Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Obrazek
Kto:
-Clive, Michelle, Justine, Charlie, Alice, Theo, Thomas, Opie, Ruby, Leila, Kat, Ian (wszyscy członkowie klubu, wszyscy pracownicy klubu + rodziny - łącznie jakieś 60 osób xDD)

Wystrój wnętrza:
-wielka ubrana choinka w rogu sali, pod nią prezenty, każdy przynosi dla siebie i swoich dzieci
-przez środek sali stoi wielki stół w literę U - małe wesele xDD, zastawiony wigilijnymi potrawami.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to ne wiem... pewnie członkowie klubu w większosci juz byli.Przed 17 rzyjachali Charlie z Justine i weszli do klubu.Przywtali sie ze wszysktimi choc Charlie juz widzial miny i spojrzenia tych klesi na siebie..i na J.Ale coz..za wiele to nie mal z kim gadac wiec pewne poki sie wszyscy ne zeszli to se tam gdzies klanał z boku i nie wiem..cs se pil
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Jak przyjechaliśmy do klubu, to poszłam jeszcze pomóc dziewczynom w ogarnięciu jakiegoś jedzenia, czy tam innych kwestii, no i po jakiś 15 minutach przyszłam do Charliego..
-No hej kochanie..-powiedziałam i pocałowałam jego usta zachłannie.. Tak by się przestali gapić, a potem władowałam się do niego na kolana.. Objęłam go za szyjkę..
-Jak się bawisz?-zapytałam i spojrzałam na niego uważnie, bo minę miał nie za ciekawą..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..rewelka..normlanie..tance hulańce... - zasmial sie glupio jak zapytala jak sie bawi.
-Ja widac..nie ebde ukrywał że ja tu przyjaciół nie posiadam..no ale..zjemy i bedzimy miec z glowy.Bo wiem ze ty u musisz byc - powiedzial i ja cmoknal
-A bdzie tu kos ejszcze , że tak powiem..nie stąd?czy tlyko ja? -zapytal


No pewnie zorbili te zakupy, zawiźli do domu a potem pzyjchali n ta 1 do klubu.
Alice sie ze wszysktimi przywitała a potem widzac Justine z Charlim poszla do nich.
-No hej, ehj..a kogo ja tu widze... - uniosła brew.
No i cmok, cmok z J, wiaodmo na owietanie.Theo zakladam z ebyl tam z nia heh.
-Wiec czy ja dobrze widze, że wy znow razem?jak on cie znow przekabaił co J? - wyszczerzyla sie
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-Już będę tu siedzieć z tobą, byś się nie czuł samotnie..-powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego szeroko, cmoknęłam jego usta..
-Nie przejmuj się nimi..
-Pewnie zaraz wpadnie Alice z Theo..-powiedziałam i pomachałam brwiami. A zaraz za plecami pojawiła się Alice..
-Nooo hej..-powiedziałam i cmok, cmok z ALice, potem cmok z Theosiem, a co! Święta!
-A tak jakoś wyszło..-zaśmiałam się i spojrzałam na Charliego..-Wygrał zakład.. -puściłam oczko przyjaciółce..


Przyszedłem z Alice, oczywiście po drodze się przywitałem z chłopakami z klubu, z każdym grabę, bo skoro mnie już akceptowali, to na Wigilii to już pewnie imprezka, więc. xD
No i podszedłem do J i Ch.
-Hej Wam..-powiedziałem, cmoknąłem J. i podałem dłoń Charliemu, w końcu wypadało..
-Zakład? No nieźle..-powiedziałem tylko i rozejrzałem się dookoła..
-O której wyżerka?-zapytałem J. bo w sumie ona gospodyni tutaj, póki się Clive nie zjawi xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-aha..no to ktos normlany choc..oni to pewnie wgl znaja jz cale szczegoly wiec..nie wiem czy mne tu nie zlinczują..a przynajmniej Alice - zasmila si elekko a potem oni wrośli jak spod ziemi xD
-No czsc.. - przywitał sie z alice i podal reke Theo.
-No tak..zakladad...pfff..po prostu ona wie, że ja jestem tejn jej jedyny - zasmia sie Charlie.

