ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

***
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Przeszli przez sypialnie do łazienki zaczął przygotowywać im kąpiel.
-możesz się rozbierać Kochanie -powiedział i kiedy woda się lała on zaczął się rozbierać.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego. I raz dwa i rozebrała swoje ciuchy i wskoczyła do wanny. Uśmiechnęła się do niego. I jak się rozebrał to pociągnęła go do siebie.
-Yhm.. Jak miło.. - powiedziała, wykładając się tam wygodnie w wannie.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zdecydowanie tego mi było trzeba -powiedział i pocałował czule jej usta
-Kocham Cię -spojrzał w jej oczka i sobie leżeli w wannie relaksując się
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Mi też.. - uśmiechnęła się i puściła mu oczko. Leżeli sobie wygodnie w wannie..
-Ja ciebie też.. - pokiwała głową.. Relaksowali się..
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Spędzili tak z godzinkę w wannie rozmawiając i tuląc się. Kiedy woda zrobiła się chłodna wyszli z wanny i poszli do sypialni
- jesteś śpiąca ?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Jus teraz tak.. - powiedziała i ubrała się w koszule nocną i Weszła do łóżka..
-Zrelaksowała mnie ta kąpiel.. Więc.. Idziemy spać.. - uśmiechnęła się. I tak też zrobili.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-o to chodziło -powiedział i założył na tyłek bokserki położył się do łóżka i poszli spać
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Wstała więc rano i uśmiechnęła się na widok swojego cudownego faceta.. Cmoknęła jego usta..
-Kochanie.. Musimy wstawać do pracy.. - powiedziała, ale dłońmi już błądziła po jego ciałku, klacie i brzuchu.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Nadszedł dzień spotkania w Tricu z rodzinką. Sarah nieco za późno wróciła z pracy do domu, więc teraz biegała jeszcze pomiędzy garderoba i łazienka w lekkim rozgardiaszu próbując się zebrać do kupy..
-Przepraszam kochanie.. Jeszcz 20 minut i będę gotowa.. - powiedziała i się szykowała.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przyszli więc do sypialni i od razu do łazienki..
-Pomoc Ci zmyć z siebie ten brud? - zapytała i pomachała brwiami. Zrzuciła z siebie sukienkę, spojrzała na swojego przyszłego męża.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-zdecydowanie tak Kochanie -powiedzial z cwanym uśmieszkiem przyciągnął ja do siebie kiedy już był nagi i weszli do kabiny. Odkręcił wodę i zaczął się z nią całować.
-ale mam na Ciebie ochotę -powiedział jej do uszka złapał ją za jej seksowny tyłeczek
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się na jego słowa..
-Ja ciebie też.. - powiedziała i spojrzała w jego oczy. Przeczesała dłonią jego mokre włosy i pocałowała jego usta namiętnie. Przylgnęła do ego ciała taka naga.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniał jej pocałunki zaczął pieścić rękoma jej ciałko kiedy tak do niego przylgnęła. Oczywiście on już był na nią nakręcony, jemu nie wiele trzeba było kiedy była w pobliżu do tego całkiem naga
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ona też już jeździła łapkami po jego boskim ciałku i ocierała się o niego cyckami, a kroczem o jego kutasa, który już powoli stawał się nabrzmiały.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Coltona Grey`a i Sary Stuart”