z kurtki i butów itp.Pocałował jej usteczka
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-myślę , że mogę mieć ochotę na czułości z moim mężem -powiedziałam i pocałowałam jego usteczka
-chyba czas porobić dzieci Kochanie -uśmiechnęłam się do niego.
-Kocham Cię -pogładziłam dłonią jego policzek , uszczęsliwiał mnie jak nikt inny
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-uu robimy dzieciaczki..no tego to nie moge odmówić - wział ja na rece a potem zaniósł do sypialni.Postawił na podłodze i zaczał rozbierac całujac w miedzyczasie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-czas się za nie zabrać -powiedziałam i dałam mu buziaka. Pewnie spędzili parę godzin upojnych chwil zaspakajając się nawzajem. Kolejne dni spędzili świetnie się bawiąc w swoim towarzystwie , a kiedy nadszedł czasu wyjazdu spakowali się i pojechali do domku
/żeby już nie przedłużać :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cortina D’Ampezzo”