Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Obrazek
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Weszła do kuchni, nalała sobie wody, dalej gadała przez telefon, dopiero jak się rozłączyła, to usłyszała głosy w salonie, więc rzuciła telefon na blat i tam poszła.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Oj był na nią nakręcony , ale na razie musiał coś zjeść by naładować akumulatory.
-to co będziemy Kochanie szykować ?-spytał
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Może jakiś makaron na szybko..-zaproponowala.
-Z tuńczykiem? Albo z brokułem.. - zapytała i już tam szukała coś w lodówce w szafkach xD
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-może być makaron , a ja otworzę do tego butelkę wina -powiedział i spojrzał na nią
-co myślisz o tym , żebyśmy zalegalizowali nasz związek , jakieś wesele -spojrzał na nią. Powiedzmy , że oni już po zaręczynach
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Świetnie.. - uśmiechnęła się do niego. Robiła im kolacje. Spojrzała na niego..
-Yhm, pod jednym warunkiem.. Ze nie będziemy robić takiego cyrku jak Christian i Fel.. Nie chcę wielkiego wesela.. Szczerze mówiąc. To mogłabym go w ogóle nie mieć.. - Spojrzała w jego oczy..
-Możemy iść do Ratusza nawet jutro.. - uśmiechnęła się. Pytanie czego on chciał.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-to może pojedziemy do Vegas -pomachał brwiami
-a kiedyś można zrobić jakąś imprezę dla znajomych jak się namyślisz -powiedział wesoło i podszedł do niej od tyłu objął ją i zaczął masować jej piersi przez materiał stanika
-mogę wszystko załatwić i jutro możemy być w Vegas
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Serio? Chcesz brać ślub w kasynie u Elvisa? - zapytała i zaśmiała się.
-Imprezę można zrobić.. Ale nie żeby zapraszac wszystkie ważne osobistości rodzinne. Chcę ciebie.. A reszta.. Dla mnie się nie liczy.. - uśmiechnęła się do niego.
-Lepiej załatw ślub na miejscu.. - Powiedziała z rozbawieniem. - I nie jutro.. Musze sobie uszyć jakąś sukienkę.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-dobrze Kochanie załatwię nam datę ślubu na miejscu -powiedział
-poza tym lubię Vegas i Elvisa -zaśmiał się
-ale będzie tak jak zechcesz Sara -uśmiechnął się do swojej narzeczonej
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Zaśmiała się i pokręciła na niego głową.
-Serio? Jeśli mam spełnić Twoje marzenia o ślubie tym Elvisem to co mi tam.. Możemy leciec.. - powiedziała bo ja rozbawił tym. Cmoknęła jego usta.
-Ale jeśli to nie marzenie to proponuję Vegas jako podróż poślubna.. Albo przedślubna.. - powiedziała i puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kochanie to nie moje marzenie -zaśmiał się
-jasne , możemy pojechać w podróż kiedy tylko zechcesz -powiedział
-zrobię sobie wolne od pracy i spędzimy sporo czasu razem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego.
-Okej to skoro nie marzenie to weźmiemy ślub tutaj.. Najlepiej po cichu.. A potem powiemy reszcie.. - zaśmiała się..
-Okej. To jak wolisz? Albo wyjazd po kawalersku/paniensku i będziemy tam szaleć.. Albo wyjazd małżeński i będziemy już strasznie nudni.. - zaśmiała się.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-mi to jest bez różnicy zrobimy tak jak postanowisz -powiedział
-a dzisiaj podjadę do urzedu i dowiem się o wolnych terminach -powiedział wesoło i uśmiechnął się do niej
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Hmmm, no to w takim razie zobaczymy jakie są terminy w urzędzie i jak będzie na to czas to pojedziemy przed ślubem, a jak nie to dopiero po ślubie.. -uśmiechnęła się do niego.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-nie ma problemu -powiedział i uśmiechnął się do niej
-masz dla mnie parę dni wolnego czy jutro idziesz do pracy ?-spytał i pocałował łapczywie jej usta , wplótł palce w jej włosy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Coltona Grey`a i Sary Stuart”