Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Siedzial obejmujac soph.
-Jak chcecie to mona..i tak juz widze ze garstka ludz zostala...to co/?ZAmkwoie taxi i spadamy.. - powiedzial no i zadzownil po taksówke.Mieli z jakies ok 10 min zanim przyjechaila
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-Tak, tak, trzeba się zbierać, bo już same niedobitki zostały.. - powiedział i zaśmiał sie. Spojrzał na swoją girl.
-Do Ciebie czy do mnie jedziemy? - zapytał miło dając jej wybór, co jak co pewnie będzie wolała do siebie..
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

No i jeszcze chwilę pogadali, a potem jak już była taksi to wsiedli w nią wszyscy i najpierw odwieźli Emmetta i Liv, gdzie tam chcieli a potem sami do domu trafili z Jakiem.
Awatar użytkownika
23 lat
178 cm
Więzienie
strażnik więzienny
singiel
Tree Hill

Post

Przyszli na dół i zaczęli sobie tańczyć, w klubie było sporo osób, a na parkiecie to już w ogóle. Świetnie bawił się z kumpelą ze szkoły. Tańczył sobie przy niej , z nią okręcał ją w tańcu świetnie się bawiąc.
mów mi:
Nick
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Magnolia dobrze się bawiła z Nickiem, sporo rozmawiali, tańczyli i wypili kilka dobrych drinków.. Jak już była zmęczona i lekko wcięta, to uśmiechnęła się do niego..
-Chyba czas na mnie.. - zaśmiała się i puściła mu oczko.
-Ale chętnie powtórzę takie spotkanie.. - dodała.
Awatar użytkownika
23 lat
178 cm
Więzienie
strażnik więzienny
singiel
Tree Hill

Post

-w takim razie do zobaczenia-dał jej buziaka , a kiedy poszła on został i się bawił do rana. Po czym poszedł spacerkiem do domu z jakąś laską.
mów mi:
Nick
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Przyszli z Soph wiec na parkiet i zaczeli sie bawic.Muza byla spopko, libili tancyc wiec sobie szaleli.Czasem po prosut obok siebie a czasem bardziej sexy bliziotko....
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Tak, tańczyli sobie i popijali dtineczki i ogólnie dobrze się bawili, aż zrobiło się dość późno..
-Spadamy do domu? - zapytała, tańcząc sobie blisko niego. Włożyła sobie dłonie do jego tylnych kieszeni i bujała się w rytm muzyki.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-Mozemy spadac..mam ochote cie ejszcze przed smaym spaniem wymeczyc na dobry sen - puscil jej ockzo i pochyli sie calujac jej usteczka czule
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Zachichotała...
-Zdecydoeanie dam się wymęczyć...- powiedziała, wzięła go za rękę i wyszli z klubu, zamówili ubiera i pojechali do domu. Przez całą drogę miała jego dłoń pod sukienka xD dość intensywnie też się całowali.
Awatar użytkownika
25 lat
190 cm
Walker stadnia/Fight Club
stajenny/ex fighter MMA
singiel
Bronx/ Nowy Jork

Post

Przyszedł do klubu miał jutro wolne więc mógł dzisiaj poszaleć. Przyszedł na sam dół wypił drinka i poszedł bawić się na parkiecie.
mów mi:
Lewis
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”