Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ok.wedle zyczenia - powiedział Cam i owszme..on tma siebie umysł szybko ale majac taka naga sliczna dziewcyzne kolo siebie..eh..po chwili juz zacał ja sobie macac i bladizl po jej ciałku.Muskał ustmai jej szyjke stojac za nia..rekami piescil jej piersi
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Nie obyło się też bez szybkiego numerku który był niesamowity. Chemia jaka była między nimi tylko nakręcała Kate z każdym ich zbliżeniem. Kiedy się już umyli wyszykowali. Zapakowali wszystko do auta i pojechali na stok
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-rozochociłeś mnie tym porannym szybkim numerkiem -powiedziałam wesoło , do tego od dawna z nikim nie sypiałam więc zdecydowanie nabrałam ochotę.
-możemy zamówić coś do jedzenia i spędzić resztę dnia i nocy w łóżku -powiedziałam kiedy weszliśmy do domku
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Yhm..no rozumiem..wiec w zasadzie wies.z.mnie to cieszy.. - powiedzial i pocałował ja
-O no prosze..szalejesz moja droga - zasmial sie i rozierał juz z kurtki i butów irtp.
-Okey..to co?Wielka pizza, winko?Czy co chcesz?jak cos inneto to wies.z.zamawiaj..ja zjem w sumie wszyskto - pwiedzial.
-I ide napalic w kominku skoro juz nigdzie nie ebdzimey wychodzic
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniałam jego pocałunki i sama też go całowałam.
- wiesz ja zajmę się jedzeniem a Ty rozpal w kominku tak będzie szybciej- wzięłam komórkę do ręki i zamówiłam dwie duże pizzę i winko. Usiadłam na kanapie i czekałam na Camerona
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Okey - no podobala mu sie taka perspektywa spedzenia czasu z kate.
szybko wiec rozpalil w kominku a potem tlyko dolozyl wiecej drewna i juz po chwili sobie siad kolo niej.Wciagnał ja na kolana swoja i pocałował jej usta
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Odwzajemniłam jego pocałunki i sama zaczęłam go całować. Pozbywalam się jego ubrań.
-jedzenie będzie za 30 minut- powiedziałam i wróciłam do pocałunków
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-A juz mialem o to pytac - zasmial sie i pomogl jej z ciuchami..zarówno swoimi jak i jej.
-Mysle, ze zdazymy - dodał i przygryzł jej szyjke a potem jak juz pozbył sie górenj czesci ciuchów dobrał sie do jej piersi, sciskajac je..cąłujac..ssajac jej sutki
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-myślę , że tak -powiedziałam i dobrałam się do jego spodni. Zaczęłam pieścić jego członka. Byłam coraz bardziej nakręcona. Poddałam się jego pieszczotą rękom masowałam jego kutasa. Czułam jak robi się coraz większy
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-Ach..napalona kocica..podoba mi sie tio - powiedzial bo poki co to owszem..sex fajny ale to on przejmowal inicjatywe a teraz bylo na odwrót wiec super mile zaskoczenia.
-Obciagnij mi... - poprosil.A co! Najzyej odmowi hehe
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-trzeba korzystać -powiedziałam i zaśmiałam się. A po chwili byłam już na kolanach i dobierałam się ustami do jego kutasa. Zaczęłam mu obciągać najlepiej jak potrafiłam
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-To fakt - pokiwal glowa a potem westchnał głosno jak sie dobrała do jego chuja.Nie był pewien czy zechce.
-Och tak kate - wplótł palce w jej wlosy i zerkal z gory na nia jak mu bosko obciaga.Jego chuja w trymiga urósł do pelnych rozmiarów
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Czułam jak jego kutas rośnie w moich ustach. Byłam też już ostro napalona , ssakami i podgryzał AM jego sztywna pałę. Z moich ust ciekła ślina ale nie przejmowałam się tym chciałam dać mu jak najwięcej przyjemności. Zaczęłam pieścić swoją łechtaczkę.
Awatar użytkownika
26 lat
166 cm
Ami's Pub
barmanka/właścicielka
singielka
brak
San francosco

Post

-O jasna cholera..och takk.. - oj cholernie go napalila.Nie spodziewal sie po niej chyba ze jest w tmy taka dobra..
-Ja pieprze..och..wsjkakuj kate..już....teraz.. - przyciafgnla ja po chwili.Kiedy sie na niego nabila mocno wpil sie w jej usta
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Po chwili wskoczyłam na niego nabijając się na jego sztywnego kutasa. Zaczęłam go ujeżdżać byłam strasznie napalona i spragniona więc nie wiele mi brakowało żeby szczytować
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aspen”