Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic....wyszłam spod prysznica gdy się umyłam wytarałam się ręcznikiem ubrałam bieliznę przemyłam ranę nie wyglądała ona za dobrze znalazłam maść na blizny posmarowałam nią ranę zabandażowałam ranę ubrałam koszulkę...wzięłam tabletki przeciwbólowe i wróciłam do sypialni.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszliśmy do łazienki... ściągnęłam z siebie ręcznik i weszłam pod prysznic odkręciłam letnią wodę wzięłam żel pod prysznic i zaczęłam mydlić swoje ciało
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Dołaczyłem do Lois, oczywiście tez bez ręcznika i też zaczałem się myć mydląc cłe swoje ciało łacznie z użyciem szamponu na moich włoskach...
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Stanęłam pod strumieniem wody i zaczęłam spłukiwać z siebie mydło
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No to myłem głowę zanim Lois nie udostępniła mi wody a, że troszkę długo to trwało to sie do niej przysunąłem i ją objąłem stając razem z nią pod strumieniem wody - cześć - powiedziałem z usmiechem szerokim na ustach
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-możesz się przesunąć chcę wyjść -powiedziałam
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Spojrzałem na nią zaskoczony i sie odsunąłem stając sam pod strumieniem wody i spłukując teraz szampon z głowy
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Wyszłam spod prysznica wytarałam się ręcznikiem ubrałam na siebie szlafrok i wyszłam z łazienki
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gdy sie umyłem to zakręciłem wode, wyszedłem z kabiny i wytarłem sie ręcznikiem, opasałem sie nim i poszedłem do sypialni
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wszedłem do łazienki, wziąłem prysznic, umyłem zabki, ogoliłem się a potem ubrany poszedłem na dół
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Weszłam po schdach na górę i od razu poszłam do łazinki.zdjęłam ostroznie ubranie bo wszystko mnie bolało.Spojrzałam na siebie w lustrze i pomijając ten cały brud itp to sie przerwaziłam an widok licznych, wielkich siniaków i zadrapań.skrzwyiłam się po czym weszłam do wanny.odkręciłam wodę, dolałam jakiegos płynu do kapili i zaczęłam sie kąpać...długa, relaksująca kąpiel
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

nieco mi sie przysnęło jednak po niedługiej chwili ocknęłam się.Woda była juz nieco chłodnawa.Wyszlam z wanny, wytarłam sie i ubrałam w jakies ciuchy Lo znalezione w szafie.jakiś t-shirt i spodnie jakies dresowe.Coś luźnego.Poszłam do salonu.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do łazienki wzięłam gorącą kąpiel relaksującą , nie za dobrze się czułam. Po jakiś 30 minutach wyszłam z wanny spuściłam się wodę . Wytarłam się ręcznikiem i poszłam naga do sypialni.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do łazienki wzięłam wyciągnęłam test z torebki , zrobiłam go i usiadłam na brzegu wanny czekałam , aż pokaże się wynik. Miałam w głowie mętlik i nie wiedziałam , czego chce , nie wiedziałam co zrobic jak się okaże , że jestem w ciąży. Po jakiś 15 minutach spojrzałam na test , był pozytywny zrobiłam jeszcze 2 następne , wyszyła tak samo. Położyłam testy przy umywalce i wyszłam z łazienki poszłam do sypialni.
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Weszłam do łazienki wzięłam szybki prysznic, umyłam włosy. Pomalowałam się uczesałam i wysuszyłam włosy , ubrałam sie w ciuchy jakie sobie naszykowałam. Wyszłam z łazienki i poszłam na dół.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Lois Lane”