ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Więc podeszła do niego tanecznym krokiem, bujajac się w rytm muzyki..
Pochylila się nad nim i pocałowała go zwborczo a potem językiem zjechała po jego klacie i brzuchu aż do fiuta, którego wyciągnęła z bokserek.. Od razu wsunela go do ust.
-yhmm.. - mruknęła sobie.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

No i sprawnie jej to poszło bo gdy stanął na baczność odsunal ja od siebie i spojrzał na nią
- kładź się... na brzuchu - gdy tak robiła on zdjął bokserki z siebie i tylko pasek z sobą wziął... wszedł na łóżko i od razu siadł okrakiem nad jej udami... sięgnął po jej dłonie i przywiozła je razem paskiem do łóżka... przełożył pasek przez szlufke i trzymał pasek tak by wiązanie było mocne... przydał fiutem do jej tyłka i trochę popierał się o jej rowek na tyłku...
- wypnij go- warknal seksi chrypą i gdy się tam wypiera wziął ja ostro Ale nie w tyłek...
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wypieła tyłeczek mocno do góry i czekała z niecierpliwością aż ją weźmie.. A gdy to zrobił to zawyła głucho i przygryzła swoje ramię. Był ostry, a wręcz brutalny. Jednak ona teraz tego potrzebowała. Jeczała głośno, jej sutki ocieraly się o pościel przy każdym jego ruchu, więc sterczaly boleśnie. Szybko sprawił, że doszła trzesac się cała.. A potem i on doszedł spuszczajac się na jej seksowny tyłek..
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Oj będzie potrzeba wyprać pościel bo po tym wytrysku ja przewalil na plecy więc sperma się wytrzeć w pościel
Przysunal się bliżej niej i puścił jej ręce...
- scisnij je - no i posunął ja w cycki A potem wsunął w jej usta by go wyczyscila
- uwielbiam Twoje głębokie gardło... - wycharczal... oj był zdecydowanie zafascynowany i zakochany w tej kobiecie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zrobiła jak chciał. Najpierw w scisniete cycki, potem w usta. Wylizała go grzecznie całego i jeszcze głęboko go wsunęła na chwilę w gardło odchylajac głowę do tyłu więc faktycznie wszedł cały..
Odchrzaknela i uśmiechnęła się do niego, jak już wyszedł z niej całkiem.
-A ja lubię twojego sztywnego chuja.. - powiedziała i przejechała ustami jeszcze po całej jego długości. Dłońmi masowala jego tyłek skoro siedział tak na niej.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- przyznaj że uwielbiasz go w sobie i to w każdej dziurze- powiedział i się pewnie ostro trochę bawili... było i kreowanie i różne pozycje A przede wszystkim był w niej wszędzie...

Sorki w worku jestem i mało czasu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Uwielbiam..-uśmiechnęła się do niego, a potem faktycznie jeszcze długo się bawili, więc w końcu byli zmęczeni, bo ileż można..
-Idziemy spać..-powiedziała do niego, bo już nie miała siły.. Wpiła się w jego usta zaborczo, a potem wyszli z pokoju, szybki prysznic i poszli do sypialni spać.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Obiad na gazie a on ja zaciągnął do pokoiku xD wyłączyła tylko kuchenkę po drodze żeby się nie zjarało tam nic i przyszli tutaj. Uśmiechnęła się do niego.
-Co dzisiaj w menu? - zapytała i puściła mu oczko.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- dziś jest wyjątkowy dzień - objął ja i spojrzał jej w oczy
- ty wyjątkowo rzadzisz- popatrzył jej w oczy
- Ale wara od mojego tyłka- dodał bo po niej mógł spodziewać się wszystkiego
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Hmmm. Co to za przyjemność rządzić jak nie mogę mieć tego co chce? - zapytała i przygryzła jego szyjkę. A potem zrzuciła z siebie ten fartuszek i spojrzała na niego.
-panie Goran. - powiedziała i pozbyła się jego ciuchów. Został nagi.
-Na kolana kochanie.. - dodała i poszła wybrać sobie jakiś pejczyk!
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- kontrolowana władza- powiedział A potem starał się wejść w te nowa dla siebie rolę... kleknal i patrzył co ona wykombinuje dla niego...
Co jak co był jednak ciekaw tej nowej zabawy i wymiany
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Wziela sobie pejczyk z tej gablotki, założyła sobie szpile na nogi i podeszła z powrotem do niego. Uśmiechnęła się na jego widok, jak tak kleczal. Też się jeszcze nie odnalazła w tej roli ale będzie się starać.. Przejechała pejczykiem po jego ramieniu, plecach.. Zaraz zjechała nim na tyłek i jeb! Mocno z niego strzeliła. Spojrzała na niego z góry, była ciekawa jego reakcji.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pierwsze uderzenie odczuł boleśnie... On nigdy nie lal jej mocno chyba że dlonia i to też nie z całej siły...
Cicho tam syknął z bólu ale wszedł w te grę i łatwo nie podda sie
- super... - westchnął i oby tego nie pozalowal
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przecież nie z całej siły go uderzała. Co z niego za pipka!
-Serio? - zapytała i uniosła brew. Nie wiedziała czy się wczuł w rolę czy serio mu się podobało. Spojrzała na jego chuja. Zero reakcji. Ale cóż. Przejechała pejczykiem po drugim pośladku i drugi zdzielila.
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

E tam piłka jego nigdy nie bito :p
- oj tak o Pani - chyba tonie jego rola ale no nie wymieknie przecież...
Taka gra wstępna działa inaczej na facetów... ból niekoniecznie podnieca... musi na niego podzielić kobieco by stanął
ODPOWIEDZ

Wróć do „Willa Megan i Joela Goran”