Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ciesze się , że tak uważasz -powiedziałam
-też mnie ogromnie pociągasz , nie wychodziła bym z łóżka przy Tobie -powiedziałam i czułam jego kutasa
-wejdź we mnie , zerżnij mnie , potrzebuję tego teraz -powiedziałam napalona na niego. Moje sutki sterczały mój oddychał był szybszy , a serce waliło mi jak szalone z pożądania
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Jęknął nakręcony na jej słowa, uwielbiał jak tak nie mogła mu się oprzeć, nakierował chuja na jej mokrą szparkę i od razu zagościł w niej cały, aż sobie westchnął..
-Idealna cipka.. -jęknął do jej ucha, złapał mocniej jej biodra i już ostro ją posuwał na stojąco.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Czułam jak rozpychał się w mojej mokrej cipce. Jęknęłam kiedy wszedł we mnie
-o tak idealnie , idealny kutas do mojej cipki -powiedziałam i czułam jak mocno mnie posuwa
-o tak Prince!-jęczałam coraz głośniej
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uwielbiał jak była taka głośna, mocno trzymał ja za biodra i posuwał ją coraz mocniej, coraz szybciej, nie umiał się w ogóle przy niej opanować. Pocałował jej szyję.. Sięgnął po jego telefon i z wyciągniętej ręki zrobił im kilka selfie.
-pokaż jka ci dobrze..- mruknął do jej ucha.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Uwielbiałam kiedy tak mnie posuwał. Jęczałam krzyczałam jak jest mi dobrze. Nie wiele mi brakowało do spełnienia. Kiedy wyciągnął komórkę i zaczął robić zdjęcia. Wykonałam parę seksownych póz, aż doszłam jęcząc z rozkoszy. Moje ciało zadrżało , płonęłam z pożądania. Moja skóra świeciła od potu.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Poczul jak dochodzi. Wyciągnął z niej chuja i zalał jej pośladki, kręcąc boomeranga. Jeknął głośno i naparł na nią.
-Bosko.. - Mruknął podając jej telefon.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zdecydowanie najlepiej -powiedziałam Wzięłam od niego telefon
-niedługo będziemy mogli stworzyć najlepszy sex album w historii -powiedziałam i zaśmiałam się
-lubię te nasze zdjęcia -pocałowałam jego usta
-może wspólna sesja panie gwiazdorze -puściłam mu oczko,chodziło mi o taką profesjonalną sesję
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Ja też je lubię...- powiedział i zaśmiał się. Lubił bo ja pieprzyl..
Spojrzał na nią..
-Ale jak chcesz to zrobić? - zapytał o tą sesje?
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nawet na naszym wyjeździe , albo jak wpadnę do Ciebie w trasie wtedy mogę kogoś znaleźć -powiedziałam
-nie mówię już o takiej sesji jak te nasze , ale takiej zmysłowej , erotycznej -powiedziałam . Wytarłam swój tyłek z jego spermy. Oblizałam jego kutasa
-ale to tylko propozycja -powiedziałam i spojrzałam na niego
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Spojrzał na nią.. nie spodziewał się tego że ktoś inny miałby ja robić..
-Nie chcę innego fotografa niż Ty...- powiedział. Co jak co.. to inaczej jak sobie z nią robią foty, a inaczej przy kimś obcym..
-Dziwnie bym się czuł.. poza tym. Przy tobie jestem pewny że to nie wycieknie.. a z innymi.. nie mam pewności..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ok to tylko propozycja -powiedziałam i spojrzałam na niego
-już się nie stresuj nic nie wycieknie -powiedziałam i pocałowałam jego usta
-wiesz , że sesja nasza kończy się zawsze najlepszym seksem -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy -czyli co jakieś zdjęcia w moim studio -polizałam jego wargę
-a może już masz dość ze mną zdjęć- zaśmiałam się
-myślisz czasami o mnie kiedy się nie widzimy ?
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Uwielbiam zdjęcia z Tobą, ale gdy ty je robisz i nikt więcej ich nie widzi.. -powiedział i pocałował ją ostro. Nie mógł sobie pozwolić na skandal..
-Yhm, jasne, że myślę. Cały czas.. -mruknął i ścisnął jej piersi, liznął jej szyję.

Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to dobrze bo ja też ostatnio sporo myślę o Tobie -powiedziałam
-dobrze , że już wróciłam bo stęskniłam się -pocałowałam z języczkiem jego usta
-za dobrze mi z Tobą kiedy się pieprzymy -spojrzałam w jego oczy. Zdecydowanie chemia była między nami , pożądanie i sporo namiętności.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Mi też jest dobrze.. -powiedział do niej i pocałował jej boskie usta, spojrzał w jej oczy..
-Zastanawiam się, czy nie rozstać się z Andie.. -powiedział do niej, czekając na jej reakcję..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Nie tak dawno sama o tym myślałam , żeby z nim porozmawiać o tym , ale nie chciałam naciskać. W końcu to był romans i zajebisty sex. Nie chciałam wchodzić między nich, nie chciałam by podejmował takie decyzje bo ja tego chcę. Pocałowałam z uczuciem jego usta odsunęłam się od niego , patrząc w jego oczy. Serce biło mi jak szalone, sama nie wiedziałam do końca co się ze mną dzieje.
-ale myślałeś o tym czy teraz o tym myślisz po naszym bzykaniu ?-spytałam i spojrzałam w jego oczy Obróciłam się w jego stronę. Oparłam się o stół gdzie wywoływaliśmy zdjęcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Domek Any de Armas”