ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

W sumie ona się dziwnie też czuła w tej roli ale chciała spróbować jak to będzie. Wzięła z szafki obroże z łańcuszkiem i zapieła mu na szyi. Wpila się w jego usta na chwilę a potem podciągnęła go do góry by wstał i zaprowadziła go na łóżko.
-Siadaj.. Przy zagłówku..-powiedziala. Wzięła kajdanki i go przykuła z rozłożonymi rękoma na boki xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Odwzajemnił pocałunek i nawet się zaśmiał jak został jej pieskiem
- zwierzątko... może Ci kupić takie w prezencie - powiedział A potem już był na łóżku przypiety... chyba dostanie za to że gada
- oj nie będzie dotykania... lubisz gdy Cię pieszcze... sama się tego pozbywasz
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Po co mi drugie? - zapytała o to zwierzątko. W końcu grzecznie się jej posłuchał.
Spojrzała na niego z góry. Powinna być ubrana w jakiś obcisły lateks..
-Cichutkooo.. - powiedziała do niego i wyszła z pokoju, zostawiając go takiego przypiętego..
Przyszła Za jakieś 20 minut, ładnie ubrana:
https://m.fr.dhgate.com/product/faux-le ... tml#pd-018
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- żadne drugie... Tylko jedno możesz mieć- no co jednorazowa zamiana ról
- ejjj dokąd- powiedział jak wyszła... No kurde czuł się ogólnie niezręcznie A teraz to już całkiem... sprawdzał te kajdanki ale wiedział że ich nie rozepnie.... No i wróciła
- o kurwa - wypalił i ja zmierzył wzrokiem
- ostra suka z Ciebie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Strzeliła z tego bacika i spojrzała na niego.
-Co to za słowa? - zapytała i podeszła do łóżka.. Przejechała batem po całej długości jego nogi a potem po jego chuju. Na jej widok w tym wdzianku zareagował. xD
Weszła więc sobie na łóżko i okrakiem nad nim. Najpierw jeździła językiem po jego klacie i brzuchu, a potem zjechała na jego fiuta i zaczęła mu obciągać. Powolutku, spokojnie, sprawdzała jego reakcję.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oczywistym było że teraz reagował A tym bardziej jak zaczęła mu obciagac
- och taaak Pani - westchnął zachowując rolę...
- zerknij mnie Pani - oj podniecała to w tym stroju jak nikt inny
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Postawiła go więc do pionu i jak się już prężył to przejechała językiem po jego klacie do góry.. Zatrzymała się na jego wargach. Polizała je a potem całkiem się podniosła i 'siadła' mu na twarzy żeby teraz on się zajął.
-Pokaż co potrafisz. - Powiedziała. W tym wdzianku miała dziurkę na cipke xD
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oj nie takiego obrotu spraw chciał ale no co z brał co dała... wpil się w jej cipke i ssał ja, lizal i wwiercal język... trochę się uniósł by się zbliżyć bo nie miał.rak by ja sobie przytrzymać w odpowiedniej pozycji i moc trochę uciekać ja do siebie....
- mokrutka jesteś... lubię to - powiedział i monetę strzelał najlepiej jak umial w takiej pozycji
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Napalił ją szybko więc na siebie, więc w końcu się od niego oderwała, uśmiechnęła się, patrząc na niego z góry.. Pocałowała jego usta z językiem i dosiadła go. Zaczęła się na nim poruszać dość intensywnie i odchylała się do tyłu, opierając o jego uda..

Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Przymknal aż oczy z tej przyjemność i też dlatego bo bosko przeżyła przed nim ciało A on miał ręce związane przecież...
- jesteś najlepsza amazonka swiata - stwierdził jedynie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Wiem. - zaśmiała się i co jak co ale ujeżdżała go aż nie doszła. Zacisnęła się na nim mocno i wtedy dopiero rozwiązała jego dłonie, chciała żeby sobie dokończył jak chciał i w jakim tempie chciał. Szykowała się na ostry finisz.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

I zdecydowanie taki finisz dostała... zebrał się w sobie i tylko ja ostro zeznał ślę i wziął ją od tylu porządnie ja pieprzyć aż doszedł w niej... dostała klapsy mocne i zachrypial jej do ucha
- pierwszy i ostatni raz tak rządziłaś - oj no nie czuł się za dobrze bez kontroli ale niech kocha to za to że próbował
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Była gotowa więc doszła jeszcze ze dwa razy jak ja tak ostro wyobracał..
-Oj kochanie..fajnie było spróbować.. Jednak.. To też chyba mnie nie kręci.. Wolę jak ty mnie wiążesz.. - powiedziała i pocałowała jego usta zaborczo i wlazła na niego jeszcze sobie i już leżała na nim tak naga.
-Kocham cię.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- kolejny punkt dzięki któremu do siebie pasujemy... oboje znamy swoją rolę w tym pokoju - uśmiechnął się szeroko do niej A gdy się tak położyła to ja objął i kilka minut leżeli w tej pozycji
- też Cię kocham... I wiem że rozwodu nie będzie... przyzwyczaja się do tego - dodał A potem się z nią przekręcił i będąc nad nią zaczął ja zabójczo całować
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zaśmiała się i pokiwała głową.
-To prawda.. Gdybym nie potrafiła być twoja uległa dziwka to pewnie nawet byś n a mnie nie spojrzał.. - powiedziała przytrzymując w dłonie jego twarz i przygryzła jego warge..
-A tak to jest idealnie.. - zaśmiała się i potem się już całkiem konkretnie z nim całowała. ZABÓJCZO XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Megan i Joela Goran”