Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Ty mnie też... - wydyszała nakręcona, zaparła się dłońmi o chłodna szybę, wypinając tyłeczek w jego stronę. Był nieziemski. Jęknęła głośno. Przygryzła wargę i oddawała się temu.
-Ahhh Ian.. tak, skarbie...- wydyszała pojękując.. była mokrutenka.. I bardzo gorąca, coraz częściej się na nim zaciskała.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj tak..był to barzo spontaniczny i ostry sex.Oboje byli napaleni..wiec taki sex nigdy nie trwał długo.Wchodzil w ia mocno raz po raz...mocno trzymajac za biodra by wejsc jak najgłebiej.Dyszal jej do uszka..claowal szyjke..rmaie....
-Ach moja Piekna..... -
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Ahhh! IAN! - Jęknęła głośno czując jak zbliża się cudowny orgazm..
-Jeszcze sekunda, kochanie.. - zawyła. Przygryzła swoją wargę..
-Ochhh, fucccckkkk...- zadrżała cała, mocno i intensywnie. Jej ciało przeszły cudowne dreszcze. Jej sutki nabrzmiały jeszcze mocniej. Zacisnęła się na jego kutasie..
-Oooo Boże.. - Jęknęła.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oj miala boski orgazm.Mocny, dlugi..ne przestaal sie w niej poruszac caly czas by po kilku chwilach tez dojsc z przeciagłym jekiem rozkoszy.Zalal jej cipke i ZAstopowa ruchy ale jeszcze z niej nie wychodzac.Wtulil sie w jej plecy oddychajac szybko i glosno.
-Moja bogini.... - cmoknal jej lopatke
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Ahhh mój bóg...- Mruknęła zadowolona i przytrzymała jego dłonie, którymi ja obejmował. Ich ciała były gorące, a oddech zostawiał parę na szybie..
Wysmyknela się z niego i odwróciła się przodem do niego. Oparła się plecami o szybę i pocałowała go namiętnie, przyciągając do siebie mocniej..
-Kocham Cię jak szalona...- powiedziała.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Pocałował ja.
-ja tez..ciagle tak smao jak przy poczatkach naszej znajomosci - pocalowla ja znow.
-Ale teraz..trzeba sie ubrac bo sie zaraz spiznimy na nasza radke -zasmial sie ian i puscil ja.No i poslzi sie ubrac..znow..i wyszykowac.A potem pojechali taxi na randeczke do restauracji
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Wrócili do domu ta taksówką, dalej się migdaląc.. Jak tylko zatrzasnęły się za nimi drzwi to rozebrala swoją sukienkę i szpilki i rzuciła to gdzieś wszystko na bok, nie zwracając na to uwagi. Podeszła do niego w samych stringach..
-Wez mnie jeszcze raz.. - wydyszała mu w usta i pocałowała jego usta.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-O kurcze...szybka jestes - zasmial sie ian wiedzac jak sie szybko rozberala.Zmieryzl ja wzrokiem po czym sma zrzucil z siebie w pospiechu ciuchy.Wzial ja na rece, posadzil na komodzie, mocnym szarpneiciem zerwal z niej te stringi i wessal sie brutalnie jezykiem wjej cipke.usiala dac mu kilka krotkich chwil y jego sprzet jeszcze nieco bardziej stwardnial.Choc co jak co ale juz ladnie sie podnosil xD
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Ahhhh! IAN! - zawyła jak się tak brutalnie wyssał w jej mokra cipe.. złapała się mocniej komody i wplotla jedna dłoń w jego włosy, Napierała jego twarzą na swoją skarby, pragnęła tego. Czuła jak jej dobrze.. jak coraz bardziej ocieka soczkami. Wiła się pod wpływem jego pieszczot dysząc głośno.. I prawie doszła, ale przerwał złośliwie. Spojrzała na niego taka nakręcona, że az wzrok miała zamglony..
-Fuck me husband. HARD.. - Wydyszała. Musiała go poczuć w sobie! Musiała!
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

OJ tak....byla cholernie goraca mokra.Oblizal palce z jej soczko a potem chwycil ja mocno za bodra przyciagajac na brzeg komody, zsunal z siebie spodnie z bokserkami i wszeld w jej cipke zwinnym mocnym ruchem po same jaja na kilka sekund zastgajac.
-Ja perdziele.... -0 wpil sie w jej suta, zlapal mocno za biodra i zaczal sie syzbko poruszac
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Byli jak niewyżyci nastolatkowie, głośni, napaleni, ostrzy, całowali się namiętnie, z językiem. Margot dawno nie była taka usatysfakcjonowana z seksu, mimo tego iż zawsze było dobrze..
-Ahhh, Ian! - jęczała co chwilę bądź krzyczała. Uwielbiała go, całowała bez opamiętania.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Ach..alez cie kocham.. - wydyszal i pocalowal jej usta a potem dobral sie na chwile do jej piersi ssajac jej sutki na przmian po czym sie odsunal od nich i juz naprawde syzbko i moco w nia wchodzil czujac z ebedzie to anprawde zaebiste syzbkie bzykanko..
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Ja Ciebie też...- zawyła.. Uwielbiała go. To jak ja pieścił, jak ja pieprzyl i to jaki był dla niej dobry. Liczył się tylko on. Była zakochana do szaleństwa..
Szybko w nią wchodził, więc nie potrzebowali wiele. Po chwili oboje odeszli, ona krzycząc jego imię, a on zalewając jej cipe obficie..
-Moj ideał...- Mruknęła jak już zdolalal cokolwiek powiedzieć. Objęła go za szyję i pocałowała ostro..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Oparl glowe na jej ramieniu dyszac.
-Wzjemnie Słonce....wykonczysz mnie kiedys...ale co rto bedzie za oniec - zasmial sie lekko i spojrzla na nia.Pocalowal czule jej uesteczka.
=Prysznic i do spania? - zapytal.Bo moze jednak nie miala sil i prysznic z rana.Wyszeld z nej i pomogl jej zeskoczyc z komody.Zebrlai ciuchy i poslzi d sypialni
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Wrócili do domu po imprezce u Devouxow. Margot zrzuciła buty w przedpokoju i pocałowała czule usta Iana.
-Idziemy do łóżka? - zapytała z uśmiechem, pociągnęła go za rękę do góry do sypialni. Oboje byli podpici lekko i w sumie ona miała ochotę na seks.. jak ciągle ostatnio xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”