Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Wiem o tym..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego delikatnie..-I bardzo mi się to podoba, że nie jesteś..-powiedziałam i pogładziłam jego policzek.
Spojrzałam w jego oczka, przejechałam dłonią po jego klacie..
-Mam nadzieję, że nam obojgu się spodoba patrol w radiowozie..-powiedziałam i pocałowałam jego usteczka..
-Yhm..-powiedziałam..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Widzisz poznajesz mnie od tej mojej najlepszej strony - usmiechnał sie
- ba poznajesz moje dobre serduszko - zasmiał sie ale sobie ja tam smyrał a gdy go całowała to odwzajemniał pocałunek
- Oj lepiej sie ubierz Maleńka i chodźmy na to śniadanie, bo jeszcze chwila a te wagary Twoje spędzimy tutaj i niekoniecznie w grzeczny sposób - no co bo nabierał ochoty na penetracje tej kobiety. Zdecydowanie nie lubił leżec bezczynnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego szeroko..
-I tylko od tej najlepszej chciałabym Cię poznać..-powiedziałam i pomachałam brwiami, spojrzałam w jego oczka.
Zaśmiałam się.
-Dopiero co jadłeś..-powiedziałam, bo oni już chyba po tym śniadaniu, czy nie? xD
-Yhm, nie taki był plan, że będziemy się lenić w łóżku?-zapytałam i przejechałam dłonią po jego klacie..
-I to niekoniecznie ubrani..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- a sadzilem, ze kobiety wola znac wszystkie 50 twarzy faceta - zasmial sie a potem uniosl brwi
- no przyznaj, ze moja gorsza strone tez chcesz poznac. Chociazby po to by zarysowac granice - no jakby on byl nia to by gorsza strone chcial zobaczyc by wiec do czego jest zdolny
- oj ale o.obiedzie trzeba bedzie pomyslec - uznajmy ze jedli sniadanie faktycznie.
- lubie patrzec na kobiety krzatajace sie w kuchni - spojrzal na nia
- wiesz ja sobie siade w salonie i bede patrzyl - machnal brwiami
- bede patrzyl na naga kobiete robiaca dla mnie posilek - se wymyslil
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Teoretycznie tak..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-Ale to kwestia potrzeb w danej chwili..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczka..
-Teraz chce znać tylko dobrą stronę, poza sypialnią pewnie będę miała chęć poznać jeszcze więcej, nawet te najciemniejsze sekrety..-powiedziałam..
-Hm.. Jeśli masz cokolwiek z czego da się zrobić obiad, to mogę się pokrzątać...-powiedziałam i puściłam mu oczko..
-Choć niekoniecznie nago..-wytknęłam mu język.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- no i poznajesz, choc sypialniana edukacja Ciebie obecnie bywa pouczajaca obustronnie - pomachal brwiami
- poznasz tyle ile zdolach wchlonac - dodal i sobie ja wciagnal na siebie i wplatajac palce w jej wlosy pocalowal jej usta
- nie ma nic niezwyklego w zwyklym gotowaniu. Nagosc sprawia ze chetnie pomoge - puscil jrj oczko
- llub przeszkodze gdy wypniesz tyleczek - usmiechnal sie szeroko
- poza tym naga... nie bede potrzebowal talerza
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No i bardzo dobrze..-powiedziałam i uśmiechnęłam się, a potem odwzajemniłam jego pocałunek dość zachłannie.
-Jeśli chcesz pomagać to też musisz być nago..-powiedziałam i otarłam się swoją cipką o jego członka..
-Yhm.. Od tyłeczka się odczep..-powiedziałam i puściłam mu oczko.
-A z czego będziesz jadł?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- chyba mam na Ciebie zly wplyw ale nie przeszkadza mi to - spojrzal na nia z usmiechem
- przeciez sama do mnie przyszlas... wpadlas w moje sidla i teraz masz - pocalowal ja znowu i poczul co zrobila wiec przejechal dlonia na jej tylek i nie wypuszczal z tej pozycji
- bede nagi abys nie czula sie skrepowana - ta jasne nie bedzie sie czula... on umie wywolac rumieniec na jej twarzy i ja peszyc
- Ty bedxiesz moim talerzem, bede jadl z Ciebie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Całkiem możliwe.. A nawet chyba realne, ze masz zły wpływ na mnie..-powiedziałam..
