Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- yhm... już.. -westchnął.oj owszem.. był napalony.uniosl się i zdjął spodnie z bokserka i A potem jej majteczki.
-gumki?-zapytał ale i tak już w nią wszedł.wpil się w jej usta z cichym lekiem czując jej ciepło.zaczal porusza biodrami
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Tak..-wydyszała.. Ale skrzywiła się.. Nie lubiła gumek. Spojrzała w jego oczy i aż jęknęła, czując jak już w niej był..
-Oooch, Ian...-wyduszała, z zachwytem, przeczesała dłonią swoje włosy, objęła go w pasie nogami i poruszała bioderkami w jego rytmie.. Jej ciało falowało pod nim i była cholernie napalona, więc już nie była w stanie opanować swoich jęków. Całowała go przez to krótko i była bardzo głośna.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

- Ok.. za chwilę.. - niemal głowa bo no eh..więc nie zaraz po gumkę.
Na razie nie umiał i nie chciał się ode niej oderwać.coraz szybciej poruszał biodrami.. całował jej szyjke..dekolt..czuł jej sztywne sutki na swojej klacie..
-och tak.. yhm..how nice..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Nie oponowała jakoś.. Jednak skoro nie chciał ubierać gumki to niech lepiej w niej nie kończy! Poruszała biodrami w jego rytmie, czując jak jej cipka pulsuje już mocno, jej ciało drżało. Chyba dawno nie miała seksu, skoro tak na niego reagował..
-Oooch! Tak! Ian, jeszcze chwila..-zacisnęła mocno dłonie na jego ramionach, a potem przylgnęła do niego ciałem i przejechała paznokciami po jego plecach, zatrzymując się na tyłku.. Doszła, głośno dysząc!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No on tam sex miał..nie pościł xD Ale no owszem..i tak tez był na nia straszne napalony..tyle chemi..wiec kiedy tylko doszła zatrzymał sie na moment wychdzac z niej i szybko siegnał po gumke.Ubrał a potem znów w niej zagoscil...szybko gwałtownie w nia wchodzil i juz po kilku chwilach tez doszedł z gardlowym pomrkiem.Wpil sie w jej usta i powoli zaprzestał ruchów dyszac
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ona już zapomniała o tej gumce ale dobrze ze on był czujny. Uśmiechnęła się szeroko gdy doszedł.. Odwzajemniła ten jego ostry pocałunek i przygryzła jego warge..
-całkiem przyjemnie.. Nie sądzisz? - zapytała w końcu jak się już jej oddech uspokoił.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Uniósł brew.
-całkiem? No ja bym inaczej to nazwał ale niech Ci będzie- Oj chyba jego ego ucierpiał trochę? Xd
Wyszedł z niej i poszedł do łazienki pozbyć się gumki i wrócił po chwili.
Wciągnął gacie na tyłek.
- to co?chcesz się coś napić? Zjeść? - co z tego że środek nocy.
- albo nie wiem.. zwiedzać.. iść spać? Czy mam Ci wezwać taxi i chcesz uciekać? - zapytal i walnął się na łóżko obok niej.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Co za głupek, to był komplement :P
-Ale że co? źle?-zapytała i spojrzała na niego zdziwiona, bo ona nie miała nic złego na myśli.. No i jej było dobrze, więc..
-Może coś zjeść? -zapytała i przygryzła wargę, założyła na tyłek majteczki i jego koszulkę. Wstała i podeszła do niego..
-Pozwiedzamy rano? -uniosła brew do góry. No nie chciała się tak zmyć od razu.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Wiedzial ale... całkiem? xD
-Raczej chciałbym usłuszeć ze było rewelacyjnie?Bosko?Bardzo przyjemnie a nie..całkiem - zaśmiał się.
-Okey..za wiele nie mam ale nie wiem..jakies kanapki? - zapoponowal.
-Super! - no ucieszyl się, że nie chciala od razu isc..
-Cdź do kchni - powiedzial wiec i poslzi na dół
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

- Mam dużo ulubionych kanapek.. W zależności od humoru.. - zaśmiała się i puściła mu oczko. A potem już wziął ją na barana i zaniósł do sypialni z powrotem.
Razem się położyli więc i skoro chciał spać to poszli spać. :D
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No chcial..bo zmeczony..a chcial miec enegie na rano num mu ucieknie hehe
Wiec sobie spal smacznie i sie przebudzil dopieor gdzie ok 9.30.Usmiechnal sie na widok Margot po czym wyszedl z lozka by sie odlac a potem wrocil i sobie zaczal ja budzic pocalunkami tak po szyjce..ramieniu..rece..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Było to bardzo przyjemne więc się obudziła w końcu, z uśmiechem na ustach.. Spojrzała w jego stronę..
-Dzień dobry.. - powiedziała i przekręciła się na plecy.. Pogładziła dłonią jego policzek i cmoknęła jego usta.
-Dasz mi pięć minut? - zapytała i pobiegła do toalety.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Dzień dobry - też się uśmiechnął.
-jasne..ile tam chcesz - powiedzial i sobie leżal.Zerknał tam w tel coś czy nie ma jakis wiaodmosci czy cos a potem odlozyl tel i czekal na nią sobie
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Poszła więc i po pięciu minutach wróciła do pokoju, uśmiechnęła się do niego szeroko i zaraz wylądowała na łóżku na nim okrakiem, zaśmiała się i pocałowała namiętnie jego usta. Przejechała dłońmi po jego klacie i pomachała brwiami.
-Jak się spało, przystojniaku? -zapytała i już całowała jego szyję.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no hej..- usmiech al się i odwzajemnil pocałunek.
-dobrze.. nie mam na co narzekać.. al W chyba zdecydowanie bardziej mi się spodoba poranek?-zapytał i przejechał łapkami po jej plecach w dół A jej tyłek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”