-Aha..no coz..to potem sobie pogadamy o tym zakladzie moja droga - pokrecila glowa na nia no ale ne jakos złosliwe to bylo.
-Cos ok 18 mysle ze zaczniemy co?jeszcze tlyku kilku osob brakuje z tego co widze.. - powiedziała Alice rozgladajac sie.
-Ale poki co?Moze jakes przekaski podkradne...orzeszki i cos do picia - zasmiala sie i zmyla na chwile do baru i wcila po 5 minutach z "wyzerka" xD
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

-No Alice nie jest Twoją największą fanką, muszę przyznać..-powiedziałam i zaśmiałam się, spojrzałam na przyjaciół..
-No okazało się, że jeżdżę wolniej na motorze niż on..-wzruszyłam ramionami i przewróciłam oczami na słowa Charliego..
-Po prostu dobrze nam razem w łóżku.. Nie myl pojęć..-powiedziałam do niego i poczochrałam jego włosy. xD

-Serio, J? Tego bym się po Tobie nie spodziewał..-puściłem jej oczko, cóż.. wyglądało to trochę podejrzanie, jakby celowo przegrała wyścig, ale co ja tam wiedziałem xD
-No nie ma, nie ma..-powiedziałem też się rozglądając..
-O, dzięki, kochanie..-powiedziałem, bo przyniosła pewnie wszystkim po piwku, czy coś.
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Około 17 wszyscy się zaczęli zbierać w sali, więc ja też wyszłam z pokoju, ubrana w skórzaną sukienkę. Rozejrzałam się po sali, sporo osób już było, więc tylko przywitałam się ze wszystkimi, co tam gdzieś stali.


Przed 18 przyjechaliśmy z Michelle i Ablem do klubu. Oczywiście młody od razu poleciał do cioci Justine, a my zrobiliśmy rundkę, witając się ze wszystkimi..


Przyjechałam do klubu jakoś przed 18.. Niby James się zawiruszył gdzieś w czasoprzestzreni, ale wszyscy jeszcze mnie traktowali jako członka klubu, w szczególności, ze byłam ich prawnikiem.. Weszłam do sali i przywitałam się z chłopakami, wzrokiem odnalazłam J. i A. i podeszłam do tej małej grupki..
-Hej wszystkim..-powiedziałam i wyściskałam dziewczyny..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No to Ian z Katherine oczywiscie tez przyli o 17 na wWigilie.Przywitali sie ze wszyskrimi i poki sie niezaczelo cos tam se popijali z kims gadajac-No cż..życie..jakos dam rade - zasmial sie.
-Dzieki Alice - wzial piwko i no orzeszki.Pewnie sie tam przesuneli z J by se reszta siadła.
-Ej..ja tam swoje wiem...ale jak wolisz sobie to tak tłumaczyc..droga wolna - pocałowął ją.Coz..sex to nie trzeba byc w zwiazku hehe
-A co tma u was? - zapytał Charlie.
-A swoja droga Alice..zasłuze sobie na to bys mne polubila..spokojnie - puscil jej oczko.-hej Erica - przywital choc on ja tam w sumie bardzo malo znal.


-Nie ma za co.. - powiedziala jak zrozdała piwka itp.
-Wiesz Kocanie..oni sa dziwni..ale niech se kazdy tłumaczy to na swoj sposob..bedzie zabawniej - zasmiala sie.
-Spoko Charlie..to sie ejszcze okaze czy zasłuzysz... - powiedziała a potem przyszła Erica.
-No hej ochana..kurcze wieki cie nie widzialam - cmok, cmok ofc.o i aby sie zmiesciala to tez wskoczyla Theosiowi na kolanka


a wgl to alice pewnie ubrana byla tak
http://nafdress.com/assests/images/wome ... odycon.jpg .. w konc zima to nei szalala z rozneglizowaniem hehe
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Cmoknęłam jeszcze Charliego, a potem się zrobiło jakieś nagłe zamieszanie, bo po pierwsze wpadł Abel i mi się rzucił na szyję od razu..
-No hej przystojniaku..-powiedziałam do niego i cmoknęłam jego policzek..
-Gdzie twój tata?-zapytałam, bo już tyle ludzi się tłoczyło, że nawet nie widziałam Clive'a xD A potem jeszcze wpadła Erica..
-No hej piękna..-powiedziałam do niej i też cmok, cmok.. -Co u Ciebie?-zapytałam od razu, bo wiadomo, że po Jamesie ani widu ani słychu. xD


