Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Wpadła trochę spozniona na ich umówione spotkanie..
-Hej kochanie, wybacz, że tak późno.. Zaraz się ogarniam i lecimy...- powiedziała biegając po domu i zrzucając z siebie szpilki i sukienkę.. zatrzymała się jednak w pół kroku i spojrzała na swojego przystojniaka..
-Ahhh, kocham Cie...- powiedziała i podbiegła do niego, pocałowała namiętnie jego usta.. była w nim zakochana do szaleństwa
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Usłyszał ją kiedy podbiegła do niego złapał ją.
-ale jesteś seksowna -powiedział i zaczął ją macać
-może wykorzystamy to , że nie masz prawie nic na sobie -dobrał się do jej seksownych piersi.
-też Cię Kocham Żono -powiedział dumny z tego słowa żona
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

-Yhm, myślę że możemy skorzystać.. - powiedziała śmiejąc się i wskoczyła mu na ręce, będąc w samej bieliźnie, pocałowała jego usta zaborczo i spojrzała w jego oczy..
-Mam cholernie seksownego męża.. - powiedziała z uśmiechem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-wiesz , że przez Ciebie mi stoi -powiedział , zsunął swoje spodnie z bokserkami. Przyszpilił ją do ściany , odchylił jej majtki i wszedł w nią dość ostro był napalony , a ona taka seksowna , że nie umiał się powstrzymać pieprzył ją dość ostro i szybko.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

-To dobrze że przeze mnie a nie kogoś innego..- powiedziała żartując i zaśmiała się. Uwielbiała go, mieli podobne poczucie humoru i idealnie się dogadywali..
-Ochhh Collton..- Jęknęła jak ja tak mocno i od razu nabił na siebie, nie spodziewała się tego tak bez gry wstępnej, ale zaraz się dostosowała do niego tempem.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zawsze tylko przez Ciebie masz idealną cipkę -powiedział i pocałował jej usta. Posuwał ją ostro jego serce i oddech przyspieszyły. Miał być to szybki numerek dlatego i poruszał się w niej dość intensywnie i gwałtownie.
-moja żona-wydyszał jej do uszka. Złapał ją mocno za pośladki i je ściskał.Jajkami obijał się o jej seksowny tyłeczek
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Zdecydowanie był to szybki numerek, oboje byli cholernie nakręceni i mieli na siebie ochotę.. Sarah pojękiwała coraz głośniej czując jego mocne ruchy..
-Ooo tak, mężu.. właśnie tak...- Jęczała głośno, czując jak jest już blisko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-uwielbiam Cię taką napaloną -powiedział i spojrzał w jej oczy. Posuwał ją, aż oboje szczytowali
-właśnie tak Kochanie -powiedział kiedy dochodziła na jego kutasie mocno się zacisnęła
-teraz możemy jechać za miasto -zaśmiał się , wyszedł z niej.
-boska-puścił jej oczko poprawiło się. Poszedł do kuchni po koszyk z jedzeniem no i koc.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Uśmiechnęła się I zawyła głośno gdy szcsytowali.. a potem postawił ją na podłodze. Spojrzała nanjiego..
-Dobra, kochanie.. 5.minut.. I wracam gotową do.drogi..
I tak się stało. Pobiegła się przebrać.. a potem wróciła do swojego męża i pojechali na piknik.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przyjechali do domu.
- nie moja wina , że mam tak seksowną żonę, z którą bym się kochał cały czas -powiedział i weszli do domu. Poszli się pakować na wyjazd.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Kiedy się wyszykowali limuzyna którą zamówił przyjechała.
-zapraszam Kochanie -powiedział z cwanym uśmieszkiem
-gdzie pierwszy przystanek ?-spytał kiedy byli już w limuzynie.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

-Pierwszy przystanek pewnie już w klubie...- zaśmiała się.. - ale po drodze...- uśmiechnęła się I pocałowała jego usta z uśmiechem, dłonią wjechała na jego krocze i masowała go przez spodnie..
-Nie mam majtek na sobie....- wyszczerzyła się do niego.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Wrócili limuzyna do domu, pożegnali się z szoferem i weszli do środka.
-Moze prysznic? - zaproponowała. Jednak. Musiała zmyć z siebie to wszystko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-może być prysznic -powiedział no i poszli na górę do sypialni , a później do łazienki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Coltona Grey`a i Sary Stuart”