Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Zawyłam z rozkoszy kiedy we mnie wszedł. Było mi cholernie dobrze, wypięłam się bardziej w jego stronę i delektowałam się tym jak mnie posuwała, głośno jęczałam kiedy we mnie ostro wchodził.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Warknął pod nosem jak tak zawyła. Była niesamowita, nigdy nie miał lepszej kochanki niż ona. Mocno trzymał ją za włosy i pieprzył jej cipe. Druga dłonią zjechał na jej tylek i masował jej tylna dziurkę.. Był napalony i ostry, nie kontrolował się.. kręciło go, że każdy mógł ich widzieć przez to wielkie okno..
-Moja...- mruknął. Pocałował jej szyję i zrobił jej malinkę.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-zawsze Twoją -powiedziałam zadowolona. Piersiami ocierałam się o zimną szybę
-bosko, a teraz wejdź w mój tyłek -powiedziałam napalona zaczęłam masować swój guziczek byłam coraz bliżej orgazmu
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Na rozkaz...- mruknął, wyszedl z jej cipy i zagłębił się w jej dupke.. aż westchnął czując jaka jest ciasna..
-Boska...- wydyszał nakręcony.. Mocno ja penetrował, całował jej szyję i kark..
-Moja niewyzyta suczka...- Jęknął, wsunal dłoń na jej guziczek i zaczął ja piescic intensywnie..
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Opierałam się rękoma o szybę i poddałam mu się było mega intensywnie. Głośno oddychałam serce waliło mi jak szalone. Po chwili szczytowałam było mi cudownie. Czułam jak rozpycha się w moim tyłku
-najlepszy -wydyszałam i poddałam się rozkoszy
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Poczuł jak dochodzi.. zjechał dłonią na jej cipe i maltretował ją palcami, chciał by doszła jeszcze raz.. I owszem jął w niech dochodził to i ona szczytowała po raz kolejny.. opadł na nią dysząc głośno. Złapał jej cycki w dłonie i masował je.. całował jej kark, szyję, ramię..
-Alez ja Cię kocham...- wymruczał.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-nie wiedziałam , że z Ciebie taki Bóg seksu -powiedziałam napalona na swojego faceta po kolejnych orgazmach
-wiesz jak uwielbiam nasz sex zwłaszcza te nowe rzeczy -powiedziałam oj było mi z nim dobrze.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Zaden że mnie bóg...- zaśmiał się.. do Boga to mu jeszcze brakowało trochę xD
-A ja uwielbiam Ciebie...- powiedział do niej, była dla niego jak najlepsza kokainą, był pobudzony przy niej cholernie. Złapał ja i siedli sobie na kanapie, ona dalej nadziana tyłkiem na jego fiuta. Rozłożył jej nogi na boki, zaczął znowu piescic palcami jej cipke.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-jesteś moim Bogiem -powiedziałam i odchyliłam głowę do tyłu opierając się na jego ramieniu
-idealnie -powiedziałam poddałam się jego pieszczotą, zaczęłam poruszać bioderkami tak że wsuwał sie i wysuwał z mojego tyłka.
-ale ja Kocham ten nasz sex !-byłam napalona sutki sterczały mi jak antenki
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Zaśmiał się...
-Okej... nie kłócę się...- Mruknął.. cały czas ją pieścił.. prawa dłonią wsuwa się w jej cipke, a lewą termosił jej guziczek.. Wiedział że dojdzie tak intensywnie.. może nawet wytryśnie, nie przestawał ani na chwilę, tylko zwalniał już przyspieszał. Strzelał jej klapsy w cipke i lechtaczke..
-Dojdź skarbie..- mruknął jej do ucha, liznął ją za nim.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Szczytowałam intensywnie , aż trysnęłam i wygięłam się w łuk.
-boże , bosko!-zawyłam z rozkoszy
-doprowadzasz mnie do mokrych orgazmów Royce -powiedziałam
-pieść moje piersi -byłam jeszcze spragniona jego
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Ooooo tak... - Mruknął dumny z siebie. Przejechał językiem po jej karku..
-Teraz to dopiero jesteś mokra.. - westchnął. Oblizał te palce z jej soków..
-Najlepsza...- powiedział i złapał jej piersi w dłonie, drażnił jej sutki..
-ujezdzaj mnie.. - wydyszał do jej ucha, bo jego kutas cały czas był w jej dupce..
-zamien tylek na cipe, chce poczuć na nim twoje boskie soki...- mruknął i mocno pociągnął jej sutek..
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Wysunęłam go z swojego tyłka i napiłam się na niego swoją mokrą cipką. Zaczęłam się na niego nabijać. Byłam totalnie pobudzona i nakręcona moje serce walił jak szalone. Byłam coraz głośniejsza , poddałam mu się całkowicie.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Ooo tak...- wydyszał, czując jaka jest gorąca i jaka mokra.. ściskał jej piersi i maltretował sutki, które reagowały na każdy jego dotyk.. Całował jej szyjkę, w tej sytuacji jednak ona miała większą kontrolę..
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-uwielbiam kiedy się nimi bawisz -powiedziałam i spojrzałam na niego napalona.
-chce sesje , jak trzymasz w dłoniach moje piersi -powiedziałam i zatraciłam się w tym ujeżdżaniu wyłam z rozkoszy byłam totalnie nakręcona
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Any de Armas”