Awatar użytkownika
23 lat
164 cm
Własne studio
Fotografka
w związku
JAKE EVANS
Tree Hill

Post

Sophia też przyjechała punktualnie, więc zaraz po nim pojawiła się przy wejściu..
-Dobry wieczór.. - powiedziała do niego miło i cmoknęła jego policzek.
Nie mogła się za bardzo odstawić.. żeby nie było podejrzeń.. Ale też.. nie omieszkała podkreślić sobie tego czy owego.. Wygląd
Awatar użytkownika
42 lat
184 cm
Gosling Construction
architekt/właściciel
singiel
brak
Toronto/Houston/Fhiladelphia/San Diego/New York

Post

-No dobry wieczór..idziemy?ZAprazam - przepuscil ja przed siebie.o jak co nie omieszkal zlustrowac jej dekoltu a potem jej sexy tyleczka.Poszli an gore do restuaracji
Awatar użytkownika
22 lat
189 cm
...
rich boy
singiel
...
Canberra/Austraila

Post

Przyjechali więc do klubu Escape w czwórkę i pewnie od razu pojechali winda do knajpy na górze, żeby zjeść sobie kolację przed imprezka..
Awatar użytkownika
24 lat
170 cm
dom
studentka/grafik komputerowy
w związku
Emmet Crawford
Los Angeles

Post

Siedli przys toliku i wybrlai sobe jakies pozycje z menu. drineczki.
-ZA dzisiejsza imprezke - powiedzialaz usmiechem Olivia wznoszac toast
Awatar użytkownika
27 lat
188 cm
brak
student prawa
w związku
Sophia Vergara
Tree Hill/Madryt

Post

-Za impreze - zgodzil sie Jake i sie napil.
-No to ejszcze by brkaowlao do kompletu Bena z jakas miloscia jego zycia - zasmial sie.-Ale gdies wsiakł..nawet nie wiem co i jak... - dodal :P
Awatar użytkownika
23 lat
178 cm
Więzienie
strażnik więzienny
singiel
Tree Hill

Post

Kiedy się wyszykował przyszedł spacerkiem pod escape i czekał na koleżankę. Dawno nigdzie nie wychodził do klubów bo powoli ogarniał się w miasteczku. Poza tym miał sporo pracy i po pracy w więzieniu szedł od razu na dyżur do szpitala.
mów mi:
Nick
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Magnolia też ubrała się ładnie w jakaś kiecke i przyszła na spotkanie z kumplem..
-No dzień dobry.. wieczór...- zaśmiała się. Cmoknęła Nicka w policzek.
-Idziemy? - zapytała I weszli do środka.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Pieścili się w limuzynie , a kiedy on już był gotowy posadził Sarę na sobie.
-uwielbiam kiedy chodzisz bez bielizny -powiedział napalony na nią i po chwili nabił ją na swojego kutasa. Głośno westchnął , była taka mokra i gorąca.
-och tak Kochanie zerżnij mnie -powiedział włączył muzykę i poddał się chwili. Kierowy kazał czekać i nie przeszkadzać.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

A ona nakręciła się ta sytuacja, co jak co.. nigdy się jeszcze nie pieprzyli w limuzynie.. poruszała się więc na nim dość szybko ale i mocno, wsuwając go w siebie i sprawiając obojgu spora przyjemność. Całowała jego boskie usta i galopowała na nim.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Było idealnie , jej seksowne ciało nieziemsko go kręciło. Jej ruchy doprowadzały go do obłędu. Poddał się chwili , po czym przewalił ją na siedzenie i zaczął raz po raz zagłębiać się w jej mokrej cipce , głośno dyszał. W dupie miał czy ktoś ich usłyszy.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

Jęknęła jak wylądowała na siedzeniu, ale szybko obrali znowu konkretne tempo i już ostro się tam zabawiali..
-Ooo tak mężu.. bierz mnie...- jęczała głośno, była bardzo nakręcona.
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

Pozbył się jej kiecki i dobrał się do jej boski piersi. Nie zwalniał tempa ich stosunku brał ją do końca obijając się jajkami o jej seksowny tyłeczek. Było mu cholernie dobrze , a sex w limuzynie był mega nakręcający i podniecający.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

-Ahhh Colton! - Jęknęła, nie spodziewała się ze ja rozbierze do naga xD
Poruszała bioderkami w jego rytmie czując jak już jest jej dobrze..
-Ahhh, jeszcze mocniej skarbie...
Awatar użytkownika
29 lat
180 cm
ColtGrey Records
Biznesmen
żonaty
Sarah Grey
NY

Post

-Kocham Twoje ciało -powiedział napalony na swoją żonkę ściskał rękoma jej boskie piersi. Zanurzał się w jej mokrej boskiej cipce. Było idealnie , do tego mega intensywnie. Poddał się głośno dyszał. Raz po raz w nią wchodził, czuł jak coraz mocniej pulsuje.
-uwielbiam Cię posuwać w limuzynie -powiedział i polizał jej szyję.
Awatar użytkownika
27 lat
160 cm
Właścicielka STU
projektantka/prezeska
mężatka
Colton Grey
Liverpoolu/Wielka Brytania

Post

-Ahhh Colton.. - Jęknęła, dawno już tak mocno i ostro się nie pieprzyli. Nie miała nic przeciwko, widziała w jego oczach jak jej pragnie..
-Ooo tak mężu. Rznij mnie mocno...- zawyła i pocałowała go, czuła że już jest blisko, ale wcale nie chciała jeszcze tego kończyć..
ODPOWIEDZ

Wróć do „KLUB ESCAPE”