Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Spokojnie, Mała. Potem wezmę Cię do domu i porządnie wykorzystam..-powiedziałem z uśmiechem, przejechałem dłonią po jej tyłeczku i zdzieliłem jej klapsa, pocałowałem zachłannie jeszcze jej usta, a potem wyszedłem z niej, schowałem fujarę w gacie i naciągnąłem spodnie na tyłek..
-Cholernie mnie podniecasz..-powiedziałem, spojrzałem na nią, ścisnąłem jej pierś i polizałem jej szyjkę.
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-liczę na to -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy. Pisnęłam kiedy sprzedał mi klapsa. Poprawiłam się kiedy ze mnie wyszedł.
-cieszy mnie to bardzo -spojrzałam w nasze odbicie w lustrze
-chyba czas zwolnić toaletę i napić się zimnego drinka -powiedziałam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-No chyba najwyzszy czas na to..-powiedziałem na tego drinka, spojrzałem w jej oczka, pocałowałem jej usta jeszcze raz zachłannie..
-Idziemy, Mała..-powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej, spojrzałem na nią i wyszliśmy z toalety, poszliśmy do baru.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Weszli do toalety męskiej bo tu zawsze mniejsza kolejka była. Weszli do wolnej kabiny
-podciągają tą kiecę -powiedział , a on zajął się swoimi spodniami. Po chwili posuwał ją w tym kiblu głośno wzdychał był nieźle nakręcony
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Poszło szybko.Chwila moment i juz byl w niej.Opierala sie plecmai o scian ekabuiny, noge miala zarzucona na jego biodro.
-Och tak ..ach...yhmn..jak dobrz.e.yhm.. - pojekiwala i calowala sie z nim ostro na przemian
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

On nie zwalniał nieziemsko na niego działała ta kobieta. Złapał ją mocniej za piersi i ładował się w nią od tyłu dość ostro. Poddał się chwili muzyka z klubu jeszcze bardziej na niego działała jak i rozmowy za drzwiami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Owszem...miejsce nadawało dodatkowych bodźców.
Po kilku jekneła głosniej i doszła mocnoz aciskajac sie na jego trwardym fiucie.
-Och takk Noah...achhhh - obrocila glowe i wpila sie w jego usta
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Odwzajemnił jej pocałunek nie zwalniał , aż sam doszedł w niej
-bosko Kochanie -powiedział bardzo zadowolony. Po chwili z niej wyszedł
-ale mnie kręcisz -pocałował namiętnie jej usta.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ty mnie tez Babe.....cholernie - odwzajemnila poclaunek a potem sie wytarla i ogarnela szybciutko.Wyszli z toalety, zlazienki.
-Chodz jeszcze potanczyc..i sie napic..noc jeszcze mloda - powiedziala lzpiac go za rek i ciagnac na parkiet
ODPOWIEDZ

Wróć do „AMNESIA”