Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Okej..-powiedziała i zaśmiała się, spojrzała na niego jak już ją pieścił języczkiem i dłońmi i ogólnie ją już nakręcał..
-Boże...-westchnęła.. i to niby ona jest niewyżyta xD Dość szybko się zrobiła mokra..
-Yhmm,, wsuń paluszki... -poprosiła grzecznie, bo już chciała dojść!
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Oj..jasne ze ona..ale byl ranek..zjedli mile sniadnako..i eh..byla naga wiec az grzech by byl nie skorzystac xD
-YHm... - muknal i wsunal w nia palce.Piescil i poruszał nimi szybciutko, jezyczkiem i ustmai nie odrywajac sie od jej lechtackzi[/color]
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ah tak :D Ciekawe xD
Ale skoro tak jej grzecznie posłuchał, to owszem, bardzo szybko i skutecznie doprowadził ją na szczyt. Zacisnęła się mocno na jego paluszkach, aż jej uda drżały i jęknęła przeciągle odchylając głowę do tyłu i ściskając swoje piersi. Uwielbiała dochodzić..
-Ooo tak, Ian.. -mruknęła jak już opadła na łóżko i głośno oddychała..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

-Jestes nieznosna nie czekajac na mnie - zasmial sie lekko i przejechal jezyczkiem juz po jej brzuchu sunac w gore.Wpil sie w jej usta i wszedl w nia sprawnie.ZAczal sie poruszac calujac sie z nia[
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Wybacz, po prostu zawsze wykorzystuję to, że mogę dojść ponownie..-powiedziała śmiejąc się i całując już z nim. Przewrócili się, że on był dołem, a ona go ujeżdżała. Uśmiechnęła się patrząc na niego..
-Cholernie mnie kręcisz..-powiedziała.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

zaSMIAL SIE.
-nO TAK..WASZA SUPERMOC - ZASMIA SIE I PRZYGRYZL JEJ WARGE LEKKO.
-i DOBRZ.E.NIE EBDZIE PROBLEMU Z ROBIENIEM DZIECI - ZASMIAL SIE GLUPIO I JUZ SOBIE BŁĄDZIŁ ŁAPKAMI PO JEJ CIAŁKU CZUJAC, ŻE TEZ JEST BLISKO.w KONCU Z RANA MIAŁ NA NIA OGROMNA CHCICE TO MU I 5 MIN STYKNIE HAHA
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Yhm, jasne..-powiedziała i uśmiechnęła się.. Oplotła jedną nogą go w pasie i poruszała się w jego tempie..
-Oo tak, bosko...-jęczała sobie pod nosem. Uwielbiała seks z nim..
-Skarbie.. Ochhh..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

On z nią też.wiec długo nie było i doszedł...A ona nie wiem że
-kocham Cię.. Ale się zbieramy - powiedzial w końcu i cmoknal ja.poszli się pewnie na górę ubrać itp.w końcu mieli jechać kupić ważne atrybuty narzeczenstwa i małżeństwa xd
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

I owszem, zebrali się w ogóle z tego wszystkiego i poszli się ubrać. A potem podzwonili, czy tam pisali do znajomych o to spotkanie.. Ale musieli przełożyć, więc pojechali do jubilera po pierścionek.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Ze smiechem zeszli sobie na dól.Jak tlyko zamkneli za soba drzwi od rauz ja dopadł i dodusil do siany wpijajac sie w jej usta namietnie ora zjuz ja rozbierajac.
-Hustaweczka - powiedzial.Oj mial ochote na takie jakies dziwne pozy xD
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Odwzajemniała jego pocałunki zaborczo i uśmiechnęła się, gdy zaproponował huśtawkę..
-Nie ma sprawy.. -powiedziała i przygryzła jego wargę.. A potem szybko pozbyli się nawzajem swoich ciuchów, całując się ostro już.
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Patrzył na nią z zachwytem.. jak zawsze zresztą.. ani na sekundę nie miał jej dość i mu się nie znudziła czy przestała tak bardzo podobać.
-chodź.. - powiedzial i ja tam wsadził na ta hustaweczke aptek klepnal orze dnia i wpil się ustami w jej cipke
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

Ooo tak, wygodnie się tam zainstalowała na tej huśtawce, a potem on już się dobrał do jej cipki, więc jęknęła tylko..
-Oooch, Ian.. -mruknęła, czując jak jej podniecenie wzrasta.. Dłońmi masowała swoje piersi i ściskała cycki..
Awatar użytkownika
38 lat
169 cm
Straż pożarna
Komendantka
mężatka
Mark Spencer
Miami

Post

Owszem..piescil ja konkretnie..zdając.. lizać...itp jej cipke.czul jaka jest mokrutka z każdą chwilą bardziej.. ręką sobie walił choć jego chuja już był gotów do akcji...Ale chciał jeszcze chwilę porozkoszowac się jej smakiem..
Awatar użytkownika
23 lat
152 cm
UTH
Studentka
singiel
...
Tree Hill

Post

-Oo tak, kochanie.. Idealnie.. -jęknęła czując jak jej cipka już płonie z pożądania.. Kołysała się na tej huśtawce bo już jej całe ciało się napinało..
-Ian.. -jęknęła w końcu i spojrzała na niego.. Chciała żeby ją już wziął.. Pragnęła by szczytować na nim już.. Chciała go poczuć w sobie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dom Margot i Iana Chambersów”