Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Pewnie jednj i drugie miało problem z zaśnięciem.. a na pewno ona.. wstali więc rano jakoś o 6, by się ogarnąć i zaraz, jeszcze przed 7 pojechać z powrotem do szpitala.
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Przyszła do sypialni, odkręciła wodę w wannie...
-Jesli chcesz możesz ze mną się wykąpać.. - powiedziała i spojrzała na niego..
Poszła do łazienki na szybkie siku, po czym wróciła do pokoju..
Spojrzała na swojego męża.. czuła się jakby była rozczarowaniem. Oboje strasznie chcieli mieć dzieci i przez nią nie byli w stanie.. Jak zwykle gęba się jej nie zamykała to teraz była pochmurna i milczącą.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

A on to widzial..widzał jaka jest..nie swoja.Widzial, że ja to meczy i bierze wszyskto na siebie..I ze cierpi a on nie wiedzial jak jej wytlumaczyc ze to nie jej wina i ze bedzie dobrze..tak czy inaczej bedamiec dziecko...
-Pytalem czy ty chcesz..a to roznica. - powiedzial.
-Ale okey - poprzytula ja i sobie pomilcza skoro tego potrzebowala.Przemyslen itp.Ale chcial dac jej t abliskos i wsparcie.By wiedziala, że on tu jest dla niej zawsze.
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Oj, chciała mu powiedzieć że nie chce z nim.. ale postanowiła nie robić z tego jeszcze gorszego syfu niż był. Wiedziała że jak zacznie go odsuwać to skończy się to dla nich źle..
-Jasne że chce...- powiedziała, przytuliła się na chwilę do niego, a potem oboje się rozebrali i weszli do wanny, więc rozłożyli się wygodnie i ona znowu się w niego wtuliła. Przymknęła oczy, czuła się przy nim zawsze wyjątkowo..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Nie mialby jej tego za złe dlatgo pytal..gorzej jakby caly czas go odsuwala to by juz nie bylo spoko.
Ale no..lezlei sobie w aannie.Obejmowal ja i misial lekko paluszkami jej ciako, nic nie gadajac tylo po prostu starajac sie z nia byc.Z nia i dla niej.
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Więc wzięli sobie taką cicha, ale wspólną kąpiel.. a potem poubierali się w pidżamki i poszli do sypialni, do łóżka..
-Bardzo Cie kocham...- powiedziała do niego i położyła się do łóżka. Targało nią milion uczuć znowu i nie umiała sobie z tym radzić..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Przytulil ja mocno do siebie.
-Ja ciebie tez..wiec cokolwiek zechcesz zorbic to jestemz tobą Kochanie - powiedzial i cmoknal jaw czółko.
-Dajmy sobie..albo bardzije anwet tyobie z kilka dni na spokojne rpzemyslenie tematu..ochloniecie..i wtedy dcyzja..na spokojnie - dodal milo.A nie pod wplywem silnych emocji itp.On chya by sie bardziej sklanial ku invitro by ne ryzykowac jej zdrowiem i niepowidzeniem zabiegu o ale...
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Chcę żebyśmy podjęli tą decyzje razem... - powiedziała i spojrzała na niego..
-Jestesmy małżeństwem, chcemy założyć rodzinę.. to nie jest tylko moja decyzja..- powiedziała i spojrzala w jego oczy...
-Ale ok. Możemy sobie dać kilka dni na przemyślenie.. I dopiero podjąć decyzję.. - powiedziała.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Okey...to spibie to przemyslimy..kazdy na spokojnie i za kilka dni odejmeimy decyzje co dalej..mze sie zgozimy ze soba ajak nie to coz..beiemy wtedy dyskutowa.c.eraz pora sie porzadne wysac...o ile ci sie uda - powiedzial.No wiaomo ze to ona miala wieksze zmartiwneie i to o nia chodzilo wiec kto wie czy bedzie spala..spokojnie...
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Yhm.. -mruknęła tylko i pokiwała głową.. Wtuliła się w niego i przymknęła oczy..
-A w ogóle to kiedy my lecimy na to wesele Cilli i Tylera? - zapytała, bo w końcu Ian świadek to by wypadało, żeby się pojawił xD
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Ach..w ten weekend..kurcze widzisz..wylecalo mi to terz z glowy przez to..noo... - ej bo ja nic nie wiem co jak i gdzie i kiedy xD Wiem tlyko z sms ze Colton z Sara czekaja na nich wiec tma pisz juz ale..wprowadz mnie w temat xD
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

No oni się maja hajtać na Bahamach, wszystkim fundują przylot itp więc możemy ich tam dać do samolotu, napisać że kilka dni minęło.
-Yhm.. okej.. w sumie przyda się nam trochę oderwać myśli od tego wszystkiego.. - powiedziała I wtuliła się w niego..
-masz już prezent?- zapytała męża.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-A tam prezent..flaszka porzadna no i kasa..nie mam glowy d jakis prezentów ale esli ty mas zpomysl to prosze bardzo..do kasy mozna dokupic - powiezial milo.
No a potem mineło kilka dni..starali sie zyc..normalnie..jak cozien choc mysli wiaodmo co im zaprzatlao.Ian jednak liczyl ze na weselu sie choc troche rozerwa ina jedne krotki moment zapona o tmy co ich czeka.pewnie margot kupila jeszcze jakis prezent a potem no w dniu wylotu, spakowlai sie i pojchali nalotnisko, gfdzie czekali na nich Colton z sarą
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Przyszli do sypialni wykończeni..
-Idziemy pod prysznic.. - powiedziała wesoło.. cmoknęła go jeszcze raz..
Przejechała dłonią po jego klacie..
-Jestws spełnieniem moich marzeń, Ian.. - powiedziała. Poszli pod prysznic, wyszorowali się nawzajem. A potem pachnący i świeżutcy poszli do łóżka..
-Spimy jutro do oporu.. - powiedziała wesoło. W moment zasnęła.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Jestem za - iobjal ja ramieniem i tez w sumie bardzo szybko zasnal.Dawno tak nie wychodzili wiec jednak byl padniety wiec dluuugo spal..przebudzil sie dopiero jak na zegarze ujrzal prawie 10.Spojrzal na swoja sliczna zonke.Wtulil sie w jej plecki, cmoknal szyjke, ramie...reka wjechal pod kozulke na jej piers.
-Czy 10 to uz jest opór? - zapytal xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”