Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- nie prosze o to. Mowisz tylko ze mnie nie xnasz. Odkrywam karty moeiav co lubie - usmievhnal sie fo niej a potem szok
Jej reakvja przeszla jego ovzekiwania, sle wstal i nim sie calkiem ubrala to ja wciagnal w swoje ramiona
- i nikt sie nie dowie, nigdy. Masz moje slowo - uniodl jej twarz ku dobie lspiac za brofke
- spojrz na mnie - szepnsl
- chce zaufania pomiedzy nsmi, dlatego wiedz ze zdsje sobie sprawe co przeszlas. Teraz z tym koniec. Jestes pod moja opieka
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Oj, ależ wkurzył mnie teraz..
-To Ty miałeś o tym nie wiedzieć..-powiedziałam do niego i spojrzałam w jego oczy ze wściekłością..
-Nie chcę żebyś patrzył na mnie inaczej, nie tak jak robisz to w tej chwili..-powiedziałam jeszcze i wyrwałam się z jego dłoni.. -Nie chcę by ktokolwiek tak na mnie patrzył...-powiedziałam i otarłam łzy które spłynęły po moich policzkach..
-Nie potrzebuję twojej opieki, Hood. Nie chcę jej...-powiedziałam do niego dobitnie.
Piorunowałam go wzrokiem przez dobrą minutę i nie odzywałam się, dopiero po chwili westchnęłam i się trochę uspokoiłam, bo te wrzaski nie miały sensu jakiegokolwiek..
-Wiesz dlaczego poszłam do szkoły policyjnej? Bo już nigdy tego nie doświadczyć...-powiedziałam od razu.. Spojrzałam na niego..
-Bym mogła radzić sobie sama...-znów otarłam łzy..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- nie wkurzaj sie... dla mnie nigdy nie bylas slaba kobieta i nie mowie ze teraz jestes flsba wiec Vie ochronie - gdy sie udpokoila to xnowu ja do diebie przyviagnal
- jestes dla mnie wazna wiec nie ukrywam co eiem - polozyl dlon ns jej policzku
- nie bylo trudno tego wydedukowac. Czesto odoby nekajace innyvh, majace zakaz zblizania posuwaja sie fo molestowania - otarl jej lzy
- chodz, zjedzmy do konca i spedzmy ten wieczor milo - gleboko w jej oczy spojrzal
- chce bys tu dzis zostala... na noc ze mna
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ale dla siebie byłam..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy..-A nie chcę się tak czuć ponownie..-dodałam.. Spojrzałam w jego oczy..
-Wolałabym, byś jednak tego nie wiedział..-powiedziałam cicho i westchnęłam głośno, serce waliło mi cały czas jak szalone, nie byłam w stanie się uspokoić.. Słuchałam tego co mówił, ale nie byłam w stanie znaleźć jakiejś odpowiedzi na jego słowa, więc stałam tylko się w niego wpatrując..
-Nie chcę jeść.. Niedobrze mi..-powiedziałam jeszcze, bo na samą myśl, aż miałam mdłości..
-Zobaczymy się jutro w pracy, pojadę do domu..-powiedziałam i sięgnęłam po swoją kurtkę jeszcze..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- zostan, skonczymy ten temat... - spojrzal jrj w oczy
- mislem ale wiem. Dla mnie yo niczego nie zmienia - pochylil die ku niej i ja objal mocno a kurtke po cheili odwiesil
- przyszlas dzis do mnie bo jestesmy blisko, dlatego ze od fluzszego czasu nas do siebie ciagnie... zostan wiec i daj mi sprawic ze znowu odlecimy, jestes kobieta, ktorej pragne i chce bys wyszla w taki sposob
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam na niego uważnie..
-Więc po prostu go skończmy, nie chcę o tym mówić ani tym bardziej o tym myśleć..-powiedziałam do niego..
-Myślę, że zmienia i myślę, że o tym doskonale wiesz...-powiedziałam i spojrzałam na niego..-Nie byłbyś taki delikatny gdybyś o tym nie wiedział..-dodałam i spojrzałam w jego oczy..
-A to zmienia.. wiele..-dodałam i świdrowałam go wzrokiem..
