ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spodziewała się jakiejś dłuższej gry wstępnej, ale gdy w nią wszedł to krzyknęła głośno, zaparła się mocniej o ścianę..
-Oo tak, Tony, idealnie, bierz mnie, skarbie.. -dyszała pod nosem, odwróciła do niego głowę i pocałowała go ostro..
-Oo tak, porządnie mnie zerżnij.. -wyjęczała i wypięła się bardziej.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

On zdecydowanie był stęskniony za jej boską cipką i miał ochotę na wstępie ją porządnie zerżnąć. Wbijał się w nią po same jajka. Odwzajemnił jej pocałunek złapał ją mocniej za piersi i ścisnął je , wbijał się raz po raz do samego końca tempo było szybkie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oo tak, bosko! - krzyczała przy każdym jego mocnym pchnięciu, chciała go mocniej i jeszcze.
-Fuck! Och! Tak! Tony! - zawyła, gdy jej ciałem wstrząsnął potężny orgazm, przeszły ją ciarki i dostała gęsiej skórki.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Chwile po niej i on szczytował w niej. Po chwili z niej wyszedł
-uwielbiam Cię Mała -powiedział i pocałował zażarcie jej usta.
-taki początek wieczoru bardzo mi się podoba -puścił jej oczko
-to jaki plan teraz?-spytał z cwanym uśmieszkiem. Jego ciało błyszczało od potu był zmachany ale zdecydowanie zadowolony
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się cwaniacko, jej też się podobało, nie sądziła, że taki z niego zwierz.. Klęknęła przed nim i wyczyściła jego chuja, a potem wstała i uśmiechnęła się. Oblizała swoje usta przed nim..
-Teraz kolacja.. - powiedziała i pomachała brwiami.
-A potem dalsza część tego.. -uśmiechnęła się do niego.
-Boski jesteś.. -mruknęła i liznęła jego klatę.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Patrzył na nią jak oblizuje jego kutasa wyglądało to zmysłowo i mega seksownie.
-wyglądasz mega apetycznie z moim chujem w ustach Kochanie -powiedział z uśmiechem na twarzy
-zdecydowanie później chcę tego więcej -powiedział pocałował jej usta strzelił jej soczystego klapsa w tyłek i poszli do stołu
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-ahhh mówisz? - zaśmiała się, jasne że wyglądała.. ale kto by nie wyglądał?
-Nie martw się.. będzie więcej.. - wyszczerzyła się do niego i poszli sobie usiąść przy stole, by zjeść kolację. W związku z tym że się nie krępowali i nie ubierali to Valentina miała im podać jedzenie.
-Ale to najpierw zjemy..
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Przyszłam więc kiedy siedzieli juz przy stole w seksownym wdzianku pokojówki i zaczęła im podawać kolację.
-smacznego -powiedziałam kiedy wszystko było już na stole.
-wina?
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-no i dlatego Cię uwielbiam bo nie da się z Tobą nudzić -powiedział i spojrzał na swoją seksowną kochankę. Siedzieli przy stole aż pojawiła się seksowna pokojóweczka. No to od razu wiedział , że wieczór będzie jeszcze lepszy.
-dziękujemy -powiedział
-a winem się ja zajmę -dodał no i nalał im wina do kieliszków
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzała na swoją pokojówkę i uśmiechnęła się pod nosem. Wiedziała że laska podobała się Tony'emu.
-Yhm, za spotkanie..- powiedziała wesoło i stuknęła się z nim kieliszkiem. Napiła się wina..
-Jedzmy, bo wystygnie..- dodała miło.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Valentina pojechała pustym wózkiem do kuchni
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-lubię was posuwać obie -powiedział po chwili kiedy V. zniknęła za drzwiami kuchni. Zabrał się za jedzenie co jak co ale musiał nabrać sił
-często zabawiacie się w trójkącie?-spytał z ciekawości i spojrzał na Jose z pożądaniem uwielbiał tą kobietę , wiedziała czego chce i to brała nie robiła żadnych podchodów.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Wiem.. -powiedziała z uśmiechem i spojrzała w jego oczy..
-Nie tak często jakby się mogło wydawać.. Ale zdarza nam się.. -uśmiechnęła się tajemniczo i puściła mu oczko. Jadła sobie powoli.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-nieźle to sobie wykombinowałaś , laska ogarnia dom i do tego jeszcze się pieprzycie -powiedział z uznaniem
-a tak poważnie teraz to co piszesz się na wakacje ze mną?-spytał i wcinał sobie jedzonko pił winko
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się..
-Na początku tylko ogarniala dom.. bzykanie wyszło w praniu..- zaśmiała się.
-Myślę że się na to skusze. Ale musisz mi dać kilka dni na to bym się uporała z pracą i ogarnęła kilka spraw osobistych.. - powiedziała z uśmiechem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jospehine Douglas”