Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Zawsze mi Ciebie mało.. -powiedział do niej i wciągnął ją do siebie na kolana okrakiem, chwila moment i jego kutas znów sterczał boleśnie, uniósł ją za biodra i nakierował na niego, westchnął jak go w sobie przyjęła..
-Ooo tak, ujeżdżaj mnie, śliczna.. -powiedział i zassał jej pierś.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Jęknęłam kiedy nabił mnie na swojego kutasa.
-bosko -jęknęłam i zaczęłam się na nim poruszać w górę i w dół. Ręce położyłam na jego umięśnionych barkach. Unosiłam się na nim coraz szybciej. Serce waliło mi jak szalone, mój oddech przyspieszył, a ja zatraciłam się w tym cudownym uczuciu.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Podobało mu się jak to robiła, dłońmi błądził po jej ciałku i ściskał jej piersi lub pośladki.. uwielbiał jej ciało, uwielbiał jak go ujeżdżała..
-Bogini...- mruknął z uśmiechem.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-zdecydowanie masz rację Royce -powiedziałam głośno oddychają
-uwielbiam Cię ujeżdżać , to jak się we mnie rozpychasz -mówiłam i nabijałam się na niego energicznie. Czułam że za chwilę dojdę.
-jesteś najlepszy Gwiazdorze -zaczęłam zataczać kółeczka swoimi biodrami, byłam coraz głośniejsza po moim ciele spływały krople potu.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Patrzył na jej piękne lśniące ciało i uśmiechnął się pod nosem. Zjechał dłonią na jej całkiem intensywnie zaczal pirscic jej guziczek, chciałby doszła najpierw.. widział rozkosz na jej twarzy, co podobało mu się jeszcze bardziej.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-ohh tak !-jęczałam coraz głośniej moje ciało drżało od nadmiaru bodźców które dostawało. Było mi cholernie dobrze.Oparłam dłonie na jego udach i zaczęłam nabijać się na niego pod innym kątem czułam jak moja cipka coraz mocniej na nim pulsuje. Mój oddech był szybki serce waliło jak szalone , a ja coraz bliżej byłam kolejnego orgazmu.
-nie przestawaj -jęknęłam i poddałam się tej rozkoszy
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

Nie miał zamiaru przestawać. Pieścił ją intensywnie dłonią dopóki nie doszła, a wtedy pocałował ją namiętnie, po czym wstał z nią, posadził ją na stole i pieprzył ją dopóki znowu nie doszła, a on nie zalał jej boskiej cipki swoim nasieniem. Pocałował jej usta zaborczo.
-Uwielbiam Cię, Ana.. -wydyszał i znowu się wpił w jej wargi, poruszał jeszcze chwilę biodrami, aż w końcu z niej wyszedł.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Odwzajemniłam jego pocałunek.
-a ja Ciebie Royce -powiedziałam zadowolona od tej dawki orgazmów
-zwłaszcza to jak robisz mi dobrze -powiedziałam z figlarnym uśmieszkiem.
-co będziemy robić?-spytalam zeszłam ze stołu ogarnęłam się i spojrzałam na niego
-zostajemy w domu czy gdzieś wychodzimy ?
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Przed chwilą jeszcze nie chciałaś nigdzie iść.. - powiedział rozbawiony i cmoknął jej usta..
-Wiec zostajemy.. będziemy się pokazywać światu dopiero jak wyjedziemy..- powiedział do niej..
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-wiem , ale tu nie daleko jest restauracja -powiedziałam
-ok możemy zostać i coś zamówić do łóżka -powiedziałam i puściłam mu oczko
-możemy obejrzeć jakiś film -powiedziałam
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

-Jak wolisz mała.. mi to wszystko jedno.. - powiedział miło i uśmiechnął się..
-Mozemy się ruszyć z domu, żeby tak całkiem nie zastać się...- dodał z rozbawieniem.. pocałował jej usta.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-to chodźmy do restauracji, na jakieś owoce morza -powiedziałam
-a później zobaczymy co dalej -pocałowałam jego usta. Poszli się wyszykować no i poszli do RJ spacerkiem.
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

Wróciłam z biegania wzięłam szybki prysznic i zaczęłam szykować śniadanie.
Awatar użytkownika
30 lat
175 cm
Cały świat
Piosenkarz
w związku
Andie Rodriguez
Bronx

Post

A on się obudził rano, zobaczył, że jej nie ma, więc trochę pospał, a potem się ogarnął i zszedł na dół..
-Dzień dobry.. - powiedział wesoło i stanął za nią, objął ją w pasie i pocałował jej szyjkę..
-Co tworzysz?
Awatar użytkownika
24 lat
168 cm
Studio "De Armas"
Fotograf
w związku
Prince Royce
Madryt

Post

-dzień dobry -powiedziałam i przymknęłam oczy czując jego pocałunek
-robię nam omlety, masz ochotę?-spytałam
-wyspany ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Any de Armas”