Napiłem się piwka, no i jak Alice weszła mi na kolana, to ja objąłem lekko i wyjrzałem zza niej, by wszystkich widzieć..
-Się narobiło nagle..-powiedziałem, jak wpadł Abel, a potem przyszła Erica..
-Hej..-przywitałem się z nią miło.
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Ja was też całe wieki nie widziałam..-powiedziałam z lekkim uśmiechem,
choć nie czułam się komfortowo za bardzo w tym miejscu..
-W sumie wszystko ok..-powiedziałam.. -Pracuję nadal z bratem w naszej firmie, ogarniam członków klubu, jak któregoś trzeba obronić przed sądem.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-O kurde... - az sie musial odsunac lekko w tyl jak tak abel zaatkakowal Justine xD Zamsil sie.
-Czesc Abel..pamietasz jeszcze wujka? - wyszczerzyl sie do młodego.Bo pewne keidys sie tma poznali skro z J byli razme kilak razy haha-Wgl..kurde..w sumie to soro luzi..w sensie..no tkaich normlanych a nie czlonków klubu - powiedzialw widzac coraz wieksze tłumy



-Nooo w koncu ma byc jakies z 60 osob plus minus - powiedziala Alice i tez sie rpzywitała z Ablem bo no mlodego to kazdy znał xD
-Noo ale nadrobimy..trzeba laski zorbic babski wypad jakis czy spotkanko i wiecie..obgadac wzyskto jak anlezy - powiedziala Alice do J i E
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Abel pokiwał tylko głową, na pytanie czy pamięta wujka..
-Ale Cię nie lubię..-wypalił do niego i potem zwiał i przytulił się do Alice xD
Parsknęłam śmiechem, widząc minę Charliego..
-Będzie dużo osób, bo każdy z osobą towarzyszącą, czy rodziną..-powiedziałam i uśmiechnęłam się..-A w końcu nas normalnych jest całkiem sporo.. -puściłam mu oczko.
-Jasne, że się spotkamy..-powiedziałam i pokiwałam głową.-Najlepiej jeszcze przed sylwestrem.

-Tylko żeby się to wasze spotkanie nie skończyło jak zwykle..-powiedziałem i zaśmiałem się... -A jak się już ma tak skończyć, to zapraszamy do nas..-powiedziałem i puściłem oczko Alice, w końcu pewnie mi opowiadała, jak to czasem z Ericą sypiały razem xD
Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

-Jasne, ja się chętnie z wami spotkam..-powiedziałam i pokiwałam głową..
Spojrzałam z rozbawieniem na Theo..
-Oooho.. Widzę, że ktoś tu ma chrapkę na więcej kąsków..-powiedziałam i zaśmiałam się..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no świetnie. ..nawet dzieciak przeciwko mnie-wwstchnal.coraz mniej mi sie tu podobalo.a jeszcze w koncu Clive nie dolaczyl do nich i nie powiedzial swojego itp.napil sie kilka lykow piwka.
-hmm..o czyms nie wiem Theo? - spojrzal na laski i na T. P Justine i Alice to pewnie wiedzial no ale Erics itp heh



-no hej Maly..co tam i ciebie?gdzie mas tate co?-wysciskala Abla.
-no i super. ... moge zawsze wygodnic..albo nie..mam jeszcze swoje mieszkanie nie wynajęte wiec w sam raz na girls party-poqiedzialaa a potem szturchnela theo.
-chcialbys.. ale mlzesz sobie pomarzyc-oj co..obca laska ok ale z jej przyjaciolkami nope xd
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”