Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Okej.. - uśmiechnęła się do niego.. - Jak będzie całkiem beznadziejnie to będziemy musieli jednak mieszkać w willi.. - zaśmiała się.
-Hmmm. To w sumie ok.. - powiedziała i spojrzała w jego oczy. W sumie dla niego mogłaby i nawet w biała kieckę się wbić i trochę żałowała pierwszego kościelnego.. Pocałowała go czule..
-Oj.. Obiecuje.. Nie będzie w Vegas i będziesz pamiętał.. - zaśmiała się i przysunęła się do niego. Objęła go za szyję i całowała już namiętnie..
-Kocham Cię Ian... - powiedziała z uśmiechem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-e nie będzie... jakoś to sobie tam fajnie zrobię.. to nie problem..skoro pozwalasz ci zwalić podwórko jeszcze trochę- zasmial się
-No i bardzo dobrze..A co jak co... cywilny se też możemy taki fajny wyprawia.. Więc wiesz..-No co? Może być tak samo wszystko tylko zamiast pastora czy tam księdza będzie Pan z urzędu i tyle :p
-wiec daj znać kiedy idziemy po pierścionek z brylantem - puścił jej oczko.no cóż.. swoje już przeżyli trochę wiec..nie będzie się bawił w jakieś niespodzianki itp. Skoro i tak właśnie ustali że się hajtaja i se dzieci robia haha
-ja Ciebie też.. -odparl i się położył wygodnie na poduchach przyciągające ja do siebie..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zachichotała..
-Co moje to i twoje.. Więc mów tylko jak ci moge pomoc.. - powiedziała miło do niego.
-W sumie fajnie by było.. - powiedziała z uśmiechem.
-Nie potrzebuje brylantów.. - powiedziała i spojrzała w jego oczka. Jakoś nie zależało jej na biżuterii. Jak dla niej to się mogli po prostu od razu hajtnac i już.
Zawisła tak nad nim na chwilę i gapiła się w jego przystojna twarz.. Właśnie ustalili że się będą hajtac i dzieci.. Uśmiechnęła się słodko..
-Na prawdę to zrobimy? - zapytała trochę niedowierzając że i on tego chce <3
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O prosze..dobrze wiedziec..ale..w zasadzie w druga strone to tez dziala.bys wiedziala - powiedzial miło.Oj no kochal ta kobiete! Czuł sie przu niej tak swobodnie..
-Oj..zadna kobieta nie potrzebuje..ale..chce..by kazdy wiedzial ze ta cudowna kobieta jest moja juz do konca swych dni - powiedzial.
-A nie?Chyba sie nie rozmyslilas po 5 minutach? - zasmial sie i unisl lekko by ja pocałowac.
-Kocham cie..czego chciec wiecej... na wieczne chodzenie ne mamy juz czasu.. a do tego chce tego calym sercem Margot.. - powiedzial patyrzac jej woczka.W sumie kot by pomyslal ze ten weiczor tak sie skonczy xd
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-To dobrze. - powiedziała miło.
-Okej.. Więc się nie upieram.. Ale wiesz.. Zawsze możesz od razu założyć obrączkę.. To będzie ważniejsze.. - zaśmiała się. I tańsze. Nie żeby im kasy brakowało.. Ale no xD nie była materialistka..
-Nie. Już nigdy się nie rozmyśle.. - powiedziała i przejechała paluszkami po jego policzku..
-Cudownie to słyszeć.. - powiedziała. Choć chodzenie mogłoby być fajne. Ale fakt. Już za starzy są na to.. Pocałowała go czule..
-Kocham Cię..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Kochanie..obrączke tez dostaniesz..wiec co?Jutro wracajac od klienta wspilimy sobie gdzies do jubilera..kupimy co trzeba..lub zamowimy noo.. - dodal milo.
