Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to mozna uznac ze to juz był next day od wizyty u Justine wiec po pracy Ian przyjechal do M. Obszedłszy caly dom w kncu ja znalazl w ogrodzie.
-No jestes.. - zasmial sie.
-Szuma cie i szukam - powiedzial.Podszedl do niej i ja cmoknal.
Kiedy oni zwiedzaja dom?Czy juz zwiedzali czy co teraz? xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Haha. Nie wiem czy ona w ogrodzie z tymi kwiatami czy te domowe przesadza.. Ale niech będzie..
-No przecież nigdzie nie zginęłam. - powiedziała śmiejąc się.. Spojrzała na niego.. Może już zwiedzali wczoraj.. I mieli się przespać z tym wszystkim...? Bo nie ma sensu ich gdzieś tam zabierać skoro i tak będą mieszkać w którymś z ich tylko przerobiony xD
-Wiec.. Wyspałeś się w nocy? Dużo przemyślałeś? - zapytała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No nie sprecyzowałaś wiec..poza tym oni mają lato xD
-Oj tma oj tam.. -zasmial się i tam gdzies sobie klapnał koło niej.Moze na schodjach tarasu?Bo pewnie gdzies tam przesadzała a nie w srodku ogrodu xd
-Noo..wies.z.jak dla mnie to w sumie fajna oferta.. - powiedział.
-Domek fajny..nie za duzy..nie za mały..ale to bys musiala wies.z.ogarnac te nasze domu do sprzedania albo wynajecia.. - powiedział.
-Choc w zasadzie to myslalem by jeden dom sprzedac a drugi wynajac..a wies.z.pote dzieci itp..to w sam raz bedzie by mieli cos swojego jak przyjdzie pora..albo potem spieniezyc itp..no cos wten sdesen.. - dodal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Mówiłam, że to dobra oferta.. -powiedziała i uśmiechnęła się. Jej się dom podobał, sprawdziła go pod każdym możliwym kątem i chyba był idealny.
-No jasne, jak tylko się zdecydujemy na zakup to pewnie, że ogarnę.. -powiedziała i przygryzła wargę..
-W sumie.. -nie wiedziała jak mu to powiedzieć.. -Mam na koncie wystarczającą kwotę, żeby kupić ten dom od ręki.. Bez kredytów.. Ani bez sprzedaży.. -powiedziała do Iana..
-I tak wiesz.. Wcześniej jakoś o tym nie myśleliśmy.. Ale myślisz, że będziemy podpisywać intercyzę? -zapytała. No muszą pogadać też o takich poważnych kwestiach. W końcu oboje mają swoje firmy, dodatkowo tą wspólną..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- no to ja jestem zdecydowany. Zaklep nam to... I noo... weźmiemy się za remont... W sensie no wiesz..wykończenie.. pytanie tylko czy sami czy fschowcow chcemy? -zapytał. W sensie no ściany pomalować.. płytki.. panele..
Uniósł brwi.on owszem..miał kasę w końcu miał willę.. A do tego 2 interesy prawie że itp bo ale jednak...
-wow.. no to mnie zaskoczyłaś...- powiedzial.
- co? Eh... wcześniej nie opisywałem...I no cóż... nie wiem... jeśli chcesz..- powiedzial na nią patrząc
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Przydałoby się kogoś zatrudnić żeby porządnie zrobili ten remont.. - powiedziała j uśmiechnęła się do niego..
Uśmiechnęła się delikatnie do niego..
-Więc no.. Myślę że chcemy wspólnie kupić dom, więc.. Zapłacę za niego.. Mocno to nam reż przyspieszy tą papierologie cała.. - powiedziała i uśmiechnęła się.
-A z intercyza to się zastanów.. Ale ja myślę że można ją podpisać.. Oboje mamy swoje firmy.. A wiesz.. Nie daj Boże coś pójdzie nie tak i jesteśmy ugotowani.. Więc.. Lepiej osobno. Wtedy zawsze jakiś ratunek jest.. - powiedziała miło.. I tak przesadzała te kwiatki dalej.

Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No okey..to nie wiem..pewnie masz tam jakies kontakty z firmami remontowymi to wies.z.najmij - dodal.
-Eh..to powinienem ja plcic za doma nie ty.. - mruknal.
-Jak sprzedam swoja chate..spłace cie..albo po prostu bede nam utrzymywal..wies.z.rachunki, zarcie..no wszyskto - dodal.
-No key..skoro chcesz..choc ja wierze z ebedzie wszyskto ok.. - a nawet jakby to on by sie dogadal polubownie bo to mily facet no ale..w sumie tez kto wie o co by poszlo wiec moze miala racje xD
-Kiedy to chcesz załatwic?Tuz przed slubemd dopiero czy jak? - nie znal sie na tym..nigdy nie spisywal takich papierów
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To trochę nie mój zakres ale ok.. Poszukam jakiś.. - powiedziała miło. Pewnie jej firma ma jakiś takich ziomków..