-Przecież nie narzekam na to co mam..-powiedziałam, pochylając głowę w jego stronę i całując go zachłannie..
-Yhm. to chyba sprawi że będę podwójnie skrępowana..-powiedziałam.. A potem się zarumieniłam mocniej jeszcze..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- ale to jest wlasnie podniecajace. Zgarszam Ciebie ale nadal jestesmy oboje przedstawicielami prawa... nie lamiemy go ani.odrobine - powiedzial i gladzil teraz oburacz jej tylek przesuwajac dlonie na jej uda i je rozsuwajac sprawiajac ze mogla siasc okrakiem na nim
- mysle ze wtedy wspolnie cos na to zaradzimy - spojrzal jrj w oczy
- mam bita smietane i lidy... to dopiero jest smak gdy mozna je zluzac z ekstra laski
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie łamiemy go, choć nie do końca to jest etyczne, że jesteś moim szefem i z Tobą sypiam..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.. Usiadłam sobie na nim okrakiem wygodnie..
-Yhm.. Ty to masz zawsze 100 pomysłów na minutę..-powiedziałam, śmiejąc się.
-Hmm. Całkiem możliwe.. Nie wiem.. Nie ma tu ekstra laski, bym mogła spróbować..-powiedziałam i zaśmiałam sie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- zdecydowanie ten fakt mi nie przeszkadza ani troche... wiesz moze to nawet nam pomoc, sam podpisze i podbije Vi podanie o urlop i kaze Ci tam wpisac odpowiednie daty bys.y mogli sie gdzies zaszyc na troche - popatrzyl na nia
- tak zrobimy... urlop od 27 grudnia do 5 stycznia a w grafiku wolny weekend - tak kolejny pomysl mial w glowie
- wyjedziemy na sylwestrowy wypad gdzies gdzie nimt nas nie zna... - w sumie moze nie bedzie wtefy sie obawiac z nim pojsc do knajpki na obiad czy kolacje lub spacer bo eokolo obcy ludzie
Wzial ja dobie objal rekoma trzymajac je na jej tylku
- laski jedza z facetow to ja zjem z super laski - puscil jej oczko
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęłam się do niego.
-Domyślam się, że Ci nie przeszkadza, w końcu to ty tyle za mną latałeś..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego.
-Okej.. Jak przyjdziemy do pracy to złożę wniosek o urlop, mam jeszcze trochę zaległego..-powiedziałam i pomachałam brwiami.
-Brzmi dobrze..-powiedziałam i pocałowałam go namiętnie.
-Dokąd?-zapytałam i przejechałam języczkiem po jego szyjce, cmoknęłam go lekko.
-Yhm.. Czyli będę musiała zlizać to z Ciebie?-zapytałam i pomachałam brwiami.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No wiesz... wcale nie latałem..., - on nie lata za laskami. cjciał sie dobrać jej do majtek ale to lataniem nie było...
- Wiedziałem zwyczajnie, że jesteś mą afascynowana - spojrzał na nia
- nadal to po Tobie widać - dodał i sie usmiechnał
- Oj przyznaj sie Malenka, że tak jest - on to w ogóle był pewien, że z jej strony szybciej padłoby słowo na K niz z jego ust i pewnie tak kiedyś będzie, że to ona sie zakocha i zaangazuje bardziej
- Gdzie wolisz pojechać?? Obydwie opcje są fajne... Słonko i ciepłe kraje to rozneglizowane ciała.. lub góry, śnieg, kominek i zdecydowanie usprawiedliwione jest leżenie w łozku i ogrzewanie sie poprez tarcie ciał
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Trochę jednak latałes..-powiedziałem i pomachałam brwiami, spojrzałam w jego oczka.
Zaśmiałam się i spojrzałam w jego oczka..
-No coś w tym jest..-powiedziałam..-Po prostu Cię lubię.. No i może trochę mi się podobasz..-powiedziałam i pomachałam brwiami..
-Hmm.. Wolę chyba ciepełko..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy, uśmiechnęłam się do niego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Lucasa Hooda”