Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No pewnie..ja bede znow wiedziala o takiej impreze dam ci znac.. - powiedziala do siostry.
-Super..na razie zero klotni itp.. - zasmiala sie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-a pewnie -powiedziałam i uśmiechnęłam się
-no to dobrze trafiłaś bardzo mnie to cieszy bo też polubiłam Owena fajny facet z niego
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A to dziekuje. milo mi to slyszec powidziaa do siostry.
-To co?Moze obejrzymy jakis film? - zaproponowala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-pewnie chcesz coś specjalnego ?-spytałam i wzięłam pilota od tv włączyłam netflixa i zaczęłam szukać czegoś do obejrzenia
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Niekoiecznie ale moze po prostu jakas fajna komedie.. albo..jakis wciagajacy kryminal - dodala Jenn i sie rozsiadla wygodnie.Dolala im winka do kieliszków
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-już się robi sis -powiedziałam no i w końcu znalazłam jakiś kryminał który z recenzji zapowiadał się dobrze. Usiadłam wygodnie napiłam się winka i oglądałam
-można by się wybrać kiedyś do kina dawno nie byłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O jasne ze tak..wedwie albo wieksza ekipą..i wtedy od razu tez zahaczyc o knajpe na ppiwko itp - powiedziala Jenn.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie ma problemu organizuj i dawaj znać -powiedziałam i puściłam jej oczko napiłam się winka i oglądałam film
-fajnie Ci się mieszka w domu na plaży ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Dam znac - powiedziala do siostry.
-Jasne..tzn iesz poza piachem roznoszonym jak sie wrtaca przez taras to fajnie..szczegolnie latem gdzie w kazdej cheili mozesz wyskocyc sobie na plaze - powiedziala Jenn
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to na pewno -powiedziałam do siostry
-więc Ci tego trochę zazdroszczę -puściłam jej oczko dopiłam winko polałam nam jeszcze i oglądałyśmy film , który był całkiem niezły
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiesz jak coś to zapraszam.. możesz przyjechacndo nas na wakacje - zaśmiała się Jenn.
- choć czekaj..to nie głupie.. jak wyjedziemy na urlop to wiesz.. możesz wpaść do nas na ten czas i popilnować popilnować domu... jeśli zechcesz..podlewać roślinki- puściła jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Wiesz jak coś to zapraszam.. możesz przyjechacndo nas na wakacje - zaśmiała się Jenn.
- choć czekaj..to nie głupie.. jak wyjedziemy na urlop to wiesz.. możesz wpaść do nas na ten czas i popilnować popilnować domu... jeśli zechcesz..podlewać roślinki- puściła jej oczko
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-mogę zająć się roślinkami , ale będę mieszkać u siebie , u siebie to u siebie -puściłam jej oczko
-jeszcze coś rozwalę czy coś -zaśmiałam się
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

- e tam... no ale to jak chcesz... klucze będziesz miała miała pozwolenie masz jakby co - dodała miło do siostry.
A potem już oglądały film bo był fajny.popijaly winko i dojadaly jedzonko
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze siostra zobaczymy jak będzie -powiedziałam i napiłam się winka kończyłyśmy film
-ale film to nam się trafił bo faktycznie był ciekawy i nie przewidywalny więc fajnie sie oglądało
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Jamesa Truitt”