-A co za różnica.. - powiedziała i zaśmiała się. Puściła mu oczko.
-Dokładnie.. Ogarniemy to w papierach żeby nikt nie był stratny.. - dodała.
-Ja też.. Ale wolę dmuchac na zimne.. - uśmiechnęła się..
-Poproszę moich prawników by przygotowali mi taka umowę.. No i zobaczymy jak to wygląda.. A potem przed ślubem podpiszemy najwyżej. - uśmiechnęła sie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie wspolpracujecie z jakims tam firmami? - zapytal.Pojebało mi sie z Olivia i kevem hihih
-No ale jak nie to spoo..to ja sie tmy zajme..nie ebdzie wszyskto na twojej glowie..glownie to i tak bedziesz musiala i tka ppowubierac jakies plutki, kolory i co tma jeszcze - zasmial sie.
-TYaa..jednak jest no ale..rozumiem ze sprzadaza willi sie zajmiesz? - zapytal.
-Ok..rozumiem.. - choc na dobra sprawe to coz..on bedzie mial swoj warsztat i tyle..wspolna firme na pol..a ona dom, swoj terazniejszy dom..bo jego willa zostanie srzedana haha
-Okey..jesli tego chcesz to sie zgadzam - powiedział.
-No ale..zgłodnialem..chcesz tez cos?POjde zorbic? - zaproponowla milo
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Czasami, ale to bardzo sporadycznie..-powiedziała z uśmiechem i spojrzała na niego.
-Spokojnie, razem urządzimy wnętrza i znajdziemy firmę, która będzie umiała coś takiego zrobić.. -powiedziała miło.
-Tak, tak, sprzedażą willi i wynajmem mojego domu, tak? -zapytała miło, bo chyba na tym stanęło.
Haha, nie no ten dom co kupią będą mieli wspólnie :D
-Tak myślę..-powiedziała.-Może przy samochodach jest bezpieczniej, ale ja mogę zawsze jakoś popłynąć na tych sprzedażach czy wycenach.. -powiedziała do niego.
-Yhmm, w sumie w lodówce jest połowa lasagne z wczoraj, można odgrzać.. ogarniesz?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..choc wiesz..moje domyy..to raczej zdawałem sie na gust..aranżatorek..tzn nie no..cos tam se sam wybrałem ale wiesz - zaśmiał się.
-Tak..tak będzie myśle najlepiej..chyba ze chcesz na odwrót?No mi to objętne ale mówiłaś ze w sumie łatwiej wynając mniejszy dom niz wille wiec - usmiechnal sie.
Nie..bo to ona zaplaci..chyba z ena umowie eda oboje lol..ale to i tak bedzie uwazał ze to jej wiec lepiej niech sie nie rozwodza!
-No no..twoja branż..ty sie zasz - powiedział.-jasne..to co? za 10 min przyłaź - i wstał i sie zabrał do kuchni
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ahhh tak.. Ale ok.. Może pooglądamy jakieś gazety z dekoracja wnętrz i pokażesz mi co ci się podoba.. - uśmiechnęła się miło.
-Tak, tak.. To zdecydowanie.. - powiedziała miło.
No i owszem ona tam skończyła przesadzać no i ogarnęła i poszła do kuchni.. Wyrzuciła rękawiczki i umyła łapki i siadła przy stole.
-Wiec mamy postanowione.. - powiedziała z uśmiechem..
Jedli i już o pierdołach gadali.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..spoko..cos ogarniemy.. - zasmial sie.
-To co?jakies plany mas zjeszcze na dzis?prace porzadkowe itp?Czy juz mozesz sie zajac po odpoczynku swoim narzecoznym? - zapytał weosło
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzała na niego z rozbawieniem.
-Uuu widzę że mój narzeczony się domaga atencji.. - zaśmiała się.
-Ale dziś już nie mam spotkań.. Kwiatki przesadzone.. Więc.. Moge się tobą zająć.. - pomachała brwiami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-A no a co se myslisz?Nie mozna miec narzeczonego i ne liczyc zsie z konsekwencjami tegi.. - zasmia sie.
-Ale chyba nie ejst to jakies wielkie..wyrzeczenie co? - zamachal brwiami.
-Szybki numerek..i dma ci spokoj - zasmial sie.
-Ale no w sumie to moze byc przed snem juz..teraz mozna cos porobic razme albo kazde sie zamie swoimi sprawami..albo moze ogarniemy te papiery..nazwe firmy by juz to zorbic wszyskto na lgalu z firma? - zaproponowal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”