Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Sophia od razu też pociągnęła Jake'a na parkiet i sobie koło niego kręciła tyłeczkiem, rozglądała się po klubie co jakiś czas, ale głównie skupiała się na swoim mężczyźnie.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

Odgapilam " podpis" xd
-świetnie... a przynajmniej do tej pory..bo ja tam nie wiem co się wydarzy potem - zaśmiała sis Liv i cmoknela jego usteczka i już sobie tańczyli razem poruszając się w rytmie języczkiem. Co jak co ale ona umialansie poruszać bo trenowała kiedyś taniec..
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

Tańczyli sobie ze swoją panna.
- serio nie dasz rady w sobotę się wcześniej wyrwać? Wesele masz czy jaka imprezę? - zapytał
- I czemu nic o tym nie wiem?
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-No wesele, wesele, więc wiesz.. przynajmniej do tortu i oczepin muszę być.. - powiedziała i skrzywiła się..
-No jak nie wiesz? - spojrzała na niego i pokręciła głową.. - Przecież masz mój grafik wszystkich imprez zapisany w twoim kalendarzu.. - powiedziała. Już mógłby ogarnąć, że większość weekendów ona pracuje xD
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-No i najważniejsze, że na razie jest świetnie.. - powiedział do niej z uśmiechem i obserwował jak sobie tańczy wokół niego, ruszając się świetnie.
-Ahh, ale ty masz boskie ruchy.. - powiedział z uznaniem.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-axh dziękuję... może do tego wrócę... jakiś kursik..chcesz iść że mną? A może skocze na jakieś pójdę dance.. specially for you.. - puściła mu oczko I obrócił się do niego tyłem kręcą sexy ttleczkiem i opierając się lekko o niefo
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-eh..czyli fskttcznie jakbyś dotarła na imoreze to będzie.. no chyba już za długo nie potrwa ho połowa towarzystwa nam nie większość będzie noo - zasmial się.
- Oj bo myslis E w niego patrzę.. ja tsm prawie nic nie mam zapisanego.. - zasmial sks.
- Ale ok... zacznę zerkać- dodał.
Co on tsm miał i siebie zapisywać.. studia studiami...a reszta.. on żył chwilą xd
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-Uuu brzmi fajnie, możemy się razem zapisać na jakiś kurs tańca. - powiedział z uśmiechem..
-A jak chcesz na dance pole, to nie będę Cię powstrzymywał.. - pomachał brwiami. Pocałował ją sobie namiętnie.. -Chętnie bym Cię taką seksi pooglądał.. - dodał rozochocony.
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-No dlatego mówię, że mogę Cię odebrać.. - powiedziała z rozbawieniem i pokręciła na niego głową..
-Noo to czasem patrz.. - zaśmiała się.. -Już tyle jesteśmy razem, że powinieneś wiedzieć, jak pracuję i kiedy mam czas.. - dodała i wytknęła mu język.
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-serio? Wow... no teraz mnie zaskoczyłeś.. ponownie..- zaśmiała sis Liv.on ja coś często umiał zaskakiwać xd
-Ale jasne..coś sobie wybierzemy co bu nam obojgu pasowało.. od tak..hobby - dodała.
- jasne.. albo łap dance.. - zaxhochotala i oddała pocałunek bardzo namiętnie.oj no szalała na jego punkcie.
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-Oj Dobra dobra już.. cicho tam bo lanie dostaniesz - zasmial się I przucisgnsl do siebie ściskając mocno za jej jędrny ttleczek i wpil się w jej usta namiętnie.no i sobie oczywiście tańczyli..
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

-No pewnie, fajnie będzie robić coś takiego razem... - powiedział do niej i uśmiechnął się..
-Yhm, lap dance brzmi dobrze.. - powiedział i złapał jej bioderka..
-Ale to może później, jak wrócimy do domu.. - zaproponował, bo co jak co, do tego nie potrzebowała ani rury, ani jakiś większych umiejętności niż te które miała, więc na pewno jej wyjdzie xD
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Zaśmiała się z niego..
-Jesteś absolutnie nieogarnięty i niedojrzały..- powiedziała i odwzajemniła ochoczo jego pocałunek i ehh.. Nie umiała pozostać obojętna na jego względy.
-Kocham Cię wariacie mój.. - objęła go za szyjkę..
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

-Fajnie...to mozmey jutro skoczyc popoludniu po zajeciach jak skoncze do szkoly tanca zobaczyc co proponuja..albo na necie cos ogarnac co i jak tam maja a potm pojsc dopytac oszczegoly - dodala i cmonknela go.
-Yhm...no tak tak...jesli mi sil starczy to dostaniesz dzis swoj osobisty lap dance - zasmiala sie no i tanczyli jeszcze jakis czas a potem zlapal go za reke i pociagnela do tamtyhc.-Idziemy sie napic?Krotka przerwa? - zapytala bo zdyszana byla..i goraco...
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-Oj dobra...mialem caly czas dlugi tryb imprezpowy..teraz musze sie przelaczyc n tryb..improzowo-ogarniety - zasmial sie i poszedl znow z nia w sline a potem podeszła Liv z Emmetem.
-W sumie spko..mozna cos sie napic i przewietrzyc.. - jemu pasowalo
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”