Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Spojrzałam na niego uważnie .
-no to nieźle -powiedziałam
-sporo masz tych zajęć -napiłam się
-ale przynajmniej się nie nudzisz -wyszczerzyłam się do chłopaka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-a no tak samo jakos wyszlo ale nie narzekam bo robie to co lubie -powiedział Matt.
- a ty Octavio?czym sie zajmujesz?-obstaaial ze pewnie jakas studentka czy cos bo mloda..a pezynajmniej tak wygladala
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-jestem studentkom , studiuję psychologię czasami pracuję u znajomej w butiku -powiedziałam i spojrzałam na niego
-więc w sumie nic ciekawego -napiłam się drinka
-a Ty masz jakąś rodzinę , żonę dzieci ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-yhm..no to w sumie... ja nie wiem czy ciekawe czy jie..co kto lubi-uskiechnal sie.
-oo jak na przesluchaniu...ale nie..nie mam zony dziewczyny..dziecko jedno ale nie jwstesmy razem wirc..-odpadl.
-a ty? Co taka laska jak ty robi sama w klubie pojac w barze? -zapytal
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-w sumie to nic ciekawego , po prostu wyszłam z domu się napić , żeby nie pić do lusterka....widzisz jak dobrze zrobiłam , dzięki temu poznałam Ciebie -powiedziałam wesoło
-poza tym nie przepadam za siedzeniem w domu , lubię żeby coś się działo
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-yhm...no tak... szczescie jak nic..poznalas mnie - zasmial sie.
-ale jak tsk dalej bedziesz 0ic to bede cie nusial zebrac nieprxytomna wiec..moze wystwrczy i skoczymy na parkiet co ?- zapropo owal
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-możemy skoczyć na parkiet -powiedziałam wesoło dopiłam swojego drinka
-prowadź przystojniaku -wyszczerzyłam się do niego złapałam się za jego ramię bo jednak zakręciło mi się w głowie. Alkohol już na mnie działał zwłaszcza przy takiej dawce w tak krótkim czasie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..a dasz rade? - zamial sie lekko i podtrzymal ja nieco pozli na parkiet.
-Wybawisz sie wypocisz ten alkohol to bedzie lepiej - powiedzial i zaczal tanczyc.Ale od razu ja objal w pasie korzystajac z okazji po pretekstem by sie czasme nei wywrocila cz cos xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Złapałam się go żeby nie upaść i tańczyłam w rytm muzyki. Po chwili zrobiło mi się lepiej poczułam się pewniej więc zaczęłam wywijać tam przy nim seksownie kręcą bioderkami
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

No sam zauwzyl ze juz chyba troszke jej sie polepszylo.
-Nooo od razu lepiej co - zasmial sie i zlapal ja za reke i ra zokrecil by nie przesadzic a potem zlaal ja z abioderka od tlyu i sie razem bujali
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-tak lepiej -powiedziałam i uśmiechnęłam się kiedy poczułam jego dłonie na swoich bioderkach
-i chyba mam coraz większą ochotę na Ciebie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Yhm..dobrze wiedziec.. - zasmial sie.
-I w sumie nie bede plakal z tego powodu.. - co jak co no ale..pelnetnia byla wiec..a i do tego ladna to czmeu ne korzystac xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to dobrze , że nie będziesz płakał -powiedziałam i pociągnęłam go w stronę windy. Kiedy drzwi się otworzyły i ludzie z niej wyszli od razu pchnęłam go do środka. weszłam za nim zamknęłam drzwi i zatrzymałam windę między piętrami.
-no to czas na porządną zabawę-podeszłam do niego i zaczęłam całować łapczywie jego usta
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Co?Ale ze chcesz isc z klubu? - bo no na to wskazywalo wszystko jak sie znalazl w tje windzie.Zasmial sie i.
-Noo nie...ostra jestes mala - zasmial sie widzac co wyprwia laska ale w smie..no czmeu nie.
-Zaraz ktos wezwie pomoc ze winda nie dziala - zasmial sie ale juz rekami sciskal jej tylek i odwzajemnial pocalunki
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to tak szybko nie działa -powiedziałam i spojrzałam na niego.
-chyba się nie boisz co ?-spytałam z cwanym uśmieszkiem. Dobrałam się do jego rozporka , a po chwili klęczałam przed nim i mu obciągałam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Retrospekcje”