Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się szeroko.
-Okej.. Mi się to podoba, tobie też jak widziałam.. Więc dzikie rządzę są od czasu do czasu fajne. - powiedziała.
-Yhm. Tam ogarnę make up. Bo nie spodziewałam się że mój sierozmaze.. - zaśmiała się. W końcu skończył jej na twarzy ona ma jeszcze pracy trochę.
Wytarła się tutaj chusteczka i ubrała we wszystko. Trochę mało reprezentacyjnie wyglądała.. Zaśmiała się..
-Dobra bejbe.. Spadam.. Bo muszę podjechać do domu się ogarnąć jednak. Widzimy się wieczorem.. - powiedziała i pocałowała go i już zniknęła
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No okey..skoro tak stawiasz sprawe to wchodze w to - powiedzial z usmiechem

-Eh..przeproaszam.. - usmiechnal sie niewinnie.
-jane..do wieczora - pocalowla ja no i wypuscil a potem wrocil do pracy.A potem pojechal na chwile do domu n i juz do margot
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Przyszedł do pracy. Przebrał się w strój roboczy i zajął się kolejnymi zleceniami. Przez zimę zawsze było więcej roboty w warsztacie.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Skoro się umówili po pracy, to wpadła do biura..
-Dzień dobry przyszły mężu.. -powiedziała z uśmiechem, miała doskonały humor..
-Jesteś już wolny? -zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No pracowal pilnie..i w sumie przed cheila przyszełd do biura.
-Hej przyszła zono - cmoknal ja.
-NO w sumie..daj mi z 10 minut i mozmey isc - powiedzial.Bo musial w kompa wklepac kilka rzeczy
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhmmm. Pewnie...- powiedziała miło. Musiał ogarnąć coś tam jeszcze więc usiadła sobie na fotelu i czekała na swoją kolej.
-Jak w pracy? - zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-W porzadku..zreszta wiesz..co tu moz ebyc nie tak..robota jest a to najwazniejsze - powiedzial Ian.
-A jak u ciebie?Gadalas juz jasonem czy cos? - zapytal.Mozna uznac ze skoro Jason z Margot isie frienduja to oczywiscie sie znaja chlopy tez.Nie jakos super le sie znaja
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nie, jeszcze z nim nie gadałam.. ale umówiłam się z nim później na drinka...- powiedziała i uśmiechnęła się. W sumie cieszyła się na to spotkanie. Przez te przygotowania do ślubu to na nic nie miała ostatnio czasu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..spoko..to ja sobie przedzwonie do Cilli wtedy.No i co? Chwilka jeszcze i skonczył ogarniać tam sprawy komputerowe.ZAmknał lapka.
-Mozmey jechac..jestes autem czy jak to robimy? - zapytał jak wyszli i zamknał drzwi an klucz.Wiadomo..warsztat dalej działał ale biuro juz nieczynne
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-To może zamówię nam taksi pod dom a najpierw odstawimy auta to będzie można jakiegoś drinka do kolacji wypić.. - zaporponowala..
No i tam zrobili. Więc pisz już w knajpie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Przyjechała do warsztatu. Po drodze kupiła kawkę na wynos i jakieś dobre pączki w KC. Przywitała się z chłopakami. Niektórzy nawet i ją pamiętali. Powiedzieli jej że nie ma Iana, ale ze może poczekać w biurze..
Siadła sobie więc na jego wygodnym fotelu z nogami na biurku i przeglądała dzisiejsza gazetę, zasłaniając twarz. Widać było jej długie nogi, ubrane w botki cowboyskie xD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No pewnie Ian gdzies musiał pojechac coś załatwić ale w końcu wrócił.Od chłopaków dowiedział sie, że ktos na niego czegka w biurze.Pewnie Jade powiedziała by nie mówili, że to ona.
Przyszedł więc czym predzej i stanał wryty.Widok był bardzo ciekawy..w pierwszej chwili pomyślał, że to margot robi mu niespodzianke ale..nie..jednak nie te nóżki.
-Nie za wygodnie czasem? - oodwzwal się stajac za biurkiem z rekami skrzyzowanymi na piersi
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Odchyliła rąbek gazety i spojrzała na niego swoim sprawnym oczkiem, mierząc go od stóp do głów..
-Może...- powiedziała z uśmiechem szerokim.. po czym odłożyła gazetę i w sekundę znalazła się przy nim i przytuliła się do niego mocno, zaciągając się jego zapachem...
-Ahhh Ian... -powiedziała trochę rozmażonym głosem..
-Teskniłam za tobą.. - uśmiechnęła się i od niego w końcu oderwała.. złapała go tak za ramiona wpatrując się w jego przystojną twarz..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jade? - no stał wryty wiec dopierdo po jakiejs sekundzie czy 3ch ja objął tez.nawet lekko podniósł w góre na sekundke.
-O kurcze..ale niespodzianka.. - no nie wierzył.Kogo jak kogo ale jej by sie nigdy nie spodziewał.
-Ja tez..kurcz.e.kiedy przyjechalas?CO tu robisz?Eh..milion pytan - zasmial sie.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Zachichotała i spojrzała w jego oczy..
-Jakies dwie godziny temu.. ale musiałam najpierw odwiedzić brata...- powiedziała i puściła mu oczko.. -A dopiero później przyjechać zobaczyć się z tobą...- dodała miło..
-W sumie.. miałam nadzieję że Cię gdzieś porwę.. późne śniadanie? Kawa? Ew. Później lunch, obiad? Kolacja ze śniadaniem? - zaśmiała się na to ostatnie.. patrzyła na niego i ehh. Uwielbiała tego faceta..
-Chcialabym nadrobić trochę ten czas.. pogadać...- wzruszyła ramionami. Miała nadzieję że on też..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hot Wheels Repair Shop”