Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyparł mnie do lustra, a po chwili poczułam go znowu w sobie.
-o tak Royce idealnie -powiedziałam podniecona . Moje ciało drżało z rozkoszy kiedy we mnie tak wchodził widziałam jego odbicie i jak przyjemność maluje się na jego twarzy
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Oboje byli cholernie napaleni na siebie, więc mocno w nią wchodził, zatracając się w tym zupełnie.. chwycił jej włosy i złapał w kucyka. Przyciągnął jej twarz do tyłu i pocałował ją ostro..
-Boska.. -Jeknal przy jej ustach. Mocno ja pieprzył.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek. Jęczałam głośno z rozkoszy kiedy mnie tak posuwał. Doszłam przy takim szybkim tempie , ale chciałam jeszcze poczuć kolejny orgazm. Po moich udał spływały moje soczki
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Dokladnie poczuł jak dochodzi.. a potem złapał ją mocniej. Dłonią piescil jej cipke i ostro się w niej poruszał. Więc nim on doszedł to i ona szczytowała drugi raz. Wpil się wjej usta zaborczo.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o tak , tak!-krzyczałam kiedy szczytowałam po raz kolejny. Moje ciało błyszczało od potu. Odwzajemniłam jego pocałunek
-bosko -powiedziałam i spojrzałam na niego z pożądaniem
-masz jeszcze chwilę na drinka czy musisz się zbierać?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jesteś zajebista.. Drink za chwilę.. -mruknął, wcale nie miał jej dość.. Wyszedł z niej i obrócił ją do siebie przodem, a potem przed nią kucnął i dobrał się językiem do jej cipki, zarzucił sobie jej udo na ramię. Dłonią pracował nad swoim chujem, cholernie go kręciła..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Popatrzyłam na niego co wyprawia , jeszcze bardziej mi się to spodobało. Moja cipka pulsowała od poprzedniego orgazmu
-oh tak Rocye -zaczęłam wypychać bioderka w jego stronę, jęczałam pieściłam swoje piersi czułam jak kolejny orgazm się zbliża
-nie przestawaj!-warknęłam
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Nie miał zamiaru przestać.. Oderwał się na chwilę jednak by zaraz wedrzeć się w jej cipkę z impetem swoim językiem, świdrował ją ostro i trzymał ją za tyłeczek zaraz przy swojej twarzy, czuł jak reaguje na niego, więc pieścił ją tak długo aż znowu doszła..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o tak!-krzyknęłam kiedy dochodziłam
-bosko -powiedziałam dysząc moje ciało drżało od kolejnego orgazmu
-idealnie Royce -powiedziałam z zadowoleniem
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uśmiechnął się i bez słowa, podniósł do góry.. Pocałował jej usta ostro.. A potem strzelił jej klapsa w pierś..
-Nie mogę się doczekać, aż pojedziemy razem na Ibizę... -powiedział.
No i spędził z nią jeszcze ze dwie godziny, a potem polazł do domu. Mieli się spotkać w jego prywatnym samolocie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kiedy wyszedl poszłam się ogarnąć i położyłam się spać , następnego dnia spakowałam się i pojechałam na lotnisko
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wróciłam do domu po zajebistym wyjeździe na Ibizę. Rozpakowałam rzeczy zrobiłam pranie , ogarnęłam się i poszłam do ciemni pracować nad zdjęciami
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jakoś wyrwał się z domu, zaparkował auto pod jej domem i wszedł do środka, skierował się do sypialni, bo tylko tam było zapalone światło.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Wróciłam do miasteczka. Zapłaciłam taksówkarzowi za kurs wzięłam swoją walizkę i weszłam do domu. Rozpakowałam się zrobiłam pranie. Zamówiłam jedzenie na wieczór i siedziałam w domu odpoczywałam
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-tak lubię kutasy , ale jak nie potrafią działać odpowiednio to wolę się sama doprowadzić do zajebistego orgazmu niż czekać na cud-powiedziałam z cwanym uśmieszkiem. Przyjechaliśmy do mojego domu.
-i zdecydowanie czas na deser -powiedziałam pomasowałam jego męskość przez spodnie , a po chwili wysiadłam z samochodu podeszłam do drzwi otworzyłam je i czekałam na przystojniaka kiedy weszliśmy do środka zamknęłam drzwi pozasłaniałam rolety , żeby nikt nam nie przeszkadzał
-jakieś specjalne życzenia ?-spytałam i ściągnęłam z nóg swoje buty torebkę rzuciłam na komodę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Any de Armas”