Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ian to samo..zrobil przeglad jednego z aut.podzwonil do wlascicieli gotwych aut ze sa do odbioru a gdy je odebrali pojechal do domu
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Cill kilka dni po spotkaniu w Tricu postanowiła przyjechać do Iana do warsztatu w końcu! Kupiła wiec po drodze z pracy jakieś dobre jedzonko na wynos i zaparkowała tam gdzieś na parkingu i weszła tutaj z pakunkiem.
-Dzien dobry.. - powiedziała miło i rozejrzała się po warsztacie, bo nigdzie go nie widziała. W końcu jednak natknęła się na wystające spod maski nogi xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No slyszał ze ktos przyjechal ale musial skonczyć.
-Oo Cilia? - wynirzyl glowe zza maski.
-hej.. - usmiechnal sie.
-Daj mi 10 min..musze to t skrecic.. - dodal.
-Ale..no w sumie..mozesz mowic co cie sprowadza? - zapytal milo
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Pewnie. Masz nawet 15.. - powiedziała miło i uśmiechnęła się.
-Przywiozłam moja pannę na przegląd.. Siebie żeby poprawić ci humor i obiad.. Żebyś nie był głodny.. - powiedziała i wskoczyła na jakiś blat czystszy i założyła nogę na nogę.
-Co tam naprawiasz? - zapytała z uśmiechem i się rozglądała tutaj po warsztacie.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-oj no to normalnie Full wypas opcja..O wszystkim pomyślałaś-usmiech al się.
-wymieniłem olej itp.wiec noo..A twoje auto to dziś już mam robić i czekasz czy jak?-zapytał i tam podokrecsl jeszcze wszystko.. pospraszam I zamknął klapę.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Moja auto mogę Ci zostawić.. A ty mnie odwieziesz do domu.. - powiedziała z uśmiechem.
-I zawsze o wszystkim myślę.. - powiedziała miło do niego. Spojrzała na niego.
-Mam nadzieję że jesteś głodny.. I ze juz kończysz na dziś? - zapytała i sie trochę na niego zagapiła bo jednak za dobrze wyglądał taki brudny w smarze i aż przygryzła wargę leciutko..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Okey..nie ma sprawy - pokiwal glowa
-No skoro tobie sie nie spieszy z twim autem to tak..na dzis moz ebyc koniec - powiedzial.
-Tylko wjade twoim cudem do warsztatu - dodal.
-Daj kluczyki - podszedl do niej a jak mu dala yto wisadl w ato i tu sobie wjechal..przendil tym juz zorbionym wyjezdzajac.
-Ok..daj mi 5 min..dobra..10 bym sie umyl i przebral i mozmey zjesc itp - powiedzial i podszedl do niej.
-No i Czesc ci - cmoknal ja w policzek a potem sie zmyl[
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-U mnie to wiesz, tylko przegląd, więc nie ma pośpiechu..-powiedziała z uśmiechem. Dała mu kluczyki, no i potem została chwilę sama, a jak wrócił to uśmiechnęła się do niego ślicznie.
-To co? Jemy? Bo ja po pracy jestem też, więc mi już głód doskwiera..-powiedziała i puściła mu oczko.
-Jak pierwsze spotkanie z moją ślicznotką?
Obrazek
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj moglas zaczac bez emnie - powiedzial milo.
-Oj no fajna fura..zdecydowanie tma poza przegledem jeszcze sobie poszperam i popatrze co i jak - zasmial sie.
-Dobra..codź do biuta zjesc..tu syf - i pomogl jej zeskoczyc z szafki czy tam stolu i wzieli ejdzenie i przeszli[/
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

W piątek Ian przyjechal z samego rana do warsztatu.Musial dokonczyc pilne jedno ato robic a kiedy to zorbil, powiedzial chlopakom co i jak itp jak przyjedzie wlasciciel a potem zajal sie rpzegladem swojego auta i no wiaodmo..musial gje sobie przygotowac do wyscigu itp.
Kiedy skonczyl pojechal po Margot
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Przyjechal do pracy.Po drodze cos tm aprzekasil, wypil kawke a potem od razu sie wzial do roboty przebierajac uprzednio w ciuchy robocze.Kiedy odrobil sie w warsztacie ze swoja robota poszedl do biura poogarniac inne sprawy i juz czekac na swoja narzeczoną
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

Przyszedł do pracy, od razu się przebrał i zabrał się za robotę bo trochę tego było.
Awatar użytkownika
26 lat
184 cm
hot wheels repair shop
Mechanik
żonaty
Marina Cervantes
Hiszpania

Post

Po robocie poszedł do domu
Awatar użytkownika
28 lat
175 cm
home office
programistka/hakerka
rozwódka
brak
NY?

Post

Jade w sumie dawno nie widziała się z Ianem.. więc postanowiła wybrać się p proetekstem do jego warsztatu..
Wzięła jakaś cześć do auta ktora miała zespawac no i pojawiła się tam..
-Hej.. jest Ian może? - zapytała chłopaków, niosac w dłoniach dwie części tłumika xD
Awatar użytkownika
23 lat
186 cm
Warsztat samochodowy
spawacz
singiel
Los Angeles

Post

-nie Iana nie ma -powiedział
-a można w czymś pomóc ?-spytał i spojrzał na dziewczynę, w sumie podszedł do niej bliżej.
mów mi:
Bruno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hot Wheels Repair Shop”