Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

potem wstawie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki namiętnie, w ogóle mi to nie przeszkadzało, że nie doszłam, no ale on był okropny pod względem namawiania..
-Strasznie uparty jesteś..-powiedziałam, ale grzecznie poszłam za nim do tej kabiny prysznicowej..
-Serio Lucas, nic się nie stało.. -powiedziałam do niego..

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wszedł z nia pod prysznic i odkrecił wode i zamknał sie z nią w kabinie
- Mysle, że wieczór jeszcze młody i co sie odwlecze to nie uciecze - powiedział i sie uśmiechnał a potem stanał pod strumieniem by po chwili dłońmi otrzeć twarz z wody i spojrzeć na nia
- Wybacz, że mam typowo męski żel pod prysznic i zero mydła
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Pokręciłam głową i uśmiechnęłam się nieco nieśmiało do niego..
-Yhm..-powiedziałam tylko i wzięłam sobie żel, po czym namydliłam się..
-Nie szkodzi, będę pachnieć Tobą i tak..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wział żel na ręce a potem podszedł do niej blisko i nim sie opamieta to oparł ją o ściankę kabiny i całował jej usta dlonmi teraz mydląc jej ciało
- jasne, że mną... to jedyny słuszny zapach obecnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przywarłam do zimnej ściany i odwzajemniałam jego pocałunki żarliwie,
przymknęłam oczka i było to bardzo przyjemnie, moje dłonie jeszcze namydlone zaraz wylądowały na jego karku i ramionach, zahaczając czasem o jego króciutkie włosy..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ta sytuacja go ogólnie troche bawiła
- Tyłek, tyłek mi namydl - zasmiał sie i na dowód tego sam namydlił jej tyłek swoimi dłonmi a nawet niewiele czasu mu zajeło mby jej nie zmacać pomiędzy udami
- tu tez trzeba być czystym - spojrzał jej w oczy z uśmiechem...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zachichotałam..
-Lubisz jak się mydli twój tyłek?-zapytałam, wzięłam żel i namydliłam jego pośladki dokładnie, nawet go tam macając nieco głębiej xD
Jęknęłam lekko, czując jak mnie mydli..
-Yhm.. Jasne..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Jedynie posladki... sprawdzam czy to zrobisz nieśmiała kobieto - powiedział a potem sie spiał jak sobie pozwoliła na zbyt wiele. Złapał ją między udami wtedy mocniej i spojrzał na nia
- NIE... - ton jego głosy był poważny
- nigdy wiecej tego nie rób - o ie, co to to nie... On może lasce przelecieć tyłek ale jego tyłek jest nietykalny. Uważał penetracje męskich tyłków za gejowskie a on gejem nie jest
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Nie jestem nieśmiała..-powiedziałam do niego i spojrzałam w jego oczy,
po czym zastygłam na chwilę, gdy tak stanowczo powiedział nie, rozbawiło mnie to bardzo.. Zacisnęłam swoje wargi i uśmiechnęłam się do niego przez nie, by nie parsknąć śmiechem..
-Przecież nic Ci nie zrobię..-powiedziałam i żeby odwrócić trochę jego uwagę od tego tyłka zaczęłam masować delikatnie juz jego pośladki i całować jego usta coraz zachłanniej, by skupił się na czymś innym.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- Alez jesteś nawet bardzo niesmiała - powiedział i sie usmiechnał lekko
- ile czasu zajeło mi zaciągniecie Cie do łózka - wzruszył ramionami a potem zdecydowanie zajał sie całowaniem jej i choć złapał ją mocno za tyłek to ponownie ją przyparł do ścianki
- Niewazne, to zakazana strefa - powiedział jedynie gdy wspomniała, że nic mu nie zrobi
- Sama też nie pozwoliłaś, choć wcale tam nie siegałem - dodał jeszcze
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Podobno jest tak, że jak facet się bardziej namęczy, to mu bardziej zależy..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy, przejechałam dłonią po jego klacie..
-Poza tym, to nie kwestia nieśmiałości..-dodałam po chwili i uśmiechnęłam się do niego.
-Okej..-powiedziałam i pokiwałam głową, przejechałam językiem po jego wargach i pocałowałam go zachłannie jeszcze raz.. Oj w całowaniu się już doszli razem do perfekcji, bo do tej pory tylko się całowali xD
Wzdrygnęłam się..
-To też u mnie zakazana strefa..-powiedziałam..-I tyle..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- No podobno ale wiesz jak jest ze stereotypami, są od nich wyjątki - popatrzył na nią z usmiechem
- Więc od czego to zależało?? No bo chyba nie powiesz mi, że sprawdzałaś jak bardzo mi zalezy, co?? - uśmiechał sie cwanie
- Wiesz, że bywa czasem też tak, że komuś bardzo zalezy ale nie na kobiecie a na zdobyciu jej - nie spuścił z niej oczu
- Co o tym powiesz i wktórej kategorii mnie postawisz co?? - spytał a potem owszem sie troche całowali jeszcze sie mydląc nawzajem a potem przekrecił sie z nia i staneli razem pod strumieniem wody by sie spłukac. Nawet jej troche pojeżdził dłońmi po włosach troche czasem jednak wplatając palce w jej włosy... Byli dobrzy w całowaniu bo owszem robili tego sporo już wcześniej
- Może zamiast w wozie patrolowym spędzimy święta w sypialni??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Jasne, że tak..-powiedziałam i spojrzałam w jego oczy..
-Nie sprawdzałam, czy Ci zależy, to nie o to chodziło.. Po prostu wcześniej nie byłam gotowa..-powiedziałam do niego..
-Nie spałam z żadnym facetem po rozwodzie..-powiedziałam do niego, patrząc w jego oczy..
-Mam nadzieję, że intuicja mnie nie myli i zależy Ci na mnie, a nie na tym by mnie zaliczyć.. -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy.
-Można, ale nie chciałeś pojeździć po okolicy i kochać się na tylnym siedzeniu wozu?-zapytałam i przygryzłam swoją wargę..

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Ujał dłonią jej twarz i sie uśmiechnał
- wiem tak dla podtrzymania rozmowy o tym spytałem - puścil jej oczko
- Mówiłaś dziś wcześniej - szepnął i ją pocałował krótko
- co nieco wiem o co chodzi Malenka - powiedział a potem zakręcił wode i otworzył kabine
- Wiesz, nie zaliczam osób z pracy - spojrzał na nia wychodząc z kabiny i siegnał tam po czyste reczniki z czego jeden podał w jej strone
- To by jedynie psuło stosunki potem służbowe, wiec sama sobie odpowiedz - puścił jej oczko
- chodźmy teraz zjedzmy to zamówione żarełko a potem pomyslimy nad tym co zrobimy ze świetami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Apartament Lucasa Hooda”