ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko i pocałowała jego usta czule.
-Chyba nie ma nad czym rozmyślać..-powiedziała i spojrzała na niego..-Skoro coś jest to chyba prosty rachunek..-uśmiechnęła się.
-Choć z drugiej strony...-powiedziała i przygryzła wargę..
-Potrzebuję Cię na wyłączność.. Przez najbliższe dni..-dodała..-Wiem, że to wiele, ale.. Potrzebuję Cię, Joel..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- no gdybac nie warto ale rozmawiac czemu nie - usmiechnal sie do niej a potem sie polozyli oboje
- nigdzie sie nie wybieram - powiedzial i ja pocalowal czule i namietnie
- i tak pracuje w domu, wiec bede przy Tobie zawsze - puscil jej oczko
- z racji tego ze mnie potrzebujesz moze przeniesiemy sie do Twojej sypialni - oj mieli chwile zwiwrzen i czulosci to ich pokoj nie pasowal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Możemy się przenieść..-powiedziała i pokiwała głową, spojrzała na niego z lekkim uśmiechem i pocałowała jego usta czule i namiętnie.. Spojrzała w jego oczy..
-Dziękuję..-dodała i cmoknęła jego klatę, a potem podniosła się z łóżka, wzięła go za rękę i poszli do niej do sypialni.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyszli sobie do tego ich czerwonego pokoju..
Meg spojrzała na niego z uśmiechem.
-Od czego zaczynamy, Panie? - zapytała, oj. Potrzebowała czegoś dla odwrócenia uwagi..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odpalił muzykę i walnął
- to zbieraj się... seksownie.... chce widzieć jak dla mnie tanczysz i sprawia Ci to radość... potem masz kręcić tylkiem tak by mi stanął... obciagniesz mi A na koniec Cię zerknę aż będziesz wołać moje imię i krzyczeć z rozkoszy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i spojrzała na niego. Ale cóż.. Zaczęła tańczyć przed nim.. Macała się dłońmi po swoim ciele, ściskała swoje cycki i poruszała seksownie tyłeczkiem, ocierała się nieco o jego sprzęt..
W końcu zaczęła pozbywać się swoich ubrań.. Najpierw rozpinała białą koszulę.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Bardzo lubił jej krągłości i to jak się porusza, dlatego właśnie striptiz chciał...
- taaak ruszaj ta dupeczka - powiedział A że to ten pokój to dostała mocnego klapsa w tyłek...
Podniecają to nawet bez ocierania się ale czego się nie robi by i łaskę podniecać...
- lubisz to... lubisz gdy Cię Twój Pan sponiewiera
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Sykneła za tego klapsa i cóż. Dalej sobie tańczyła. Rozpiela koszule i sciagnela ja z siebie. Pod spodem miała ciemny biustonosz. Ale skoro się skupił na jej tyłku to zaraz rozpiela spódnice.. I ja podciagala do góry i w dół,odslaniaajac swoje pośladki w tych seksi majtkach. No i pończochy. Ahh. Gapila się na niego wyzywajaco.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Początkowo trudno mu było się przestawić no jednak teraz była dla niego kimś więcej. Jednak to jak wykonywała polecenia szybko sprawiło że się zapomniał i odgrywał rolę...
- zadowolisz swojego Pana dziś wieczorem... - powiedział i sobie wygodnie usiadł Ale najpierw zdjął swoją koszulkę i rozpial pasek od spodni A potem nawet ho wyjął że spodni
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Zawsze zadowala swojego pana.. - powiedziała i uśmiechnęła się..
Powolutku pozbyła się swojej spódnicy i kręciła tylkiem. A potem zbliżyła się do niego.. Jak siedział w fotelu to oparła się o podłokietniki i się pochyliła w jego stronę. Musnela językiem jego wargi. A potem odwróciła się tyłem do niego i tylkiem ocierala się o jego chuja.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Utwierdzala go w tym ze dobre dał jej zadanie... gdy już się opierała to ja wciągnął sobie tak tyłem na kolana i złapał za jej cycki i szepnal
- pończoch nie zdejmuj... - oby miała cały ekwipunek choć tak się stroi do sądu i prawników... podejrzane
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Ona zwykle się tak ubierala. Lubiła mieć seksi bieliznę na sobie. Dodawało jej to pewności siebie w każdej sytuacji.
Ocierala się tak tyleczkiem o niego..
-Mogę już nic nie ściągać. - powiedziała, bo w końcu bielizna jest seksowna.. Ale złapała dłońmi majteczki po obu stronach i zaczęła nimi tam jeździć w górę i w dół.
Jęknęła pod nosem i obróciła głowę w jego stronę.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- majtki są zbędne- stwierdził i gdy kolejny razem jechała nimi w górę to złapał ja tam dłonią
- nie... - no bo striptiz bardzo seksi Ale nie gdy zakłada coś czego miała się pozbyć
- jesteś zajebista... częściej musisz robić taki striptiz dla mnie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Az ja przeszedł dreszczyk jak ja tak złapał za dłoń i jęknęła pod nosem.
-Wiem.. - uśmiechnęła się do niego a potem już zsunela z tyłka te majtki. Była cholernie napalona na niego i mokra w sumie, więc rzuciła nimi w niego. Odsunela się na krok i dalej sobie tańczyła.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Schował sobie te majtki w kieszeń A potem. Wstał i zdjął swoje portki... nadal był w bokserkach Ale widać było, że nie był obojętny na jej ruchy... nie stał w pełni Ale to już ona zrobi co trzeba...
- koniec... chodź tu... - I wyjął fiuta z bokserek...
- nim się zajmij... - jak ho postawi to ja ostro przeleci i wtedy zapomni o Bożym świecie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Megan i Joela Goran”