Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

<3
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Weszliśmy więc z Ianem do toalety
-chyba się nie bałeś ?-spytałam z cwanym uśmieszkiem i wpiłam się namiętnie w jego usta znowu zaczęłam dobierać się do jego rozporka
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Nie ale zdecywoasnie chciałbym skończyć a nie w połowe przerwac więc.. - zasmial si i odwzajemnił pocalunek namietnie.
-Poza tym..to jest ciekawsze od filmu - dodał i podniosł jej sukienke w gore nieco i wzial ja w gore i posadził na blacie obok umywalek,,ZNów ja pocałował a dlonia scisnal jej piers
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-podoba mi się ta odpowiedź -powiedziałam bardzo zadowolona. Po chwili siedziałam na blacie. Oplotłam go nogami w pasie czym samy jeszcze bardziej go przybliżyłam do siebie. odwzajemniałam jego pocałunki , rękoma błądziłam po jego torsie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Po chwili wyswobodzil ze spodni i bokserek swojego chuja, odsunal material jej majtek i w nia wszedl swoim sztywnym fiutem.
-Ochh... - wpil sie w jej usta izaczal poruszac biodrami
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Oplotłam go mocno nogami w pasie. Jęknęłam kiedy wszedł we mnie.
-o tak Ian -wydyszałam i odwzajemniałam jego pocałunki. Byłam strasznie na niego nakręcona do tego miejsce robiło swoje
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Calowal jej usta zachlannieCO jak co ale laska z niej byla cholernie pociagajaca.Wchodizl w nia mocno i syzbko..i fakt..sytuacja dodawala swoje.NIe liczyl na takie cos..no moze na koniec randki wiec to super mile zaskoczenie xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Całowalam łapczywie jego usta , zeszłam pocałunkami na jego szyję.
-o tak!-jęczałam z rozkoszy jaką mi dawał. Byłam coraz bliżej końca. Moje ciało drżało z rozkoszy i przyjemności jaką mi dawał.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj jemu te zbylo świetnie.I tez wiele nie potrzebowal.I ona jak i ta sytacja to miejsce cholernie go nakrecilo.Wchodizl w nia szyko i mocno po samej jaja calujac jej usta ostro.Czul,, że zaraz wybuchnie!
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Po paru mocniejszych pchnięciach mocno zacisnęłam się na jego sztywnym kutasie.
-o tak!-krzyknęłam dochodząc. Wpiłam się ustami w jego szyję i zostawiłam nie wielki ślad
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

i na to czekał..po kilku ruchach tez doszedł z glosnym pomrukiem.Kiedy skonczyl wyszedl z niej i pocalowal jej usta.
-jestes niemozliwa..zajebista - zasmial sie i poprawil i zapial spodnie odsuwajac sie od niej y mogla zejsc z blatu i tez sie ogarnac xD
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

-to Ty jesteś niemożliwy -powiedziałam i po chwili zeskoczyłam z blatu poprawiłam się.
-chyba mało mi jeszcze -powiedziałam i zaśmiałam się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-uznam to za komplement - zasmial się.
-Uu..no proszę..to otem obiecuje owtorke..a teraz co?Obiecana kolacja? - zapytał obejmjac ja w pasie i przyciagajac do siebie.Wpil sie w jej usta na sdlozej
Awatar użytkownika
29 lat
165 cm
prywatny gabinet/więzienie/szpital
Psycholog
singielka
brak
Charming

Post

Odwzajemniłam pocałunek
-tak kolacja -powiedziałam wesoło
-na co masz ochotę ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Hmm..wloskie? - zaproponował.
-PO ile lubisz?jak nie to pojdziemy do innej knajpy - powiedzial i wyszli z toalety i z kina
ODPOWIEDZ

Wróć do „KINO”