Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No i całe szczęście.. -odparł.
-witam... - zasmial się i pocalowal ja ostro A potem zabrał jej rękę.zrobil jeszcze więcej miejsca A biurku i ja na nim położył.rozsunal je nóżki A potem pochylił majteczki i wszedł w nią swoim fiutem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego szeroko, przejechała dłońmi po swoich piersiach jak już leżała na ty biurku i westchnęła głośno jak w nią wszedł..
-Ooo tak, tego mi trzeba..- powiedziała. Zarzuciła jedną nogę na jego biodro i poruszała się razem z nim, dopasowując się do jego rytmu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm...dokładnie - pokiwał głową i mocno chwycil ja za bioderka.Poruszął sie dosc intensywnie caly sie w nia ładujac po same jaja.
patrzyl na nia pozerajac ja wzrokiem
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego..
-Ooch.. Uwielbiam jak mnie tak pieprzysz.. - wymruczała seksownie i przejechala dłońmi po swoich cyckach, dekolcie, swojej szyi, aż dotarła paluszkami do ust i zassała kilka z nich..
-Yhm. - mruknęła, dobrze jej było.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Warknal lekko na te jej "przedstawienie"/
-Alez ty jestes cholernie..sexowna... - złapał ja za reke i przyciagnał w gore do siebie.Wpil sie mocno w jej ustazarliwie..zachlannie..dalej ja pieprzac
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się do niego szerzej i przysunęła się do niego. On też ja cholernie kręcił a ona lubiła jeszcze facetów bardziej podkręcać..
Odwzajemniła jego pocałunek równie żarliwie i objęła go nogami w pasie mocniej, przesuwając swój tyłek na skraj biurka..
-Ooo tak.. Pieprz mnie mocno, Ian.. - wydyszała, przejechała językiem po jego szyi..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tutaj nie mieli jakos iele czasu ale tez nie spiszyli sie jakos super mega hper bardzo.W koncu nikt im tu ne wlezie.Albo poczeka xD
wbijal sie w nia z imptem po same jaja.Całowął jej szyje..dekolat...dyszał mocno z wysiłku oraz rozkoszy...
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Wplotła dłoń w jego włosy tak delikatnie i smyrala go po karku i głowie.. Wiedziała że jemu się to podoba..
-Bosko.. - jęknęła.. Ogolnie już cicha nie była.. Jęczała co jakiś czas głośniej.. Ocierała się cyckami po jego klacie..
-Chcesz mnie zerżnąć od tyłu? - zapytała ponętnie do ucha. Ochh. Była w swoim zywiole.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-z rozkosza...ale widzac ten sexy tylek dlugo nie pociagne..ostrzegam - zasmial sie i zassal mocniej jej warge a potem z niej wyszedł i ja zdjal ze sotlu.
-Odwracaj sie bejbe - a jak to zorbila to dostala klapsa...a potem chwycil jej biodra i wladowal sie znow w nia z cala moca
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Ooo fuck! - jęknęła gdy się tak w nią władował znowu od tyłu. Uwielbiała ta pozycje..
-Rznij mnie.. - mruknęła i już sie mocno zapierała o stół. Choć potem się podniosła do góry bardziej. I mógł ją złapać za cycki i jeszcze się z nią trochę całować..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No była idealna! Pieprzył ja wiec mocno na nia napierajac i trzymajac mocno za cycki.przylgnal do niej swoim cialem..pieprzył juz na maxa czujac ze lada moment wybuchnie.
-och tak..o kurwa..ochhh!
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oo tak, Ian.. Pokaz mi jak mnie pragniesz.. Fuck! - jęknęła i coraz szybciej go zasypywała takim dirty talkiem chcąc go na sam koniec tak nakręcić żeby aż w niej wybuchł i stracił panowanie..
-Jestem twoja małą dziwka.. - jęknęła czując jak w końcu się na nim zaciska..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj i owszem..dobrze jej szlo bo sie facet nakrecil porzadnie.-oc tak..niezła z ciebie sucz.. - wydyzałmjak dochodzila a potem jeszcze chwile sie w niej poruszał az w koncu wyszedłz niej.pchnal ja na kolana i juz dokonczyla reka spuszcajac sie na jej twarz i cycki.od tak go naszlo!
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Faktycznie dobrze jej poszło skoro aż tak powiedział i tak skończył. Kleczala przed nim oblizujac się i jak ja tak zalał to co była w stanie to zlizala a resztę sobie paluszkiem zgarnela do buzi, przynajmniej to z twarzy..
-Uwielbiam twoja sperme.. - mruknęła. Wzięła jeszcze jego chuja na chwilę w gardło by go wylizać do czysta. Potem wstała i spojrzała w jego oczy. Wpila się ostro w jego usta.
-Cholernie mi się to podobało.. - powiedziała. Nie musiało być tak zawsze. Ale od czasu do czasu. Bosko!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

stał tma tkai i dyszał.patrzyl na nia i eh..no nie poznawał siebie!
Odwzajemnil poclaunek.
-to dobrze bo..chyba nigdy tkai nie bylem..wyzwalasz we mnie dzikie instynkty eM - powiedzial i kepnal ja w tylek.Podciagnal gacie i zapial spodnie.siegnal o koszulke.Podal jej jej bluzke.
-Mozesz skorzystac z lazienk choc..musialbys przejsc do warsztatu - zasmial sie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hot Wheels Repair Shop”