Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Wrocili więc do domu, Margot była cała w nerwach i normalnie ja nosiło.. dawno nie miała takiego poziomu stresu. Niedrożne jajowody? Jak mógła to przegapić? Jak jej lekarze mogli to przegapić...? Miała milion myśli w głowie i żadna z nich nie była dobra..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Przyszli pewnie do salonu.
-Hej....chcesz cos do picia Kochanie?Albo cokolwiek? -zaptal i podszedl do niej.Ojal ja w pasie i cmoknal w czoło..
-bedzie dobze..to nie te czasy gdzie nic si z tym nie dalo zorbic..
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Nie, niczego nie chce, dziękuję.. - powiedziała do niego i westchnęła jak ją przytulił..
-Wiem... mam nadzieję że da się z tym coś zrobić.. bo jak nie...- głos się jej załamał.. - chcialam Ci dać dziecko.. chciałam je z tobą stworzyć z miłości.. - prawie znowu już ryczała.. -Jak mogłam to przegapić... jak lekarze.. jak to możliwe że nikt tego nie widział.. - Jęknęła żałośnie i oparła głowę o jego klatę, roniąc kolejne łzy..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Ej..ja wiem...wiec uwierz , że ebdziemy miec sliczne dziecko.Owoc naszej miłości.I bedziemy mieć sudowna rodzinke.Zawszejest jakis sposób..damy rade - pwiedzial.Domyslal sie jak sie musi czuć..ale no nie był nia wiec rozumial, że musi sama to przezyć i przez to poniekad przebrnac a on moz ebyc tlyko przy niej, dla niej...
-Wyplacz sie a potem juz koniec...lekarze nam pomogą i bedzie dobrze.I to nie twoja wina..ani moja..nikogo..wiec nie wzz mi sie anwet obwiniacz czaem - dodal i mocno ja tull dajac jej sie wyplakac
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Już nic do niego nie powiedziała.. oczywiście że się obwiniała.. I na prawdę czuła się jak ostatnia kretynka.. stała tak z nim i ryczała.. długo.. aż jej zabrakło sił i w końcu aż prawie osunęła się na niego..
-Kocham Cię.. przepraszam..- zamruczała pod nosem i mocno się w niego wtuliła..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-nie ma przeproaszania.ne przyjmie bo nie ma za co.. - powiedzial.
-I tez cie kocham..mimo wszyskto...pamietaj o tym.. - dodal.
-A teraz choź..spakujemy cie a potem sie polozymy.Musisz wypoczac
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Dziekuje że jesteś taki kochany..- powiedziała do niego i wtuliła się w niego jeszcze raz.. a potem faktycznie poszli do ich pokoju, żeby mogła się spakować..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Wrocili z Margot do domu.
-I jak tam?Zjemy cs?Czy co chcesz teraz?Posiedziec?odpoczac?Pobc sama?Mów.. - powiedzial odkladajac torbe gdzies tam na podlodze pod sciana by nie rpzeskzadzala i dac z nia w strone kanapy
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Ja nie jestem głodna...- powiedziała, miała chyba dość wszystkiego.. Przetarła dłońmi twarz i chwilę stała tak z twarzą schowana..
-ide chyba się wykąpać.. potrzebuję zmyc z siebie ten szpital...- powiedziała i poszła do sypialni, a potem do łazienki..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

-Okey..nie ma sprawy. - powiedzial na to jedzenie, ze nie chce.
-ale to co?Przygotowac ci kapiel?Czy chcesz pobyc sama czy ze mną? - zapytal.
-Wiesz..jak sama to nie ma sprawy..tylko powiedz..nie wezme tgo do siebie czy cos.. - dodal od razu jak szedl za nia.Wzial od razu torbe
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Margot wróciła z pracy do domu, czuła się jakoś mega podle, miała mdłości i ogólnie jakoś tak niedobrze i słabo się czuła.. Odkąd miała takie huśtawki hormonalne to nie była w szczycie swojej formy..
Kupiła jakieś tam rzeczy na obiad, ale nie miała siły by go ogarnąć, więc walnela się na kanapę i leżała, czekając na Iana.
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

Wrócił może z jakies pól godz po niej.
-Margot?! - zawolal idąc jej szukać, najpierw zajrzał do kuchni ale nie było jej i znalzł ja w salonie.
-hej Śliczna usmiechnał się i pocylil by dac je buziaka.
-Co tam?Widze ze dzis ja robie obiad? - zasmial sie lekko.NIe mial z tmy problemów i broń boże jakis wyrzutów z enie ma obiadu
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

-Hej Kochanie, tak, musisz ogarnąć.. - powiedziała i westchnęła, na prawdę podle się czuła..
-Bo albo zemdleję, albo się porzygam.. - powiedziała, bo serio. Nie była w formie..
-Jak w pracy? - zapytała i chciała siąść na tej kanapie, ale zakręciło się jej w głowie..
Awatar użytkownika
36 lat
188 cm
Hot Wheels Repair Shop
mechanik/właściciel
żonaty
Margot Chambers
Tree Hill/New York

Post

SIadł przy niej.
-Ej..aż tak źle?Moze pojedziemy do lekarki?ALbo zadzwonimy co i ajk/ - zaproponowal. Ej jak to bylo ustalone ze co/Juz raz porobila a teraz ktory tydzien? Czy terz ma jeszcze raz orobic czyjak?Bo nie pamietam
-W pracy w poradku..jak wpracy..bez żadnych..nadzwyczajnosci - powiedzial.
-Co chcesz zjesc?Moze tak sie cuje z glodu?Jadlas cos dzis/? - no zmartwil sie
Awatar użytkownika
31 lat
168 cm
MarIan, biuro nieruchomości
Agentka Nieruchomości
mężatka
Ian Chambers
Tree Hill

Post

Chyba że teraz właśnie drugi raz poroni, więc nie wiem.. może jakiś 4 tydzień ? Czy coś koło tego.. ?
-Tak, jakoś tak dzisiaj.. no nie wiem.. bardzo slabo..- złapała się za brzuch i spojrzała na Iana..
-nie, no. Jadłam normalnie.. - powiedziała.. - muszę iść do toalety.. - cmoknęła go i wstała jednak z tej kanapy, bo czuła coś mokrego między udami. Dotarła do łazienki i jak tylko ściągnęła majtki to zobaczyła krew..
-Iaaaaannnnnn! - zawołała go szybko..
-Znowu to samo...- Jęknęła żałośnie.. bo ostatnio też tak było..
-Musimy jechać do szpitala...- westchnęła. Chwilę się ogarnęła na szybko, wymyła i pojechali do lekarza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”