Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no to super..moje też-uśmiechnęła się.
-olej.. to twkmzrobimy.przynajmniej okolice poznamy co o jak-dofala.
- A wieczorem zamówimy może coś sobie na kolację i podgrzewamy się przy kominku - dodała miło.popijala swoje grzane winko.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-możemy zamówić coś na wieczór -powiedział
-pozbieramy ulotki jak będziemy spacerować -powiedział z uśmiechem i wcinał pyszne danie i pił grzane winko
-a jutro to chyba będziemy jeść na stoku
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no jasne.. ulotki się przydadzą- pokiwala głowa bo spoko pomysł.
-no jasne.. trzeba wykorzystać to gdzie jesteśmy wiec cały dzienalbo prawie cały na stoku- dodała
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

-myślę , że będzie to najlepsza opcja skoro już tutaj jesteśmy i mamy takie warunki pogodowe jak widać -powiedział i powoli kończył swoje jedzenie
-a dzisiaj myślę , że nacieszymy się sobą i to całkiem intensywnie -zaśmiał się
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no to super..plan mamy..I racja.. trzeba korzystać.. bo w Free Hill nie ma stoków by poszaleć.. - powiedziała i zjadła.napila się winna.
-tez tak myślę.. trzeba spalić ten wielki obiad -pocalowal to pochylając się do niego.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Odwzajemnił pocalunek
-bosko smakujesz kochanie - powiedzial po pocałunku zjadł swój obiad i dopil winko
-prosić rachunek czy chcesz jeszcze deser ?
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-hmm.. W sumie zjadłabym deser ale..potem wiec się zamówi z kolacja jak cos -powiedziała.
-bierz rachunek i idzidmy polazl póki jeszcze w miarę jasno -dodala.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Wziął poprosił o rachunek zapłacił zostawił napiwek i wyszli z restauracji. Poszli spacerkiem wzdłuż centrum poznawać nowe miejsca brali też ulotki lokalów z dowozem żeby później zamówić jedzenie
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Pospaxerowali jeszcze sobie rozmawiając o różnych rzeczach aż się nie zrobiło ją cidmnawo.pozapalaly się lampy jak już wracali do domku.
-świetnie tu...A ta atmosfera..ozdoby.. super - usmiech dla się i zatrzymała na chwilę by się wypić e jego usta namiętnie i długo.
Awatar użytkownika
26 lat
194 cm
Posterunek policji
Detektyw
w związku
Lily Aslan
Tree Hill

Post

Odwzajemnił jej pocałunek obejmując ją w pasie
-to prawda od razu czuje się , że są święta -powiedział i uśmiechnął się do niej. Pocałował czule jej usteczka i poszli spacerkiem do domu
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

- Ooo no to super.. - powiedziała i uśmiechnęła się do niego. Nie sądziła ze kiwnął palcem w tej sprawie a tu się zaskoczyła.
-To co? Jeszcze krótki spacerek i do domku? - zapytała miło i w sumie już sobie szli powolutku do domku.
-Będę cię inspirować na maksa, jeszcze nie wiem jak.. Ale dasm radę wymyślić.. - powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-no..to chodznjeszcze zerknąć jak tam sroki..godziny irp-powiedzial bo skoro byli niedaleko.. to to załatwili.
- wiem.. nie wątpię w to-zatrzymał się z nią na chwilę i pocalowal ja czule A potem już dalej szli..
-jezu ile tu śniegu-powiedział wesoło po czym wyszczerzyl się do niej i ja złapał w pasie i wraz z nią runął w jaka s zaspe. Oczywiście że on był góra wiec ysz ko wstał i znać?al zwiewqc?
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Nie spodziewała się tego! Ale jak wygrzebała się z tego śniegu to rzucila sie w pogoń za nim. W końcu go dogoniła jakims cudem i wskoczyła ma na plecy. A wcześniej jakaś śnieżkę znalazła.. Więc teraz go natarła śniegiem po twarzy. Zeskoczyła i ona teraz uciekała. XD
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Oz ty malpo jedna! - zawolal za ni.a smiejac sie.Biegl i robil kulki i w nia rzucal..polowa nie trafil bo jednak cel w ruchu ale no cos tma obderwala aiewc pewnie sie tam awet nieco porzucali oboje.
Awatar użytkownika
28 lat
170 cm
Sons of anarchy
barmanka
mężatka
Matt Devoux
Charming

Post

Chichotała jak głupia i oczywiście robiła kulki i też w niego rzucała. Ale ona to już w ogóle prawie nie trafiała. Jednak dobrze się bawili przy tym..
-Ok? Rozejm? - zapytała po dłuższej chwili.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aspen”