Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No no..wypadlaoby.. bo nie wiem czy wiesz ale Cill to tez moja ex - zasmiala sie machajaxc brwiami glupkowato.No coz..byl po kuilku piwkach wiec mial humorek.
-Niemniej wiesz..ty i ja..to wszyskto dzieki niej - ale ta histrie pewnie znala ze to Cill go amowila na tego tindera itp xd
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Wiem, dlatego zaraz po ślubie dostaniesz zakaz wychodzenia ze wszystkimi pannami, z którymi teraz się umawiasz.. -powiedziała z rozbawieniem i pocałowała go zaborczo..
-Tak, tak, wiem.. Więc ona ma szczęście.. -dodała i jak przyszli do sypialni to przebrała sie w koszulkę do spania i położyła się do łózka.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- Ooo takie buty. No to wiesz..ja się chyba wycofuje..zaraz w cholerę odwolam cała ta bibe - zasmial się.
-No więc w sumie kurde.. -tez się rozegrał i do niej dołączył.
- wypadałoby w końcu ostatecznie podjąć decyzję o światłach.. Więc?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-A tylko spróbuj mi się wycofać...- powiedziała z rozbawieniem...
-Yhmm. Wiem.. ale kurde mam dylemat...-zasmiala się..

Daj ty mi dla niej jakaś laske na bff, może ta Evelyn twoja.. bo jak nie to Jaśmin będzie musiała być świadkowa xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No to wiesz..uwazaj sobie bo poki co..jeszcze moe zwiac..nic nie ejst przypieczetowane - zasmial sie.
-Yhm..no to nei wiem..ale musisz sie okreslic - zasmial sie

/no wlasnie myslalam o Jas ale jesli chesz Ev to tez spoko..tlyko kwestia kogo abrdziej wolisz, ktora ma cos wiecej wspolnego z Margot czy cos jak cos:)
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

teoretycznie to Jasmin miała być bff z Josie, ale w.sumie czemu nie.m tu już przynajmniej relacje jakaś mamy..:)
Spojrzała na Iana i zaśmiała się..
-Yhm.m uciekaj, uciekaj.. póki możesz...- pokręciła na niego głową.
-Więc chyba Jasmin.. ale.musze z nią pogadać jeszcze..-powiedziała do niego.. - a ty kogo weźmiesz?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A no fakt..Jas i Jos xD Wiec nie wiem to już twój wybór.Poza tym..z Ev moga sie poznac np dopiero czy cs ewentualnie..to nie ejst powiedziane, że nie moga sie zakumplowac bardziej niz z Jas :P

-YHm..no wlasnie..najbardziej to Justine ale..jednak wole by to bylo laska i facet wiec..albo myslalem o Christianie[grey] albo o Jamesie[callahan].Wiec nie wiem..mysle ze u jamesa nie ebdzie problemu..ale pogadam najpierw z Chrisem..choc nie wiem skoro on dalej taki w żałobie itp wiec nawet eh..nie wiem czy wypada go prosic - westchnal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

No to chyba ze inaczej zrobimy ... I może jej bff bedzie Jason? Wtedy ona może wziąć jego jako świadka.. a Ian sobie weźmie Justine..?
Pokiwała głową że zrozueminiem..
-Nie wiem kochanie.. nie umiem ci pomóc.. ale myślę że skoro Christian to twój przyjaciel to możesz go spokojnie zapytać czy będzie chciał ci świadkować.. a jak nie to wtedy może James.. no nie wiem.. jak uważasz.. - powiedziała miło.
:x
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ulala..ten podrywacz? xD Ale spoko w sumie mozna łatwo relke ogarnać bo pokrewna branżą xD wiec spockzo..moze tka być :) Wiec kwestia czy chcesz Justine czy Cillie na swiadka.Wiaodmo ze bardziej sie przyjaźni z Justine ale..z Cil tez sie przyjaźnią :)

-Hmm..w sumie..moze najprosciej bedzie jak weźmiesz Jasona a ja Justine..albo Cillie?One na bank sie zgozą..a tak..kiedys z nim gadalem to mowil ze wpadnie na wesleel ale..wiesz..gzie tam mu w glowie jakies zajmowanie sie kawalerskimi czy innymi srawami.. - powiedzial
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się..
-Yhm, fajny ślub, z jednej strony jeden eks, z drugiej drugi.. -wyszczerzyła się oczywiście hiperbolizując, bo nigdy ona nie była z Jasonem, tylko się umawiali chwilę. xD
-Ale co jak co.. Mi taki układ odpowiada.. to chyba najlepsza opcja z możliwych.. -powiedziała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

SPojrzał na nia i wybuchnał smiechem.
-Noo jakos o tmy nie pomyslałem wiec co?Mozna dac znac i poprosic Jasona i Justine?Jutro to ogarniemy..a jak sie nie zgodza to bedziemy myslec co dalej - cmoknal ja i objal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No albo Cillie... to już jak wolisz, kochanie..-usmiechnęła się miło do niego. Pocałowała jego usteczka i wtuliła się w niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-W sumie..Justine z dzieciakami itp..za duzo do ogarniecia czy cos..wiec moze racja..lepiej niezależna Cill - zasmial sie.Bo co tma..ona miaa czas by w razie co pomoc.
-alwe to no..najpierw sie spotkamy i zobayczmy czy sie polubicie.. - dodal.
-a teraz dobranoc - bo jak sie nielubia za bardzo to bez sensu to namowi J xd
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No tam. Justine na pewno ma więcej do ogarnięcia.. - powiedziała, kiwając głową.
- A czemu miałybyśmy się nie polubić? - zapytała z rozbawieniem. Ale ok.
Poszli spać.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie wiem..tka tyko gdybam glosno - a potem juz spali sobie.A rano nie wiem?Do pracy?ale popoludniu mieli sobie pedzic razme czas?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”