Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się na jego słowa i oczywiście się zaczerwieniłam od razu, nadal nie wiedziałam, jak to działa, że się z nim kocham, ale słowa mnie peszą i nie jestem w stanie patrzeć w jego oczy..
-Yhm, cichutko..-powiedziałam i przyłożyłam paluszek do jego ust, a potem sama go pocałowałam..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochana musisz sie nauczyć przyjmowac komplementy - spojrzał na nia a potem odwzajemnił pocałunek
- nie zawsze mnie tak uciszysz... - szepnał przy jej ustach a potem ją zaborczo pocałował opierając dnie po jej bokach na ścianie...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Może kiedyś mi się uda tego nauczyć..-powiedziałam i pocałowałam jego usta jeszcze raz zachłannie..
-Póki co działa..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, spojrzałam jego oczka z uśmiechem, cmoknęłam jego usta jeszcze raz..
-Umyjemy się i wychodzimy?-zapytałam i puściłam mu oczko.

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No może kiedyś Ci sie uda - zasmiał sie a po pocałunku dodał
- udaje sie bo pozwalam na to - pstryknał lekko palcem w jej nosek
- Nie, myjemy sie a potem wkładasz furgonetke i wsidasz na motor
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego, a potem wzięłam żel pod prysznic i zaczęłam mydlić swoje ciało i jego na przemian, bo jednak mieliśmy się umyć..
-A skąd weźmiemy furgonetkę?-zapytałam z rozbawieniem i ładnie wypucowałam nasze ciałka, a potem wzięłam słuchawkę od prysznica i nas opłukałam ładnie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Stanał wygodnie gdy go tak myła
- czuje sie kompletnie wymyty z wszystkiego... Może będziesz to robić zawsze... chyba wtedy będę mógł zacząć robić nic - zasmiał sie
- furgonetke mam, ale obiecałas sie w nia ubrać, więc jestem naprawde ciekawy jak to zrobisz
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Ambitny plan..-powiedziałam od razu i spojrzałam w jego oczka, przejechałam dłonią po jego ciałku, spłukując wszystką pianę..
-Yhm, wystarczy, ze wystawię nogi i ręce przez okno, jak już do niej wsiąde..-powiedziałam z rozbawieniem..
-A teraz wychodzimy..-powiedziałam do niego, bo już mi się palce zmarszczyły od ilości wody..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wyszli wiec opasając sie ręcznikami
- ale owszem możesz tak wystawić kończyny, tylko jak siedziesz na motor w takiej pozie?? - spytał
- iii jeszcze jedno, nie było mowy o czymkolwiek innym poza furgonetką... nie wiem czy możesz tak sie obnazać przy ludziach
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Będziesz musiał mnie na niego wsadzić..-powiedziałam i zaśmiałam się..
-Ej, nie ma tak.. Jak będą pootwierane szyby, to będzie mi zimno.. Więc nie ma opcji..-wyszczerzyłam się do niego, no musiał wiedzieć, że nie będę się obnażać publicznie, więc niech go to nie dziwi..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Kochana ale sama mówisz że ubierzesz sie w furgonetke, nie podoba mi sie, że mówisz jedynie o niej czyli bez ciuchów pod nia - pokręcił głowa.... No i w sumie to pewnie juz powychodzili i mogli sie ubrać ale on jeszcze był w ręczniku w którym podszedł do niej
- Może najpierw przed sniadaniem jeszcze troche leniuchowania w łózku?? Włosy masz mokre, ale jesli sie potem ubierzesz tak szczelnie by nie marznąc to... mosze sie napatrzeć - i zdarł z niej ręcznik po czym pchnał na łozko na które szybko do niej dołaczył
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiałam się na jego słowa i spojrzałam na niego z uśmiechem..
-No to jednak najpierw załozę majtki, a potem dopiero furgonetkę, by Cie nie zgorszyć panie władzo..-powiedziałam i puściłam mu oczko.
-Możemy poleniuchować..-powiedziałam i wzdrygnęłam się, gdy mnie tak pchnął..
Jednak znów jakieś gorsze wspomnienia, jednak złagodził to fakt, że od razu do mnie dołączył..
-Luke.. Nie rób takich gwałtownych ruchów, ok?-zapytałam i wtuliłam się w to jego nagie ciałko.. Po tym cudownym seksie jakoś trochę mniej się bałam niż zwykle i otwarcie mówiłam, co i jak xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Pojedziemy sobie furgonetką, więc mysle, że tradycyjne zwykłe ciuchy Ci wystarczą - powiedział i sie zasmiał z tej całej rozmowy
- Bardzo szubko do niej dołaczył i wcale nie nad nią a obok i jak na leniuchowanie prystało nawet sie łozożył na plecach zwyczajnie i jak chciała mogła sie do niego przytulac
- lubie leniuchowac jesli mam czas - tak gwoli jasności dodał a potem sie usmiechnał do niej
- Gwałtownych ruchów?? a w sensie rozbierania Cie jednym zwinnym ruchem i pchania na łózko?? - usmiechnał sie
- wygodne jest, wiec upadki nie sa wcale groźne
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Okej.. - Powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego, przytuliłam się jak już się wygodnie ułożył.
-Yhm. Nie chodzi o to że upadki są groźne.. - Powiedziałam i zamilkłam już. Nie chciałam znów na ten temat gadać. Odkryłam się pościelą i jego też i przymknelam oczy.
-Co jeszcze lubisz robić?-zapytałam..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Ale to póxniej, teraz leniuchujemy - powiedział i gdy sie przytuliła to nawet dłonią sobie jeżdził po jej ręce
- Wiem, wiem wolisz delikatność - cmoknał ja nawet w czoło
- hmmm poza leniuchowaniem, seksem i Toba... lubie pobyć czasem sam by pomyslec i sie wycisyc... Lubie mieć pod kontrolą wszystko co wokół mnie dzieje. Mieć pod kontrolą stan mojego umysłu i ciała czyli lubie poćwiczyć sobie bo to jest pomocne... - co takie drobiazgi jednak sa w jego stylu i pewnie nie raz będzie widziała go ćwiczącego bladym świtem np podciagając sie czy rozbiąc pompki na dwóch lub jednej rece...
- A Ty??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Zwykle to zależy od mojego nastroju, wiec albo czytam książki przy dobrej kawie albo biegam, lub trenuje boks, karate lub taekwondo.. - Powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem.
-A jak mam bojowy nastrój to jest jeszcze strzelnica... - Powiedziałam...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Lucasa Hooda”