Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Maze wróciła do domu, zaparkowała auto w garażu podziemnym i szybko z walizka wjechala na swoje piętro. Otworzyła mieszkanie i weszła do środka.
-Home sweet home.. - powiedziala pod nosem i poszła do sypialni. Położyła się do łóżka mimo iż było jeszcze wcześnie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No wczesnie..ale Charlie poszed do baru..wypil dosc sporo bo byl załąmany..wkurwiony..ogolnie wszystko nie tak! Again!!!
Moze nie z ebyl jakos super hiper pijany ale jednak noo..ok 23 przyszedł do mieszkania Maze.NZał kod do domofonu na dole wiec.. dotrł pod drzwi iz aczal pukac i dzwonic.
-maze!? Otworz..prosze....!Maze?! - oj narobi rumoru haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Usłyszała już jak wchodzi bo wtedy domofon wydaje jakiś dźwięk. Ale gdy zaczął walić w drzwi to wstała z łóżka i podeszła do nich. Nie otworzyła.
-Charlie.. Idź do domu.. - powiedziała i westchnęła.. Stała tak przytulona do tych drzwi.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Maze..otwórz..prooosze..pgoadajmy..chociaz chwile.. - powiedzial do drzwi.
-Nie odpuszcze..albo mne wouscisz albo bede tu stał i cala noc jak bedzie trzeba... - powiedzial.Narobi takiego halasu ze sie sasiedzi ejda wiec albo go bedzie musiala wpuscic szybko albo zadzownic po gliny xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Chryste Charlie jest środek nocy i jesteś pijany.. Idź do domu.. Nie mamy o czym gadac.. - mruknęła i westchnęła. Ale faktycznie robił hałas.. I już tam sąsiedzi na niego krzyczeli wystawiając głowy na zewnątrz..
-Ja pierdole.. - Mruknęła i otworzyła drzwi. Wpuściła m go tylko za nie i nie dalej. Skrzyżowała ręce na piersiach i patrzyła na niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A jednak - wyszczerzyl sie.
-Przeproaszam nie chcialem wkurzyc sasiadów wiec..noo ale..Maze..przysiegam na wszyskto..nie ja wyslalem im te zdjecia.Nie wiem jak to sie stalo...mysle i..nie pokazalem ich nikomu..mussz mi uwierzyc - powiedzial.
-Ale dowiem sie..dowiem sie jak to sie stalo.i en ktos za to nam zaplaci.. - podszedl do niej blizutko.
-ak sie cieyzlem ze wracasz..ze w koncu..och Maze...chc ebyc z toba. - wypalil.No coz..pijany byl to mial owszme wiecej odwagi ale na trzes\zwo to tz planowal w koncu jej powiedzie xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Charlie kurwa.. A kto? - spojrzała na niego. No co za kretyn.. Skoro nikt nawet nie wiedział że je masz.. - powiedziała i westchnęła.
Wzdrygnęła się jak podszedł tak blisko. Serce jej omal nie wyskoczyło z piersi.
-Charlie.. - Mruknęła i spojrzała w te jego pijane oczy.. - Ja też chciałam.. Ale nie. Przepraszam. Nie mogę.. Nie wiem co tu jest grane i czemu te zdjęcia wysłałeś.. Chciałeś żeby mnie wywalili z pracy i Żebym wróciła? - zapytała bo ona jednak chciała mu wierzyć. Ale no wszystko było przeciwko niemu.
-Mogłeś.. Powiedzieć.. Nie trzeba było mnie ośmieszać przed całym światem.. - powiedziała i gapiła się na niego. Serce jej krwawiło.. Bo serio mu ufała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ile razy ma ci mowic ze to nie ja je wyslalem? -warknal juz wkurwiony.
-NIe mialbym powodu by to robic..za bardzo mi an tobie zalezy..w zyciu bym nie zorbic nic co by mialo zaskzodzic twojej karierze - warknal i zaczal lazic tak w te i na zad.Oj agresor mu sie wlacyzl bo mu nie wierzyla!
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No to kurwa kto jak nie ty?-zapytała i spojrzała na niego jak tak łaził.. Westchnęła..
-Ja nie wiem.. Już nic nie wiem..-powiedziała i tam siadła na ławeczce w przedpokoju i schowała twarz w dłonie..
-Jeśli nie ty to kto? Kto miał dostęp do tych zdjęć Charlie? -zapytała i gapiła się na niego..-Miałeś je w jakiejś chmurze, na dysku zewnętrznym, nie wiem.. Na mailu? -spojrzała na niego do góry.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzał na nią dyszać ze złosci nieco.
-Miałem je na telefonie..tylko tam ale.. - siadł pod sciana na przeciwko niej.
Nikomu nie pokazywałem.ja..zawsze mam przeciez telefon przy sobie..no chba ze ś...ja pierdole - olsnilo go!
-Wiem..tzn nie wiem ale.. -złapał za telefon i sprawdzil wszelkie mms i maile i messengery itp do Sophi.
-Fuck..nic - westchnal i rzucil tmy zjebanym telefonem o podloge ze az szybka pękła.No ale nie ze nie działal haha
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-A nie pożyczałeś nikomu, nie dawałeś zadzwonić? Nie wiem..-westchnęła.. No kurwa, kto jak nie on?
-Może jak byłeś pijany to je wysłałeś? Miałeś wkurwa na mnie przecież.. -powiedziała i spojrzała na niego..
-Może po prostu nie pamiętasz..-dodała i przygryzła warge.. Wzdrygnęła się aż jak jebnął tym telefonem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie, nie i nie..eh.. - złapał sie za wlosy z tej bezsilnosci.
-Myslalem..tlyko blagam nie wkurwiaj sie..bylem ostatnio z Soph..nie wiem..no byla u mnie..bylem w kilbu..moze ona wziela mi tel i..le no nie mam dowodów Maze..bo nic ni jest niby od emnie wyslane..ale wioamdo..mogla usuanc ale bez dowodów..kto wie..same domysly - powiedzial
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oczywiście, że się jej ciśnienie podniosło jak tylko usłyszała to imię..
-Ruda ździra? I co? Myślisz że ona to wysłała? Bo jestem dla niej konkurencją? czy jaki masz pomysł na to? -prychnęła wręcz..
-Lepiej znajdź kogoś kto to potwierdzi...-powiedziała i spojrzała na niego. Przecież da się to jakoś sprawdzić..
-I jeśli to ona, to zajebię ją.. I Ciebie..-dodała wykrzywiając usta w uśmiechu. No bo kurwa!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No moze..tzn..byla taka teoria z emoze ona by chciala byc z emna.,nie wiem kurde..mzoe chciala mnie dla siebie.. wiem z ena bank nie chciala bym sie z toba spotykal czy cos..wiec..to malolata..to by bylo w jej stylu.. - powiedzial.
-Ok..czyli musz eposuzkac jakiegos..hakera?Nie znma sie kurwa na tym Maze - westchnal.
-Mnie za co? - zdziwil sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przewróciła oczami jak mówił o tej rudej. Nie lubiła jej i ogólnie była o nią zazdrosna.. I wkurwiała się na Charliego za nią..
-Kurwa.. Ja też się na tym nie znam.. - powiedziała i spojrzała na niego.
-Dla zasady.. I za to że nie pilnujesz swojego telefonu.. - powiedziała.. - I chuja.. - dodała po chwili..
Spojrzała na niego.
-Idziesz już?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Maze Brandt”