Oj juz sobie ze soba troche codzili wiec noo..styka im.Poza tym..zanim zorganizuja wszyskto sobie itp to eszcze troche pochodza..z miesiac czy dwa hahaha
-Ja ciebie tez..wiec..trzeba to uczcic..Kochana - powiedzila i przekrecil sie z nia bedac teraz nad nia.Całował juz namietnie jej usteczka..i szyjke potem..rekam bladzac po jej cielku
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Pokiwała głową z uśmiechem, patrząc sobie w jego oczka..
-Brzmi jak plan idealny... - powiedziała i zarzuciła mu ręce na szyjkę i pocałowała go namiętnie..
-Chętnie.. - dodała. - Spełnie dzisiaj wszystkie twoje zachcianki.. - powiedziała sexy do jego uszka. Uwielbiała go!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ej..tlyko dzisiaj?Kurde..to chyab codziennie ebdze ci sie..oswiadczał - zasmial sie.Bo no coz..jakby nie bylo to były oswiadczyny w jego wykonaniu hahaha
-Hmm..moze zacznemy wiec tutaj a potem przejedziemy to piwncy - powiedzial i po cwili juz ich rozbieral.Ciucyy bylyz ndecydowane zbedne
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Oj skarbie.. Wiesz dobrze ze nie mam problemu z tym, żeby je spełniać codziennie.. - powiedziała.. Przejechała łapką po jego klacie..
-Bardzo chętnie.. - powiedziała i szybko mu pomogła z ubraniami.. I po chwili już byli oboje w samej bieliźnie.. Wsunęła dłoń w jego bokserki i już masowała jego chuja..
-Yhm.. Obciaganko? - zapytała do jego uszka ponętnie.. A zaraz zjechała po jego ciele językiem do jego podbrzusza.. Ściągnęła jego bokserki i zabrała się do roboty.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-wiem... I to doskonałe- odparł z uśmiechem.
- chyba czytasz mi e myślach.-odparl A potem westchnął czując jej usteczka na swoim sprzęcie.jedna rękę sobie dalppd głowę A druga wplotl w jej włoski.
- och tak kochsbir...bosko..-jego huk z każdą chwilą rósł w sile
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Najwyraźniej czytała mu w myślach bo wiedziała że lubił jak to robiła. Uśmiechała się pod nosem i już dokładnie się nim zajmowała. Szala, lizała, zaciskała na nim wargi i wsuwała go głęboko w usta. Sama się tym nakręciła..
-Yhm.. - mruczała pod nosem. Cholernie to było nakręcające..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-o tak... bosko...Ale.. daj mu to twoja cipke...- Oj chciał też jej sorawicnprzyjembosc.a nie tylko brać.a był już tak cholernie nakręcony...Więc chwila mu się przyda zanim ona się przemieści..
Kiedy to zrobiła wpil się mocno w jej cipke ustami i języczkiem.dlonmi przejechał po jej sexy tyłeczku i klepnal jej pośladki...
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oderwała się na chwilę od niego i Ściągnęła swoją bieliznę.. A potem ustawiła się nad nim w 69. Wróciła swoimi pieszczotami do jego chuja.. Jednak on też ja już nakręcał i się nie mogła skupić, starała się nam mogła.. Czuła jak jej ciałko reaguje na jego najmniejszy ruch. Mocno zacisnęła dłoń na jego udzie i jęknęła jak dostała tego klapsa..
-Fuck.. - czuła jak jej soki zalewają jej cipke..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

I dobrze.. niech się nie skupia za bardzo na nim.bo w końcu nie chx8sl tak szybko dojść haha
Ssal jej łechtaczke...sciskal tyłeczek czasem dając jej klasy. W końcu i dołożył paluszki w jej dziurkę pieprzyć ja nimi.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ahhh.. - jęknęła gdy jeszcze dołożył paluszki i tak w niej się zaczął poruszać..
-Ian.. Oochh.. Skarbie.. - Zawyła.. W końcu poczuła jak się zaciska na jego palcach i aż całą jej miednica zadrżała.
Nie pieściła go teraz więc jak jej orgazm osłabł to dorwała się do jego chuja.. Wsunęła go głęboko w gardło i ssała mocno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”