Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-czasami -zaśmiałam się i spojrzałam na niego uważnie. Po chwili całowałam się z nim namiętnie. Uniosłam w górę jego koszulkę i oderwałam się od jego ust żeby pozbyć sie koszulki po czym wróciłam do całowania się z nim
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Pomogl jej ze swoja koszulka i ja odrzucil na jakis fotel. Zajal sie tez jej ciuszkami szybko dosyc odsłaniając jej piersi i dlonia je ugniatal... calowali sie przy tym coraz zachlanniej...
Przeszedl z nia od barku w stronę kanapy gdzie pozbawił ją ubrań zostawiajac w samej bieliznie... usmiechnal sie i zaczal jezykiem lizac jej sutki przy czym rozpial pasek od swoich spodni
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Zsunęłam z niego jego spodnie i przymknęłam oczy kiedy pieścił moje piersi. Zrobiło mi się gorąco , serce biło mi coraz szybciej. Byłam coraz bardziej na niego nakręcona , wsunęłam rękę w jego bokserki i zaczęłam go pieścić
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Wyszedl z nogawek spodni a potem zsunal tez boserki. Nie krepowal die ecale... podszedl do niej i ja zachlannie pocalowal usuwając z jej tylek ciuchy razem z bielizną... uniosl ja i posadził na jakimś stole i wtedy zdjal wszystko z nirj i rzucil rzeczy na podloge...
Zmierzyl ja wzrokiem i sie uśmiechnął a potem wyjal prezerwtywe ze swojego portfela... podal ja jej
- ubierzesz go- machnal brwiami
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-jasne , że nie musimy zabezpieczam się -powiedziałam i spojrzałam na niego uważnie
-więc jak , gumka czy bez gumki ?
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

skoro tak to paczuszka z gumka poleciała za niego a on się zblizyl do niej i rozszerzył jej nogi podchodząc blizej
- lubię przygotowane kobiety - powiedzial i zlapal ja za tylek przesuwając ja na skraj stołu i bez ceregieli wsunal w nia swego fiuta
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-skoro mówisz o zabezpieczeniu to tak jestem przygotowana -powiedziałam , a po chwili poczułam go w sobie.
-bosko-wydyszałam i zaczęłam pieścić pocałunkami jego tors i szyję
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Byl odpowiednio dobrze zbydowany i prezentowal sie okazale. W lozkowych sprawach tez byl wycwiczony wiec wiedzial jak zaspokoic kobiete...
Poruszal sie zjawi i czasem zlapal swoimi ustami jej usta by się chwile polizac ale głównie to pozostawial jej usta wolne by mogła być głośna
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

Mocniej oplotłam go w pasie i nie odrywałam swoich ust od jego skóry. Pojękiwałam przy tym z rozkoszy jaką mi dawał. Było mi z nim cholernie dobrze. Moje ciało drżało z rozkoszy.
-idealnie -wydyszałam i spojrzałam w jego oczy z pożądaniem
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

Było i jemu bosko bo jednak i ona była w tym dobra... No nie była dretwa i nie leżała jak kłoda tylko działała... Odpowiednio panował nad tempem i je zmieniał dla podkrecenia wszystkiego a także czasem jakoby do chwil na odsapniecie i zmiany kąta penetracji...
- Masz zajebiste ciało - powiedział i wpił sie w jej usta...
Oj zajebista dupa z niej była i co do tego nie miał watpliwości
- Lubie tak udowadniać że mam racje... - on nie miał zamiaru odpuszczać i nie raz będzie z tą laską sie spotykał
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-a ja lubię pokazywać ludziom , że się mylą -powiedziałam podnieconym głosem i wpiłam się ustami w jego szyję. Głośno oddychałam , serce waliło mi jak oszalałe.
-tak!-pojękiwałam z każdym jego pchnięciem głośniej. Zdecydowanie był pociągającym facetem i coś mnie w nim kręciło i to bardzo.
-idealnie -wyszeptałam mu do uszka
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- ale nie tym razem - powiedzial i sie z nia zamawiał nawet w pewnej chwili biorąc ja ostro od tylu...
- zajebista masz cialo i idealnie mi pasujesz - powiedzial czujac jak szczytne. Mocno sie wbijal az ja potężnie zalał....
- pieprzenie sie z Toba to nie jest błąd. To musisz przyznać
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-Ty też masz zajebiste ciało -powiedziałam i spojrzałam na niego uważnie
-nie mówiłam że to będzie błąd tylko że nie mam czasu na związki -zaśmialam się i pocałowałam łapczywie jego usta. Moje ciało było niesamowicie rozpalone. Poddałam się rozkoszy , a kiedy i on doszedł uśmiechnęłam się do niego
-chyba czas na drinka -puściłam mu oczko
Awatar użytkownika
0 lat
0 cm
Własny biznes międzynarodowy
Szef nad szefami
żonaty
Megan Goran

Post

- związki... nie o taki błąd tu chodzi... chodzi o zabawianie sie z jednym facetem - powiedzial i przejechał sobie palcem po jej Nez i az mi gustom w ktore ja pocalowal
- tym facetem - pokazal na siebie... no i sie uśmiechnął szeroko
- Tak chwila oddechu - no co jak co nie muszą być w związku by spotykać na seks
Awatar użytkownika
33 lat
163 cm
Clothes over Bros
Projektantka
w związku
Christian Grey
Tree Hill

Post

-ale to już jest jakiś rodzaj związku -powiedziałam i zaśmiałam się
-wtedy jesteśmy na wyłączność i w ogóle -powiedziałam i spojrzałam na niego uważnie. Pocałowałam jego usta
-czego się napijesz ?-spytałam i zeszłam ze stolika czy szafki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Riley Evans”