ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pocalowal ja delikatnie i czule a potem sie z nia polozyl i trzymal ja w ramionach swoich
- mysle ze od tetaz warto bysmy byli z soba kompletnie szczerzy - popatrzyl na nia
- nie ucieklem nigdzie, wiec chyba mozesz w pelni mi zaufac - dodal i sie usmiechnal do niej
- czyli bylas juz tak zakochana, ze nikt inny siebnie liczyl - oj on nigdy tego nie czul do nikogo, wiec nie wiedzial jak to jest
- moeisz ze nie jestes dumna z tego co zrobilas, ale bylas mloda i wiele rzeczy wtedy robimy niezrozumiale - pogladzil jej policzek
- poza tym on tego chciał i to sie liczylo prawda??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniła jego pocałunek.. Spojrzała w jego oczy..
-Tak, będziemy..-powiedziała i uśmiechnęła się delikatnie.. -Nie mam więcej mrocznych sekretów..-dodała..
-Mam nadzieję, że nie uciekniesz..-dodała.
Pokiwała tylko głową i spojrzała w jego oczy.. Oj wtedy nikt dla niej się nie liczył, a teraz trzeba przyznać, że to się powoli zmieniało.. Nie żeby się chciała jakoś specjalnie do tego przyznać, ale .. No coraz bardziej jej zależało na nim i ufała mu bezgranicznie, więc..
Znów pokiwała głową i wtuliła się w jego klatę, chowając się w jego ramionach, oj przy nim od razu jej było lżej.
-Dziękuję, że jesteś..-mruknęła cicho..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Objal ja mocniej a potem pocalowal czule ja i spojrzal na nia
- czyli niemroczne jakies masz - pomachal brwiami i sie zasmial
- wiesz ze jesli mnie potrzebujesz to zawsze jestem - bo jednak byl i zawsze chyba chcial byc
Co fo uczuc to on nie byl nigdy zskochany sle pewnie w Megan moglbybfie zakochac.. no co super cialo, boska w lozku i jeszcze go kocha :p
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odwzajemniła jego pocałunek i uśmiechnęła się lekko do niego.
-Pewnie tak..-powiedziała i pogładziła jego policzek..-I to pewnie sporo..-powiedziała i lekko się zaśmiała, w końcu nie mówiła mu o wszystkim, więc można to interpretować jako sekrety.
-No wiem, wiem..-dodała i pocałowała jego usta namiętnie. -A teraz będę Cie potrzebować jeszcze bardziej..-powiedziała i przymknęła oczy, była zmęczona tym wszystkim a w jego ramionach było tak dobrze.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- niemniej jak sie nad tym zastanowisz yo wyjaeienia tego sekretu obawialas sie najbardziej?? - spytal i jednak kazdy pocalunek odwzajemnial i tulil ja do siebie caly czas
- masz mnie, ile tylko Ci potrzeba - zapewnil ja
- a teraz powiedz jak sprawa sie ma terminowo, bo moze dobie gdzies pojedziemy eypoczac na kilka dni??
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Tak..-pokiwała głową... Spojrzała na Joela.. Dziwiło ją w sumie to jak spokojnie na to zareagował, uśmiechnęła się do niego.
-Dziękuję..-powiedziała i pogładziła jego policzek.
-Rozprawa jest za niecałe dwa tygodnie..-powiedziała i spojrzała w jego oczy..-Wtedy będę miała być na miejscu..-dodała..
-Choć nie wiem, czy będę dobrym towarzystwem na jakikolwiek wyjazd...-mruknęła.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- jestem odpowiednim facetem do zwierzen - oj no nie byl typem wybuchowego faceta i jesli juz wybuchsl to walnal kolesia raz porzadnie i mu przechodzilo. Tutaj nie mial powodow by sie zloscic bo czytal w niej jak na dloni wrozka i eiedzial ze nie sciemnia
- no to wytrwamy do rozprawy a potem gdy bedzie juz wszystko z gloey... pojedziemy sobie odpoczac i tam bedziesz moja - pocalowal ja dlugo i czule
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego i cmokneła jego usta czule, potrzebowała teraz takiego spokojnego i czułego faceta. A on był idealny.
-Dobrze..-pokiwała głową i uśmiechnęła się lekko.
-Chyba, że mnie zamkną, wtedy będziesz mi musiał przesyłać paczki do więzienia..-powiedziała.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Gladzil ja lekko po plecach i muskal lekko czasem w usta a nawet w ramie
- nie pozwole by Cie zamkneli - szepnal a potem spojrzal jrj w oczy
- a jrsli tak sie stanie to sie z Toba ozenie bys mogla miec wizyty rodzinne... - pocalowal czule jej usta
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Uśmiechnęła się do niego. Słodko że tak mówił. Spojrzała na niego z rozczuleniem. No był dla niej taki kochany..
-Dziękuję. - zaśmiała się delikatnie.
-Miło z Twojej strony ale nie pozwolę Ci na to byś się że mną ożenił tylko dlatego że mam iść do więzienia. Nie zmarnuje Ci życia, Joel. - Powiedziała i cmoknęła jego usta..
-jesteś na prawdę cudowny.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Czemu mialby byc inny przeciez to jego ulubiona kumpela. Zreszta nie byl taki z przymusu, wiec jak dla niego byl normalny jak zawsze...
Pocalowal ja tam czule
- czemu uwazasz to za marnowanie zycia?? Mialbym super xone i sex tam gdzie nigdy ho nie tobilem - puscil jej oczko bo chcial troche rozluznic atmosfere i ja tozbawic
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Bo nie czujesz niczego do mnie, a jak mnie zamkną, to bez sensu zupełnie, by byś był moim mężem.. Co będzie jak poznasz dziewczynę swoich marzeń, w których się zakochasz?-zapytała, ojj za bardzo jednak miała wrażenie, że tak to by się skończyło..
Spojrzała na niego..
-Nie możesz tak żartować Joel..-powiedziała poważnie. Spojrzała w jego oczy..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- a co jesli powiem, ze czuje?? - spojrzal na nia
- nie jestem dupkiem i nie jestem kolesiem kryjacym swoje pociagi, ale nie wiem co to jest co jest miedzy nami... - popatrzyl na nia powaznie
- wiem ze tylko przy Tobie jestem w pelni doba, tylko z Toba bywam szczery i podoba mi sie to - wzruszyl ramionami
- poza tym nie pojdziesz siedziec wiec o czym my gadamy
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie spodziewała się tego, co do niej powiedział, więc wpatrywała się przez cały czas w jego oczy..
Uśmiechnęła się do niego minimalnie i pogładziła jego policzek.
-Ja też nie wiem, co jest między nami, ale wiem, że od czasów mojego męża nie czułam niczego, a teraz.. Czuję się przy Tobie bezpiecznie i.. Dobrze mi z Tobą...-powiedziała, po czym pocałowała czule jego usta.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- tak powinnas sie czuc Kochana - szepnal a potem sie usmiechnal
- w sumie liczylem na to, ze az tak normalny dla Ciebie nie jestem - puscil jej oczko
- zreszta lubie nasz uklad choc wcale bym sie nie obrazil jakbysmy zaczeli rozmyslac nad tym vo to jest to COS miedzy nami - no a potem ja sobie pocalowal i sie polozyl wygodnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Megan i Joela Goran”