Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się i spojrzałem w jej oczka...-No cóż. to trochę naciągane, by zabierać moja żonę z nami, by twój mąż się nie czepiał..-powiedziałem do niej śmiejąc się.
-Nie zerwałem z wami kontaktu..-powiedziałem i spojrzałem na nią z uśmiechem..-I nie mam zamiaru..

Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-to dobrze , bo bym musiała Cie zabić -powiedziałam z cwanym uśmieszkiem....-dobrze mieć taka przytulankę -powiedziałam i wtuliłąm się w niego przymknęłam oczy.
-wiesz jak nie będziecie chwili z nami jechac , to nie ma sprawy nie będę was namawiała na siłę ,ale na pewno było by fajnie
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Jakbyś mnie zabiła, to nic byś nie miała z tej przytulanki, no chyba, że kręcą Cię zwłoki..-zaśmiałem się i spojrzałem na nią.
-No spoko, porozmawiam z Hon i dam Ci znać co i jak..-powiedziałem z uśmiechem..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-nie kręcą mnie zwłoki , ale Twoje ciało zdecydowanie tak Olie-pwoiedziałam z uśmiechem i spojrzałam w jego oczka.
-a Ciebie co kręci ?-spytałam z zadziornym uśmieszkiem i nie spuszczałam z niego wzroku wzięłam swoją szklaneczkę i napiłam się drinka.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

Zaśmiałem się lekko..-No to lepiej niech Cię przestanie kręcić moje ciało, Lane..-powiedziałem do niej i puściłem jej oczko.
-Nie mamy już naście lat, by się tak zachowywać..-powiedziałem spokojnie.
-Mnie kręcą seksowne kobiety..-wytknąłem jej język..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-może i nie mamy , ale może mnie kręcić co mi się podoba -powiedziałam i wytknęłam mu język.
-chyba czas na Ciebie-powiedziałam kiedy spojrzałam na zegarek i było już późno , wiedziałam że będę musiała się jutro tłumaczyć Milo.
-przez Ciebie nie poszłam na spotkanie z mężem -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
Awatar użytkownika
26 lat
165 cm
DANCE ACADEMY
nauczycielka tańca
mężatka
Sebastian Johnson
Cleveland

Post

-Dobra, dobra, już sobie idę..-powiedziałem i zaśmiałem się..-A ty przestań o mnie śnić Lane.-dodałem z rozbawieniem i puściłem jej oczko.
-Trzeba było mówić, ze się wybierasz do męża a nie mnie obmacywać..-zaśmiałem się lekko i cmoknąłem jej policzek..
-Dobrano, Lo..-powiedziałem ,a potem wyszedłem z jej salonu, a później domu i polazłem do siebie.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

A ja zansnęłam w salonie kiedy Oliver poszedł do siebie. Obudziłam się rano, głowa mnie trochę bolała , pewnie od tych drinków. Wstałam z kanapy ogarnęłam salonu i poszłam na górę. Wzięłam prysznic wysyzkowałam sie i poszłam do wyjścia , a później do Mila.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Siedziałam w salonie i pakowałam swoje rzeczy do pudeł tak jak umówiłam się z Milem. Odpisałam na wiadomośc siostrze i wróciłam do roboty.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No więc weszła do środka.ze tez jakos nie sprawdziła czy drzwi otwarte hehe.Zdjęła buty i kurtke i poszła do salonu.
-Hej Lois - podeszła do niej i cmoknęła ją w policzek.
-Dobra..to co ci pomóc?Skoro juz tu jestem.... - zapytała
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-cześć siostra-powiedziałam i ją uściskałam....-gratulacje pokazuj ten brylant -powiedziałam i złapałam ją za ręce a co niech się chwali. Jak będzie za mały brylant to Michael dostanie po glowie.
-no no , ale ten mój kolega się wykosztował -zaśmiałam się.
-jak tam idzie budowa?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dzieki..patrz - pokazała jej dloń z pierśionkiem.Nie pamietam jak wygladal ale z pewnoscią nie byl skromny za bardzo xD
-A no..a co najwazniejsze wcale sie nie spodziewałam.. - powiedziała.Widac byl;o, że jest bardzo szczeslia./
-A noo..do przodu.W sumie wiecej to tam Mike zagląda i pilnuje ale..mamy nadzieje za kilka imiesiecy sie tam przenieśc.tzn ja mam nadzieje - zasmiała sie i tak odruchowo wzięła pudło i tez tam jejj pomogła sie pakować
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ciesze się , że tak sie sprawy potoczyły....to co jakaś kawa i ciacha ?-spytałam no bo przecież nie będą pakować rzeczy Lois.
-siostra spokojnie zdążę się spakować , teraz czas na ploteczki , dawno się nie widziałyśmy...opowiadaj co tam u Ciebie słychać-powiedziałam i poszłyśmy do kuchni zrobić kawę.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłyśmy z Jessicą do salonu.
-siadaj sobie , a ja to skończę , żebym miała czas sie jeszcze wyszykować na randkę bo Milo mnie zabije-zaśmiałam się. Zaczęłam składać pudła i wkładałam swoje rzeczy , które chciałam zabrać do willi , resztę pochowałam do szafy w piwnicy.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Siadła więc.
-Wiesz..uparta jesteś.Moglabym pomóc ale jak chcesz - powiedziała Jess.
-Oj spokojnie..zdązysz.Ja tez niedługo bede sie zbierać bo Mike pewnie niedłigo bedzie w domu jak juz nie jest- powiedziała
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Lois Lane”