ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-zajmijcie się na razie sobą ja popatrzę -powiedział podszedł do dziewczyn. Pocałował jedną później drugą i usiadł na oparciu tak by mógł sobie na nie patrzeć. Był napalony , ale chciał by one szczytowały zanim się za nie zabierze
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Josie zwykle nie mogła się skupić podczas 69, a na razie chciała dać młodej przyjemność, więc wczuła się w tą minetkę konkretnie, masowała ją, ssała, lizała, pieściła paluszkami.
Udało się jej doprowadzić młodą do orgazmu, więc uśmiechnęła się pod nosem i podsunęła do niej do góry, pocałowała jej usta zaborczo i spojrzała na Tony'ego. Liznęła jego chuja, a potem wróciła do Val, zassała jej sutek, ścisnęła jej piersi.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Kiedy dochodziłam jęknęłam przeciągle i lekko wygięłam się w łuk. Było bosko odwzajemniłam jej pocałunek.
-jesteś niesamowita Jose -powiedziałam i po chwili spojrzałam na Anthonyego, który masował swojego sterczącego chuja.
-Ty też jesteś zajebisty -polizałam jego główkę i wróciłam do szefowej. Moje ciało zadrżało kiedy pieściła moje piersi. Ułożyłyśmy się w pozycji 69 i dobrałam się do jej cipki chciałam dać jej taką rozkoszą jaką ona dała mi.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Zrobiło mu się gorąco kiedy dziewczyna doszła. Oj lubił takie zabawy. Na chwilę przestał masować swojego kutasa. Poczuł usta na nim najpierw jednej później drugiej. Westchnął głośno, jego kutas zdecydowanie na ich usta zareagował.
-Val doprowadź ją do orgazmu wtedy zabawimy się we trójkę -powiedział i patrzył na nie, prawie pożerał je wzrokiem.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

O tak, młoda wiedziała jak wylizać cipkę, by sprawić przyjemność, dlatego Josie po dłuższej chwili doszła, zaciskając się na jej paluszkach..
-Fuck me.. -mruknęła zadowolona i przyciągnęła twarz młodej by ją pocałować zaborczo, a potem obie usiadły po bokach Tony'ego..
-Koniec tego patrzenia się.. -powiedziała do niego Josie i nabiła się zaraz na jego chuja. Jęknęła głośno, czując jak ją wypełnia całą.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Czuła jak Jose dochodzi na jej palcach. Zassała jeszcze jej cipkę po czym wstały i podeszły do chłopaka. Oj była napalona, patrzył na jego sztywnego chuja , wyglądał obłędnie , a po chwili Jose zaczęła go ujeżdżać. Odwzajemniłam pocałunek Anthonyego po czym dałam się pieprzyć palcami , czułam jak za chwilę eksploduje od tych doznań i emocji. W salonie unosił się boski zapach najlepszego sexu jaki przeżywałam.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Patrzył jak dochodzi sprawiało mu to mega przyjemność. Kiedy usiadł na nią głośno jęknął czuł jaka jest mokra i jak chciwie się zaciska na nim po orgazmie , który miała po palcóweczce Juany. Patrzył na jedną to na drugą.
-zerżnij mnie Jose -powiedział i strzelił jej mocnego klapsa w tyłek. Przyciągnął do siebie Jose i pocałował jej usta , a po chwili zaczął pieprzyć ją palcami kiedy położyła się na kanapie , Jose ujeżdżała go jak dzika amazonka
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Oj tak, uwielbiała tą pozycję, dlatego szybko i mocno go ujeżdżała, wkładając w swoje ruchy dużo siły i energii, jej ciało drżało przy każdym mocniejszym pchnięciu..
-Ahhh, boskiego masz fiuta.. -wydyszała nakręcona, patrzyła jak młoda znowu dochodzi na jego palcach..
Galopowała aż doszła z głośnym jękiem i znów cała zadrżała..
-Och, tak. -jęknęła patrząc na nich.. - Zmiana.. -mruknęła.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Patrzyłam na ich seksowne ciała które błyszczały od potu, kiedy Jose dochodziła też zaczęłam szczytować na jego palcach. Pocałowałam jego usta , a później jej
-boscy jesteście -powiedziałam kiedy z niego zeszła zaczęłam mu obciągać jego pałą sterczał nadal na baczność.Usiadłam na nim , a po chwili nabiłam się na niego, moja cipka oplotła go swoim ciepłem. Jęknęłam i zaczęłam go ujeżdżać poruszając się na nim zmysłowo i seksownie
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Odwzajemnił pocałunek. Czuł jak cipka Jose się na nim zaciska. Powstrzymał się , żeby dojść chciał zabawić się jeszcze z sexi maid. Był napalony i chciał więcej i więcej. Po chwili dziewczyny się zmieniły Valentina dosiadła mnie pulsowała jeszcze na moim kutasie od poprzedniego orgazmu. Kiedy Jose się położyła zaczął ją posuwać palcami. Val galopowała na jego sztywnej pale
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Josie Mruknęła zadowolona i patrzyła sobie na jej seksowną pokojówkę.. uśmiechnęła się..
Siadła sobie za nią, masowała jej cycki i całowała jej szyjkę.. w końcu zjechała dłonią na jej lechtaczke i doprowadziła ją do kolejnego orgazmu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

KIedy zaczęła mnie jeszcze pieścić to długo nie wytrzymałam i razem z Anthonym zaczęłam szczytować orgazm był nieziemski. Jęczałam głośno moje sutki sterczały każdy ich dotyk tylko potęgował doznania.
-o tak idealnie -powiedziałam i pocałowałam z języczkiem swoją szefową
-jesteś najlepsza Jose , Ty też Tony. -moje ciało przeżywało totalną ekstazę dopiero po chwili zeszłam z niego. Usiadłam na kanapie bo nogi mi się jeszcze tzręsły
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-no dziewczyny jesteście najlepsze -powiedział. Pochylił się w stronę Jose i pocałował jej usta z pożądaniem , po chwili zrobił do z Valentiną.
-lubię takie zabawy zwłaszcza kiedy obie jesteście takie napalone -powiedział i zmierzył je wzorkiem były mega atrakcyjne.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-No widzisz to musisz mam częściej odwiedzać...- powiedziała Josie z uśmiechem. Ale co jak co.. była zadowolona i usatysfakcjonowana. Pocałowała i jedno i drugie..
-Ktos coś pić lub jeść? - zapytała.milo.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ja w sumie mogę napić się coś mocniejszego -powiedziała do szefowej po pocałunku
-zdecydowanie możemy to powtarzać częściej , dawno mi tak dobrze nie było -powiedziała z figlarnym uśmieszkiem
-słyszałam o klubie w mieście , że robią mega sex imprezki -powiedziałam do nich nie wiedziała czy słyszeli , a może w sumie tam uczęszczali kto wie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Jospehine Douglas”