Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-ja byłam na Ibizie ze znajomymi -powiedziałam
-niedawno w sumie wróciłam do miasta , na dniach wracam do pracy -powiedziałam i napiłam się , a po chwili przywieźli nasze jedzenie odebrałam zapłaciłam i przyniosłam do salonu
-smacznego
-a jak wam się układa z Owenem ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O prosze..i jak tam?Ibiza to chyba bardziej wlasnie na tkai grupy wypad co?Imprezownia jedna wielka.. - zapytala.Poczekal az siorka przyjdzie z jedzeniem
-Smacznego - abrala sie za jedzenie.Polal tez winko.
Bardxzod obrz emysle.nie mam n co narzekac..naprawde jest cudowny - dodala z usmiechem
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-powiem , że było zajebiście tak sporo imprez codziennie -powiedziałam
-w sumie chyba czegoś takiego mi brakowało -powiedziałam i zabrałam się za jedzenie popijałam sobie winko
-ciesze się , że wam się układa -powiedziała całkowicie szczerze
-masz jakiś kontakt z naszym bratem ?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No pewnie..nie asz faceta, jestes wolna wiec sie baw siostra ile sie da - powiedzial Jenn.Wiaodmo..ona tez z Owqenem sie bawili bo tez starzy nie byli ale beda w zwiazku to juz jednak nieco inaczej.Wiadomo.
-Nie abrdzo..a ty? - zapytala.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-pewnie zwłaszcza jak są wakacje bo później będzie i praca i studia -powiedziałam
-no w sumie też nie mam , ale postaram się go odwiedzić na dniach -powiedziałam i wcinałam sobie jedzonko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A no wlasnie....a u mnie jeszcze wies.z.Owen to taki pracus ze eh..wiec..musze korzystac ile sie da z wakacji - powiedziala Jenn.ZAjadała sobie i piła winko.
-No tez by mi pasowalo..ale to moze go nawiedze jak juz wrocimy z wkaacji.. - dodala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no dobra , bo ja w sumie dopiero co wróciłam więc muszę pojechać do stadniny zobaczyć jak się sprawy mają -powiedziałam
-no i muszę szykować się na studia -zaśmiałam się
-do tego praktyki
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No własnie..wiec..poi wakacje tzeba korzystcac bo potem sie wszyskto zwali na raz i bedzie mniej czasu na rozrywki - usmichneła sie Jenn
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to prawda , a macie już plany gdzie jedziecie z Owenem ?-spytałam i napiłam się winka wzięłam ostatni kawałek pizzy bo byłam już nażarta i usiadłam sobie wygodnie na kanapie
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Nie jeszce...wyjdzie pewnie na dniach..ale co jak co ja jestem bardziej za wiesz..wylegiwaniem sie na plazy z drinkiem w palemka..zobacyzmy jak..czy woli zwiedzac itp..wiec bedziemy musili znalesc cos co kazdemu podpasuje - dodala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-no to jeszcze macie zadanie żeby coś wybrać fajnego -powiedziałam wesoło i napiłam się winka
-a Ty jak tam wystarcza Ci jeden chłop na stałe?
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-No pewnei - usmiechela sie.
Oj jasne ze starcza..jak sie ma takiego chlopa to wiesz - zasmialsie.
-Ale..jak mowilam..ostatnio na tmy sex party mielsimy trojkat z laska..i obiecal mi mi ze next time bed emgla sobie dobrac faceta... - wyszczerzyla sie
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wow i jak było ?-spytałam z ciekawości w sumie aż się zaciekawiłam co to za impreza
-kurcze musiało być fajnie -powiedziałam do siostry
-sama nie wiem czy bym się odważyła , ale do odważnych świat należy -puściłam jej oczko
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Bylo.no najpierw dziwnie.wiaodmo..nowosc i skrepowanie ale jak juz wiesz..sie cos napilo..sie zaczelo..to juz poslzo..i bylo zajebscie - powiedziala jenn.
-nie mlowie ze wiesz..bede codzic co chwile na takie imprezy ae..czasem..czemu nie.. - dodala
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zawsze to coś nowego -powiedziałam z uśmiechem
-może kiedyś coś takiego spróbuje kto wie -napiłam się
-a jak wam się układa ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Jamesa Truitt”