Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Minęło z pół roku odkąd Octavia przestała spotykać się z Vinem. Przyszła do klubu chciała się zabawić i na pewno upić . Usiadła przy barze zamówiła sobie drinka i rozglądała się po klubie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

A MAtt mial dzis wolne wiec stwiwrdzil,że pojdzie sie pobawić.Ale gdzie indziej niz pracuej wiec padło na Ecscape.Przyszedł, siadl przy barze i zamowil s epiwko rozgladajac sie za kims nznajomym moze do zabawy
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Wypiłam drinka prawie całego na raz i zamówiłam następnego. Przez przypadek końcówkę swojego drinka wylałam na (Matta). Spojrzałam na jego koszulkę , a później na jego twarz
-sorry -powiedziałam powstrzymując śmiech bo jakoś tak mnie to rozbawiło
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No tego to sie nie spodziewał wiec krzyknal odruchowo - hej...! - a potem spojrzał na dziewczyne.
-Noo widze ze masz udany wieczor..taka wesola - mruknal bo eh..nie z eyl zły jakos ega ale to jej sorry i smiech..nie bylo szczere xD
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-oj tam nic się nie stało -powiedziałam do niego
-przecież wyschnie -wzięłam serwetkę i zaczęłam wycierać mi tą jego koszulę.
-za blisko usiadłeś i tak wyszło -wyszczerzyłam się do niego głupkowato
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oj..no niby nic ale..eh..dobra..daj spokój... - złapał ja za reke by go ne wycierala xD Bo to glupio wygladalo haha
-Po prostu uwazazj co robisz..a najlepiej nie pij tyle...kto wie na kogo tafisz innym razem.Moze nie byc tkai mily jak ja - puscil jej oczko juz sie usmiechajac
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-nie boję się -powiedziałam i spojrzałam w jego oczy kiedy powstrzymał moją rękę żebym go nie wycierała
-a Ty nie jesteś groźny ?-spytałam z figlarnym uśmieszkiem
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Eh..no tak...młoda, pijana..takie sie nigdy niczego i nikogo nie boja - zasmial sie lekko i pokrecil glowa.Napil sie piwka swojego.
-A wygladam?Daj spokój..spoko ze mnei gość - w sumie byl rozpoznawalny ale moze ona nie sluchala takiej muzy jaka gral xd
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-no widzisz to nic mi nie grozi -powiedziałam i poklepałam go po udzie po czym wskoczyłam na krzesło barowe barman podał mi kolejnego drinka
-czuję się bezpiecznie -spojrzałam na mężczyznę
-Octavia
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Uniósł brwi na nia i eh..no nie maial do niej sily.ozwalila go xD
-Spoko....na moj koszt - powiedzial do barmana.
-Matt - tez sie przedstawil.
-Wiec..masz ty wgl skonczone 21 lat? - bo mlodziutka byla.A z racji ze pracowal sam za barem to te zjuz mial wyrobione oko troche itp w tych sprawach
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-a Ty co z policji jesteś ?-spytałam i spojrzałam na niego uważnie. Miała już skończone 21 lat zapomniałam zmienić.
-miło mi -napiła się drinka
-no nie wiem czy możesz mi postawić drinka -spojrzałam na niego i zaśmiałam się. Alkohol już mi szumiał w głowie , akurat mocnej głowy nigdy nie miałam
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-nie ale..tak jaos..wybacz..zboczenie zawodowe -powiedzial smiejac sie. Spoko haha
-eh..skoro i tak wypijesz to rownie dobrze mogw za biego zaplacic...cyba ze bedziesz sie upierac to prosze bardzo..plac sama-jemu wsio ryba xd
Awatar użytkownika
28 lat
165 cm
prywatny gabinet
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-mam jeszcze kasę więc zapłacę sama -powiedziałam i napiłam się drinka
-a Ty czym się zajmujesz ?-spytałam no skoro już wiem że nie jest gliną to fajnie by było wiedzieć czym się zajmuje
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-ok..- kiwnal glowa i dopil piwo i se wzial kolejne.
-a no troche tego jest... spiewam tancze jestem barmanem..-powiedzial zgodnie z prawda
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”