Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Zaśmiała się..
-yhmm. Okej...- powiedziała, a potem już szybko akcja się działa i wylądowała na kanapie, gdy ja pieścił. Rozłożyła nóżki na boki, a jedną zarzuciła na jego ramię.
-Oooo tak Tony.. jesteś boski...-Jęknęła zadowolona.. poruszała delikatnie bioderkami, idealnie jej sprawiał przyjemność..
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

Kiedy doszła pozbył się swoich spodni i wszedł w nią
-bosko -wydyszał i zaczął ją ostro posuwać był napalony i zdecydowanie stęskniony za Jose
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

-Ahhhh! - Jęknęła nakręcona i spojrzała na niego, gdy w nią wchodził.
-Ooo tak, idealnie Tony.. - wydyszała, czując jak jej dobrze. Złapała w dłonie swoje cycki i ściskała je.
-Oochhh, jeszcze, skarbie! - była głośna, że słychać ja było w całym domu xD
Awatar użytkownika
21 lat
167 cm
Hotel Plaza/ Domy
Pokojówka
singielka
a po co xD
Meksyk

Post

Weszłam do salonu , Jose była posuwana przez doktorka. Patrzyłam na nich przez dłuższą chwilę. Zaczęłam robić sobie dobrze, patrząc jak się pieprzą ,aż sama zaczęłam szczytować
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

Tony nie zwalniał było mu tak dobrze, jej cipka była idealna gorąca i taka ciaśniutka.
-och tak , dotykaj się Jo-powiedział napalonym głosem. Kątem oka zobaczył Valentine jak robiła sobie dobrze, kręciło go to strasznie raz po raz pchał mocno swoimi biodrami. Wchodził w nią do samego końca, po chwili ścisnął jej piersi.
-boska -wydyszał napalony na swoją przyjaciółkę
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Ściskała mocno swoje piersi i sięgała do nich językiem, by je polizać. Była cholernie nakręcona i coraz bardziej mokra i bliska orgazmu..
-Ahhh, tak, Tony,, jeszcze.. - dyszała cała. Jak Juana doszła to dopiero wtedy ją zobaczyła.. Zaśmiała się..
-Chodź tu.. - przywołała ją paluszkiem, a gdy podeszła to wpiła się w jej usta zaborczo..
-Ooo tak, idealnie.. - jęknęła czując orgazm.. -Ochhh Tony.. - zawyła.. Uwielbiała taki seks.
Awatar użytkownika
21 lat
167 cm
Hotel Plaza/ Domy
Pokojówka
singielka
a po co xD
Meksyk

Post

Zaczęłam się po drodze rozbierać, odwzajemniłam pocałunek i spojrzałam na nich
-uwielbiam patrzeć jak się pieprzycie-powiedziałam i spojrzałam na ich splecione ciała.
-ach ten kutas-powiedziałam i wysunęłam go z cipki Jo , zaczęłam mu obciągać. Znowu zaczęłam robić sobie dobrze. Ścisnęłam pierś Jo.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

Czuł jak się na nim zaciska. Jeszcze nie doszedł, po chwili jego kutas był już w ustach Juany. Głośno westchnął kiedy zaczęła mu robić loda. Patrzył na nie, było nieziemskie piękne. Wpił się ustami w cipkę Jo. Czuł jak ocieka soczkami chciał dać jej kolejny orgazm
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Jęknęła czując usta Tonyego na swojej cipce, patrzyła jak Juana mu obciąga, cholernie była nakręcona, sięgnęła do cipki swojej pracownicy i zaczęła ją masować, wsuwać w nią paluszki, a zaraz i dobrała się do niej ustami...
Szybko doprowadziła ją do orgazmu, tak samo jak szybko zaraz szczytowała pod wpływem pieszczot Tonyego..
-Ooo fuck.. Bosko.. - jęknęła. Zsunęła się z kanapy i dobrała się do fiuta swojego przyjaciela, na przemian z Juana, pieściły go obie, to jądra, to kutasa, aż w końcu i on doszedł na ich twarze.
Awatar użytkownika
21 lat
167 cm
Hotel Plaza/ Domy
Pokojówka
singielka
a po co xD
Meksyk

Post

-och tak!-jęczałam kiedy szczytowałam. Usiadłam sobie na kanapie kiedy i Tony doszedł, wytarłam swoją twarz
-bosko jak zawsze z wami, ale mam chcicę na więcej - pocałowałam Tonyego i Jo.
-bawimy się ?-spytałam patrząc na nich napalona
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

Patrzył na dziewczyny głośno oddychał
-zdecydowanie będzie więcej zabawy, ale dajcie mi chwilę -powiedział i napił się.
-jakieś życzenia co do zabawy ?-spytał dziewczyny
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

Odwzajemniła pocałunek dziewczyny i uśmiechnęła się figlarnie..
-Jasne że się bawimy...- powiedziała do niej z uśmiechem.. spojrzała na Tonyego..
-Ty się zregeneruj...- powiedziała wesoło do niego, a potem wpiła się w usta Juany i zaraz była już nad nią na tej kanapie, zjechała pocałunkami niżej, aż dotarła do jej piersi, dossala się do jej sutków i dłuższą chwile im poświęciła.
Awatar użytkownika
21 lat
167 cm
Hotel Plaza/ Domy
Pokojówka
singielka
a po co xD
Meksyk

Post

Leżałam na kanapie całując się z Jose, zaczęłam błądzić rękoma po jej seksownym ciele. Uwielbiałam jej boskie piersi , tyłek. Głośno oddychałam kiedy pieściła moje ciało
-idealnie Szefowo -wydyszałam coraz bardziej napalona, znowu byłam nakręcona.
Awatar użytkownika
39 lat
180 cm
Szpital
Chirurg
singiel
za dużo by pisać
Los Angeles

Post

Tony zrobił sobie drinka i patrzył na dziewczyny. Wyglądały obłędnie napił się i podszedł do nich
-wyglądacie niesamowicie jak się tak pieścicie -powiedział i wpił się ustami w cipkę Jo. Zaczął posuwać ją paluszkami
Awatar użytkownika
43 lat
155 cm
właścicielka perfumerii douglas
bizneswoman
singielka
brak
Szkocja

Post

-Ahhhh, nie dasz mi spokoju...- zaśmiała się Josie, patrząc przez ramię na Tonyego. Uwielbiała tego faceta i seks z nim również.. Spojrzała na swoją pokojówkę i uśmiechnęła się, zjechała pocałunkami niżej na jej cipke i zaczęła ja piescic językiem, a paluszkami masować jej gorące wnętrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jospehine Douglas”