Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Nice try.. - zaśmiała się i pokręciła na niego głową..
-Dopóki jesteś mój to nie będziesz oglądał moich koleżanek w bikini.. - powiedziała z rozbawieniem.
-To super.. - pokiwała głową i sobie jeszcze pływała chwilę.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..szkoda..ale to co? Idąc dalej tm tropem..to zanim pójdziemy na plaże to musisz wygonic wszystkie laski w rpromieniu..ne wiem..kilometra - zaśmial sie i napil piwka.
-a co z urlopem?Mozna by gdzies wyskoczyc na dluzej? Ale nie wiem..typowo w lato czy moze jakis wrzesien czy co myslisz?
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

A-Ooo widzisz. Dokładnie tak zrobię.. - powiedziała śmiejąc się do niego. Co jak co nie była typem jakiejś totalnej zazdrośnicy więc ja mocno rozbawił. W sumie sama Złapała się na tym że to było głupie.. Po prostu jej na nim zależało.
Wyszla z wody i położyła się obok.
-W sumie.. Teraz już możemy zaplanować coś razem. Więc.. Chyba już.. W sensie.. W okresie wakacyjnym.. Bo bym odpoczęła już od pracy.. - powiedziała do niego.
-Wiec.. Dokąd się wybierzemy na wspólne wakacje po raz pierwszy?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj chcialbym to zobaczyc..jak wyganiasz wzyktich..ja tak zła jedza na mitle - zasmial sie.Bo juz se ja wyobrazil xd
-na halloween ci kupie kostium złej czarownicy - puscil jej ockzo.
-Yhm..tak kombinjesz no okey..wiec nie wiem..a gdzie bys chciala? Europa? Czy jednak nasz kontynent?A moze jakas Kuba?No mow.. - powiedzial[/color]
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Jak będziesz grzeczny to sama sobie kupię taki strój.. Najbardziej zberezny jaki znajdę.. - powiedziała i pomachała brwiami. Uśmiechnęła się.
-Hmmm. W sumie może być gdzieś tutaj niedaleko.. - powiedziała z uśmiechem.. - Czyli Kuba.. Albo jakaś inna Karaibska wyspa.. - uśmiechnęła się do niego.. Poszukamy później jakiś wycieczek?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Ach..sexy wiedźma..tgo jeszcze ne grali - zasmial sie.
-swoja drog.a.lubisz takie przebeirnaki na halloween? -zapytał.
-No okey..to mozna wykupic wycieczke..wiec pewnie tez troche zwiedzania..dla mne okey - powiedzial milo a potem przesiadl sie do niej na lezak.Polozyl sobie ej nóżki na swoich udach bo siadl tak bokiem do niej.
-wisze ci romantyczna kolacje w restauracji..kiedy cchesz isc? - zapytal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Myślisz? Muszę Ci pokazać że może być.. - powiedziała i puściła mu oczko.
-Lubie..-powiedziala i pokiwała głową. Uśmiechnęła się szeroko do niego.. - Lubie jeszcze kilka innych rzeczy..
-A ty? - zapytała i pomachała brwiami..
-Jasne.. - powiedziała i pokiwała głową. - Będziemy zwiedzać też żeby nie leżeć tylko na plaży.
-Zależy kiedy mnie zaprosisz.. - powiedziała i pomachała brwiami. - Ale może w sobotę? - zapytała miło.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Chetne zobacze - powiedzial wesoło.
-Hmm..no na jakas impreze helloweenowa moge sie przebrac ale ogolnie to..wole jak to sie laski przebieraja..ale niczego nie wykluczam - powiedział i popijał piwko.

-No to fajnie..to jak chcesz to mozna potem po obiedzie cos poszukac w neciew biurach podrózy - dodal.
-jasne..to jestesmy umówieni..jakas ulubiona restauracja czy zdajesz sie na mne? - zapytal
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Uśmiechnęła się i pokiwała głową.
-Dobrze.. Więc.. W halloween się okaże.. - zaśmiała się.
-Hmmm. Tak żeś sobie to wymyślił? No ładnie.. - powiedziała i pokręciła głową.
-Okej. Poszukamy coś.. Pewnie.. - uśmiechnęła się.
-Zdaje się na ciebie.. - powiedziała i Cmoknęła go. - Będę miała niespodziankę..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No no..ale to ejszcze sporo czasu - zasmial sie.
-Oj wymysli...chyba kazdy facet tak ma..no chyba ze jest striptizerem czy cos no to chyba on sie lubi przebierac - zasmial sie.
-Jasne..nie masprawy..to jutro sobie cos nam zarezerwuje - usmiecnal sie.
Lezeli sobie i opalai sie troche na sloneczku
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Spojrzała na niego i zaśmiała się lekko..
-W sumie.. W tym warsztacie.. To pracujesz w jakimś kombinezonie czy coś takiego? - zapytała i przygryzła wargę..
-Fajnie. Już się nie mogę doczekać naszej randki.. - uśmiechnęła się miło do niego.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Spojrzał na nia.
-czasem..ale glownie wole wygode i mam takie juz stare robocze Jeasny czy koszulki - powiedział.
-Ja tez Mała - powiedzial i sie pochylil do niej i ja cmoknal.
No i zleciało im kilka godzin pewnie na pierdolach i nic nie robieniu.
-Co jemy na wczesna kolacje?? - zapytal.Moge zamowic pizze.. - wyszczerzyl sie.No ona ugotowala obiad itp
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-A w sumie można i zamówić pizze. Chętnie zjem bo już dawno nie jadłam.. - uśmiechnęła się do niego. I tak zrobili. Zamówili pizze. A jak przyjechała to zjedli.. A wieczorem Ian ja odwiózł do domu bo next Day praca. Umówili się że się spotkają po południu albo wieczorem dopiero. Miał on do niej wpaść.
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Przyszli na taras..
-Dobrze. To coś na tą półkę położę.. - uśmiechnęła się do niego. Siedli sobie z jakimiś napojami chłodnymi i już buszowali w internecie czy znajdą coś o tematyce samochodowej.. Ale nie wiem czy cos będzie tak zaraz już.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-No widze ze u nas to ciekzo..predzje cos w NY itp... - powiedzial.Bo w wiekszych miastach pewne byly gdzies akies stale ekspozycje cyz cos..a u nich..wiaomo..
-wgl jak tak tera zpatrze to seh..seiro..chyba anwet ne wiem ja sie za to zabarac eM - powiedzial
warztat to prosta sprawa a takie cos..eh..to sa jednak specyficzni klienci
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”