-Przyszłam do Ciebie, bo czułam się dzisiaj wyjątkowo dobrze..-powiedziałam.. Przypominając sobie z jaką pewnością siebie tu dziś wpadłam..
-A teraz czuję się jakbym była 100 metrów pod ziemią..-dodałam i westchnęłam..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- kochana, bylem delikatny nie flatego ze eiem o gwaltach. Bylem czuly a nie delikatny bo chcislem poznac cale Twoje cialo... nie mydlslem o niczym innym jak o tym co wspomnidlas... dawno z nikim nie bylas. Nie chodzilo o powod tej abstynencji choc jest zrozumisly. - ujsl w dloniej jej twarz
- umiem byc czulym facetem i nie dlatego, ze ktos cierpi a dlatego... - na sekunde oczy przymknal
- moze dlatego ze sam tego chcislem, chce z Toba miec cos wiecej niz sam sex. Potragisz mi w yo uwierzyć
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Spojrzałam w jego oczy i się w nie wpatrywałam jak do mnie mówił,
nawet miał argumenty, więc pokiwałam tylko głową. Zdziwił mnie jednak tym ostatnim stwierdzeniem, uniosłam brew do góry i spojrzałam na niego uważniej niż przed chwilą jeszcze.. Dzisiaj tu między nami wydarzyło się więcej niż przez ostatnie kilka miesięcy naszej znajomości, więc mnie to trochę a nawet bardzo przerosło..
-Nie wiem, czy potrafię, ale się postaram..-powiedziałam do niego i spojrzałam w jego oczy głęboko, przysunęłam się do jego twarzy i pocałowałam czule jego usta..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No mial argumenty bo owszem byl delikatny takze przez gwalty ale nikt mu o.nich nie powiedzial. Troche strzelsl tylko jrj reakcja go utwierdzila w tym, ze tak jest
Byl jednak czuly z innego powodu, chcial ja docenic jako kobiete i to bul prorytet
- Es pamietaj, ze nic nie musisz. Nasz uklad jest partnerski - puscil jrj oczko
- przyjacirle, wiec jesli bardzo chcesz to mnie pytaj o co chcesz
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokiwałam głową i spojrzałam jeszcze w jego oczy..
-Yhm, pamiętam..-powiedziałam tylko i pokiwałam głową..
-Idź jeść..-powiedziałam do niego w końcu, bo przez te nasze rozmowy to znowu mu to jedzenie wystygło... Ja usiadłam sobie na kanapie bokiem i wpatrywałam się w niego przez chwilę.. Ale nic nie mówiłam, musiałam sobie w głowie poukładać kilka rzeczy..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy patrzyla na niego to i on na nia patrzyl a potem wzial ja za reke idac ku kanspie. Owszem zajal sie jedzeniem
- napijesz sie... pieka?? Chyba ze rolisz mocniej i whisky?? - spytal ja...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie chcę, dziękuję..-powiedziałam, bo jednak nadal mi żołądek wariował ze stresu, który mi tu zagwarantował, więc wolałam go (żołądka) nie drażnić..
-Choć w sumie zrobię sobie herbaty..-powiedziałam i wstałam z kanapy, poszłam do kuchni..
-Ty chcesz coś?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- jasne - kiwnsl glowa
- powiedxialbym, ze Ciebie ale w tej chwili starczy mi czysta whisky... jest w lodowce
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Poszłam do kuchni, zrobiłam sobie herbatę, chwilę i kilka razy głęboko odetchnęłam, próbując się uspokoić, nalałam mu whiskey do szklanki i wróciłam do niego po 5 minutach.. Podałam mu szklankę, a sama z herbatą usiadłam obok..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

On w tym czadie zjafl eiec teraz wsystko zlozyl razem i sie napil lyka whisky potem bawil sie szklanka. Myslal nad tym co die tutsj dzirje, nad seoim zyciem i tym ze mimo wszystko nie jest z nia szczery i moze nigdy nie bedzie
- myslisz ze jestesmy w stanie się zmienić?? Poprawic?? Byc kims lepszym??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Lucasa Hooda”